Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Cipul 666

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#19
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007

View Post1Q-D3xT3r, on Feb 9 2009, 16:29, said:

De ce se sterg com`uri aici ??? Parca am scris ceva inainte , vad ca bunul simt nu persista aici , daca cumva te deranja ceva treuia sa-l editezi  :ack:  .Nu vad ce te-ar fi deranjat , tot ce am scris era ca e prea mult pt o coincidenta si inca cateva , eu m-am exprimat parerea mea . Asta am scris :
Scrie clar la începutul topicului:
Discuție din punct de vedere științific. Pentur discuții din punct de vedere etic, religios și alt fel de discuții exista topicuri în alte subformuri.

Edited by m3th0dman, 09 February 2009 - 18:24.


#20
acetilena

acetilena

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.03.2009
panarama mare chestia asta cu 666 :)
in primul rand eu nu cred ca (,) cu un cip ne vor monitoriza ei prin satelit...poate doar in america. la caini de ex numai in america sunt monitorizati...in europa nu am auzit de monitorizare:).
nu cred ca au baterii chipurile alea dar cine mai stie.
numarul de 666 nu imi pare a conincidenta cum spuneau unii colegi de la mine din clasa. cred ca o minte bolnava s'a gandit sa de'a numele de 666 sa vada "oare vine apocalipsa"....in fine...eu asa gandesc:D...
si mai stiam si ca , daca nu accepti cipul, nu ai dreptul la ingrijiri medicale, sa cumperi alimente etc-> deci am muri de foame:D

#21
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,122
  • Înscris: 25.02.2007
Pun astia 666 in tot ce pot. Ma uitam la OTV, era vb de codul de bare de pe produde. Ciudat, da' chiar pare sa aiba un 666 in el. 6-cod produs-6-cod2 produs-6. Unde 6 este 2 bare subtiri paralele apropiate.
Da' e ceva care nu pusca cu hapocalipsa. Cica cand vine sfarsitul, toata lumea o sa vb despre Dumnezeu. Pana una alta, toata lumea este Dumnezeu. Inflatie de Dumnezei. Adica tind sa-ti dau dreptate. Unii n-are ce face dom'le, implinesc profetiile apocaliptice la mijtox :wacko: :) :blink:

#22
acetilena

acetilena

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.03.2009
imi cer scuze moderatorului pentru ceea ce vreau sa zic acum:D dar nu am unde sa scriu altundeva daca aici este vorba de 666...oricum nu cred ca voi realiza discutii intre adeptii diverselor religii...

acum o saptamana am citit din biblie apocalipsa...mare vrajeala:)...aparea codul 666 care este pus in mana dreapta sau frunte...care este obligatoriu daca nu mori de foame, de boli...de toate.
am discutat pe baza acesteia cu  3-4 colege mai religioase. eu le'am zis clar ca nu mi se pare mie a coincidenta , ca oricine poate citit biblia si sa "faca un plan", sa puna in aplicare...cum as citi eu un experiment la chimie intro carte si as realiza experimentul. am fost luata la ....nu mai zis la ce....mi-au spus ca daca cred acest lucru in seamna ca nu sunt o buna crestina...ca asa e scris in biblie si ca daca asa e scris inseamna ca aia sunt anticristu si bla bla. nu inteleg ce e asa de greu ca fiintele alea sa inteleaga ca oricine poate citi biblia si face exact ce scrie acolo ( in legatura cu cipul). ce e asa greu sa citesti, sa comanzi niste cipuri, sa obligi oamenii si astfel sa vezi daca vine apocalipsa. trebuie putere si bani. nu cred ca toti care fac parte din conducerea americii sunt foarte credinciosi ...asa incat oricare din el poate sa se gandeasca la ce am scris eu mai inainte.
dar in fine....poate sunt eu prea idioata si toti sunt destepti prin jur doar pentru ca" sunt credinciosi" (concluzie trasa de colegele mele)....macar eu vad realitatea si nu o sa mor de foame, de boli doar de frica sa nu vina apocalisa.... :vampire: :vampire: :vampire: :vampire: :vampire:

#23
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Mi-e lene să tot șterg pe posturi.
Dacă nu se poate discuta din punct de vedere științific nu se mai discută din nici un punct de vedere aici despre acest subiect.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate