Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

Ajutor pt.un ingeras

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
editroman

editroman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.08.2009
Adrian este singurul meu copil,lumina ochilor mei,tocmai a implinit 8 ani si avem o mare problema:sufera de autism infantil si adhd.Singura lui sansa de recuperare este terapia comportamentala aplicata zilnic la domiciliu pentru o perioada de pana la 2 ani.Din pacate insa costurile acestei terapii se ridica pana la 25000 de euro anual,suma total inaccesibila familiei.Pe site-ul www.adrianroman.webs.com,se gasesc postate documente doveditoare ale afectiunii,ancheta sociala efectuata de primarie din care reiese situatia noastra financiara si locativa,precum si filmulete cu terapia aplicata de mine.Situatia este favorabila recuperarii,copilul este in forma maxima,niciodata nu a fost atat de deschis si dornic sa invate.De altfel ma pot lauda ca a facut progrese mari in ultimele luni,a invatat literele,cifrele,culorile,se imbraca singur,mananca la masa folosind tacamurile,iar acum suntem la elemente de lateralitate,invatam opusurile(lung-scurt,mare-mic).Daca credeti ca merita si puiul meu sansa unei vieti normale,va rugam nu ezitati in a ne acorda ajutorul.O puteti face donand o suma oricat de mica in contul:RO98  RZBR 0000 0600 0360 5768,deschis la Raiffeisen Bank,Sighisoara,titular Roman Daniel.Va multumim.

Attached Files


Edited by editroman, 12 August 2009 - 08:23.


#2
editroman

editroman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.08.2009

View Posteditroman, on 12th August 2009, 09:22, said:

Adrian este singurul meu copil,lumina ochilor mei,tocmai a implinit 8 ani si avem o mare problema:sufera de autism infantil si adhd.Singura lui sansa de recuperare este terapia comportamentala aplicata zilnic la domiciliu pentru o perioada de pana la 2 ani.Din pacate insa costurile acestei terapii se ridica pana la 25000 de euro anual,suma total inaccesibila familiei.Pe site-ul www.adrianroman.webs.com,se gasesc postate documente doveditoare ale afectiunii,ancheta sociala efectuata de primarie din care reiese situatia noastra financiara si locativa,precum si filmulete cu terapia aplicata de mine.Situatia este favorabila recuperarii,copilul este in forma maxima,niciodata nu a fost atat de deschis si dornic sa invate.De altfel ma pot lauda ca a facut progrese mari in ultimele luni,a invatat literele,cifrele,culorile,se imbraca singur,mananca la masa folosind tacamurile,iar acum suntem la elemente de lateralitate,invatam opusurile(lung-scurt,mare-mic).Daca credeti ca merita si puiul meu sansa unei vieti normale,va rugam nu ezitati in a ne acorda ajutorul.O puteti face donand o suma oricat de mica in contul:RO98  RZBR 0000 0600 0360 5768,deschis la Raiffeisen Bank,Sighisoara,titular Roman Daniel.Va multumim.
Visit My Website

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate