Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie
 Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma
 Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat
 RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML
 

Vodafone România.

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2448 răspunsuri în acest subiect

#91
cipy_1982

cipy_1982

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 240
  • Înscris: 01.04.2007
Canalele Mediaset sunt partial codate. Unele competitii sportive, filme si seriale sunt codate in NDS/Mediaguard 2.

#92
Neaceasca85

Neaceasca85

    You do the math

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 89.027
  • Înscris: 14.10.2008
La fel cum a procedat TVR-ul si Antena 1 la noi, pana in Decembrie 2006 cand s-a lansat Antena International. Orice productie romaneasca 100% era data FTA, cand urmau meciuri, filme sau emisiuni cu format cumparat din afara (ex. Din Dragoste Bre :lol: ) treceau pe codat pe durata acestora.

#93
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.108
  • Înscris: 13.07.2008

 soreen20, on 8th June 2009, 18:49, said:

mi s-a spus ca acestea vor fi introduse doar daca vor cere mai multi abonatoi acest lucru

Este modul lor de iti spune ca nu o sa se intample acest lucru....
Toti care au sunat pentru a introduce gsp-urile, la fel li s-a transmis....insa decizia nu tine de cererile noastre,  ci de deciziile lor...

#94
lafayette

lafayette

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.341
  • Înscris: 25.12.2006

 raduors, on 17th June 2009, 10:54, said:

Este modul lor de iti spune ca nu o sa se intample acest lucru....
Toti care au sunat pentru a introduce gsp-urile, la fel li s-a transmis....insa decizia nu tine de cererile noastre,  ci de deciziile lor...

care gsp uri?
2, 3 si 4 sunt istorie..
nici gsp tv nu prea are ce sa mai transmita..

#95
Batrânul

Batrânul

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 13
  • Înscris: 20.03.2007
Sunt foarte suparat pe cei de la UPC. Motivul principal pentru care am trecut de la abon. analogic la cel digital au fost 3 canale pe care nu le aveam pe analogic: Viasat History, Discovery World si The History Channel (am si eu un hobby: istoria). De la 1 iulie Viasat History a disparut din grila. Cineva scria mai sus sa protestam trimitand mailuri la UPC; am protestat de ma doare mana la cate mailuri le-am trimis ... :rolleyes:. Cred ca ii doare in "cot" de mailurile noastre... :crybaby:

#96
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.037
  • Înscris: 08.08.2002
Nu mai pierdeti vreme cu proteste inutile. Viasat-urile au ramas exclusivitatea RDS.

#97
soreen20

soreen20

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 556
  • Înscris: 17.09.2005

 MD, on 6th July 2009, 09:16, said:

Nu mai pierdeti vreme cu proteste inutile. Viasat-urile au ramas exclusivitatea RDS.

da frate dar macar sa bage ceva de calitate in locul lor...nu sa ne manjesca ochii cu bloomberg, pratech, speranta, trinitas, party tv, canal teleshop...astea sunyt mizerii nu canale

#98
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.464
  • Înscris: 19.04.2007

 soreen20, on 6th July 2009, 10:28, said:

da frate dar macar sa bage ceva de calitate in locul lor...nu sa ne manjesca ochii cu bloomberg, pratech, speranta, trinitas, party tv, canal teleshop...astea sunyt mizerii nu canale

o sa bage ... ai rabdare pana in august

#99
1kvoi

1kvoi

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 748
  • Înscris: 10.11.2007
Incepand din 1 august 2009 se va scoate PRO7 din grila small tv analogic, asa sunt informati clientii UPC Braila. Cei dornici sa vada PRO7 sunt anuntati ca el se afla in grila UPC Digital. Sa vezi de la 1 august injuraturi pe forumuri ca de ce au scos singurul canal nemtesc, bla, bla, bla.

Intrebarea mea este: noi cei cu digital ce surprize vom avea de la 1 august? Se scot iar canale sau vom avea si surprize placute? Voi ce stiti?

#100
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.464
  • Înscris: 19.04.2007

 1kvoi, on 6th July 2009, 22:00, said:

Incepand din 1 august 2009 se va scoate PRO7 din grila small tv analogic, asa sunt informati clientii UPC Braila. Cei dornici sa vada PRO7 sunt anuntati ca el se afla in grila UPC Digital. Sa vezi de la 1 august injuraturi pe forumuri ca de ce au scos singurul canal nemtesc, bla, bla, bla.

Intrebarea mea este: noi cei cu digital ce surprize vom avea de la 1 august? Se scot iar canale sau vom avea si surprize placute? Voi ce stiti?

vor introduce pachetul NBC ... asa se zvoneste.. iar despre pro7 , foarte bine.. inca o frecventa libera :) pentru digital tv

analogicul va disparea incetul cu incetul ...

Editat de Florin64x, 06 iulie 2009 - 21:09.


#101
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 21.754
  • Înscris: 07.04.2006
[ http://img269.imageshack.us/img269/5109/image07012350tv1412.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Foto: Captură Info TV U.P.C.

#102
lord_dizzy

lord_dizzy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 249
  • Înscris: 06.11.2003
Ce e cu Pro 7 (e vorba de acel program nemtesc Pro Sieben)? Daca si pe asta il scot o sa-i scot si eu pe ei  :curse:

#103
soreen20

soreen20

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 556
  • Înscris: 17.09.2005

 Florin64x, on 6th July 2009, 22:08, said:

vor introduce pachetul NBC ... asa se zvoneste.. iar despre pro7 , foarte bine.. inca o frecventa libera :) pentru digital tv

analogicul va disparea incetul cu incetul ...

Sa va bagati pachetul NBC undeva.Noi vrem pro 7 si rai uno si sat 1.Puteti sa va luati canalele unguresti si restul jegurilor si sa le bagati acolo unde nu ajunge lumina.Spune-le sefilor tai sa ne lase in grila canalele care ne plac ca altfel ii luam la bataie pe strada

#104
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.464
  • Înscris: 19.04.2007

 lord_dizzy, on 7th July 2009, 00:36, said:

Ce e cu Pro 7 (e vorba de acel program nemtesc Pro Sieben)? Daca si pe asta il scot o sa-i scot si eu pe ei  :curse:

treci pe digital

#105
soreen20

soreen20

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 556
  • Înscris: 17.09.2005
M-am uitat in programul universal chanel...astia dau cam de cate trei ori pe zi seriale gen Diagnostic : crima, lege si ordine, inspectorul frost.
Pe Movies 24 avem alte capodopere de filme de care sincer nu am auzit...oricum sunt destul de vechi si ele si probabil ca au fost difuzate pana acum de vreo trei ori pe la alte televiziuni.
Concluzia?Astia isi bat joc de noi...

#106
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.464
  • Înscris: 19.04.2007

 soreen20, on 7th July 2009, 18:23, said:

M-am uitat in programul universal chanel...astia dau cam de cate trei ori pe zi seriale gen Diagnostic : crima, lege si ordine, inspectorul frost.
Pe Movies 24 avem alte capodopere de filme de care sincer nu am auzit...oricum sunt destul de vechi si ele si probabil ca au fost difuzate pana acum de vreo trei ori pe la alte televiziuni.
Concluzia?Astia isi bat joc de noi...
ce canale de filme exista in romania si nu le ai pe upc?

#107
soreen20

soreen20

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 556
  • Înscris: 17.09.2005

 Florin64x, on 7th July 2009, 18:24, said:

ce canale de filme exista in romania si nu le ai pe upc?

Dar nu vrem canale de filme.Ne ajunge hbo-ul si cinemaxul.Aia macar baga filme mai noi.Voi nu ati inteles ca noi vrem si canale straine de calitate, documentare, sport de calitate de asta de-al nostru (nu neaparat fotbal).nu vrem manele, teleshoping sau canale religioase (pe care patriarhia le plateste din banii nostrii de la buget)
PS..am uitat sa zic...avem deja si trei axn-uri,hallmark,mgm,tcm...ne ajung atatea filme proaste

Editat de soreen20, 07 iulie 2009 - 17:34.


#108
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.464
  • Înscris: 19.04.2007

 soreen20, on 7th July 2009, 18:30, said:

Dar nu vrem canale de filme.Ne ajunge hbo-ul si cinemaxul.Aia macar baga filme mai noi.Voi nu ati inteles ca noi vrem si canale straine de calitate, documentare, sport de calitate de asta de-al nostru (nu neaparat fotbal).nu vrem manele, teleshoping sau canale religioase (pe care patriarhia le plateste din banii nostrii de la buget)
PS..am uitat sa zic...avem deja si trei axn-uri,hallmark,mgm,tcm...ne ajung atatea filme proaste
nu se pot introduce canale dupa cum vrei tu... canalele respective trebuie sa fie lansate in Romania , apoi operatorii le pot retransmite altfel nu se poate

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate