Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Home cinema Philips HTS3357

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
marianty

marianty

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 14.02.2006
Am facut azi o comanda online a acestui aparat la Domo cu livrare in max. 5 zile lucr. si cu plata la livrare (la domiciliu).
As vrea sa stiu pareri despre ei, corectitudine, seriozitate, etc...  La ce sa ma uit in mod special cand fac tranzactia?-avand in vedere ca fac prima oara acest lucru.
De asemeni, n-ar strica o parere generala a aparatului de la cei in masura sa o faca.

Multumesc

#2
goodfero

goodfero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 30.09.2008

View Postmarianty, on Jan 23 2009, 14:53, said:

Am facut azi o comanda online a acestui aparat la Domo cu livrare in max. 5 zile lucr. si cu plata la livrare (la domiciliu).
As vrea sa stiu pareri despre ei, corectitudine, seriozitate, etc... La ce sa ma uit in mod special cand fac tranzactia?-avand in vedere ca fac prima oara acest lucru.
De asemeni, n-ar strica o parere generala a aparatului de la cei in masura sa o faca.

Multumesc


salutare,

exista un thread dedicat pentru tipul asta de home theater cu opinii avizate: Philips HTS3357/12

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate