Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Samsung B7300 Omnia LITE

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
Just_Cavalli

Just_Cavalli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 17.11.2009
Este un best-buy acest smartphone in momentul de fata, 859 lei http://telefonultau....Garnet-Red.html

Din cate am vazut se vinde bine.

Edited by Just_Cavalli, 21 August 2010 - 14:07.


#38
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,917
  • Înscris: 10.06.2008
Salutare,

Sunt fericitul posesor al unui Samsung B7300 Omnia Lite. De astazi sunt "fericit" desi l-am primit ieri.
L-am cumparat de pe telefonultau.eu ca am citit de pe net ca ar fi ok. Au fost, evident, insa au vandut un telefon cu meniu in germana, si dupa cum bine stiti, telefoanele cu WM nu au mai multe limbi. Efectiv nu l-am putut folosi. Am sunat la aia de la 17 pana la 18 si nu a raspuns nimeni. Am sunat si la service-ul Vigaton...unde mi-a raspuns o femeie care ma trimitea la cineva care stie germana sa imi schimbe limba...
Astazi am sunat toata ziua la ei si nu au raspuns. Ciudat, cand am vrut sa imi cumpar telefonul, au raspuns din prima. Probabil doar coincidenta.
In fine, nu am gasit in Bv pe cineva care sa imi resofteze in vreo 2-3 ore...unii au acceptata sa il faca insa daca il lasam la ei, contra unor sume de 70-100 de lei. Evident ca nu l-am lasat. e cu tipla pe el...totusi.
Am ajuns acasa si dupa lungi incercari, am reusit sa ii pun FW in engleza (dupa ca i l-am pus in portugheza anterior).
Telefonul este ok, imi place. Poate ca se misca un pic mai incet decat N82-ul din dotare pe care il voi pastra de asemenea, insa imi place. Este foarte ok. Sper sa gasesc un tutorial despre cum se pune garmin. Evident, acum habar nu am despre modalitatile de instalare ale aplicatiilor insa acum nici nu am ce aplicatii sa pun pentru ca nu am decat cardul din N82 (de 4GB) si altul de 512mb...cred ca merita un card de 8 gb.
Daca vreodata va vrea cineva FW, o sa il urc pe undeva....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate