Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...
 

SE k850 vs w595

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
jok3r4u

jok3r4u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 21.07.2008
Salutare....Sunt  intr-o mare dilema.Vreau sa-mi achizitionez un nou telefon de la Orange pt ca deja ma streseaza punctele alea thax u:))Sunt adept SE,am momentan un w880i,tot de la ei cumparat si m-am cam plictisit de el.Din alea foarte multe telefoane pe care le au ei la oferta(stati linistiti ca glumesc :deadtongue: )m-am oprit la w595 si k850 si imi plac amandoua foarte mult.Diferenta dintre ele din cate mi-am dat eu seama e ca k850 face pozele mult mai bine doare e un k si  w595 este un telefon axat pe muzica,doar e un walkman.....As vrea sa stiu daca se aude muzica clar si tare in difuzorul lui k850,deoarece w595 are doua difuzoare stereo si calitatea sunetului la un telefon ma intereseaza faorte mult.....E mare diferenta mare dintre ele??
Voi ce m-ati sfatui sa aleg?????Mai sunt si alte diferente majore intre aceste doua telefoane telefoane??

#2
Nexus11

Nexus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,795
  • Înscris: 19.06.2005
Poti alege k850i ,dupa ce l-ai cumparat sa ii schimbi driverele de sunet.Este un topic pe aici special cu k850i si poti cauta acolo drivere de sunet.Driverele respective tuneaza sunetul in special pentru casti,se va auzi putin mai tare si la difuzor totusi(calitativ stiu ca sunt driverele lui timewriter facute pentru sunet clar atat pentru difuzor cat si pentru casti).Daca vrei sa asculti mai mult in difuzor atunci alege w595

#3
florin_alin24

florin_alin24

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,616
  • Înscris: 29.01.2008

View PostNexus11, on Mar 25 2009, 09:25, said:

Poti alege k850i ,dupa ce l-ai cumparat sa ii schimbi driverele de sunet.Este un topic pe aici special cu k850i si poti cauta acolo drivere de sunet.Driverele respective tuneaza sunetul in special pentru casti,se va auzi putin mai tare si la difuzor totusi(calitativ stiu ca sunt driverele lui timewriter facute pentru sunet clar atat pentru difuzor cat si pentru casti).Daca vrei sa asculti mai mult in difuzor atunci alege w595


+1 Daca ii schimbi driverul de sunet k850 devine bun  si la capitolul muzica in difuzor/casti dar mai ales in casti. Daca asculti in difuzor mult ia-ti w595.

Edited by florin_alin24, 28 March 2009 - 12:01.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate