Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...
 [unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ
 

Undercover vs Most Wanted

- - - - -
  • Please log in to reply
63 replies to this topic

Poll: Undercover vs Most Wanted (142 member(s) have cast votes)

Which is better ?

  1. NFS: Undercover (47 votes [33.10%])

    Percentage of vote: 33.10%

  2. NFS: Most Wanted (95 votes [66.90%])

    Percentage of vote: 66.90%

Vote Guests cannot vote

#19
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006
Most wanted, mult prea realist si bine facut decat undercover

#20
bronxxx

bronxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 492
  • Înscris: 02.10.2007
undercover = penibil ....mostwanted e cu unspe mii de clase peste undercover

#21
Username154

Username154

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 26.08.2008
Undercover mult peste MW - spunea unu' ca vede soseaua galbena si ca luceste ...normal daca nu'l joci cu detalii max intr'o rezolutie pe masura.
Gameplayul e exact cum trebuie sa fie - nu am nevoie sa ma cacai trei ore sa iau o curba,un joc trebuie sa fie distractiv,nu realist.

#22
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008

View PostUsername154, on Nov 26 2008, 22:08, said:

Undercover mult peste MW - spunea unu' ca vede soseaua galbena si ca luceste ...normal daca nu'l joci cu detalii max intr'o rezolutie pe masura.

Daca bagi setari maxime se vede asa, daca bagi minime nu mai e galbenul ala, dar galbenul ala face tot jocul parerea mea.

Dupa mine un joc distractiv e cel cu busitori (gen porsche) in care poti baga in derapaj o masina, ceea ce in Undercover e aproape imposibil, daca intri in coliziune cu o alta masina tot ce face ea e sa bage NOS si sa fuga si sa te lase pe tine in urma =>> distractie 0, nervi intinsi la maxim :death:.

Edited by Merdiso, 27 November 2008 - 10:51.


#23
ilie predator

ilie predator

    from SCI Trek

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,778
  • Înscris: 10.09.2007

View PostMerdiso, on Nov 27 2008, 10:50, said:

Daca bagi setari maxime se vede asa, daca bagi minime nu mai e galbenul ala, dar galbenul ala face tot jocul parerea mea.

Dupa mine un joc distractiv e cel cu busitori (gen porsche) in care poti baga in derapaj o masina, ceea ce in Undercover e aproape imposibil, daca intri in coliziune cu o alta masina tot ce face ea e sa bage NOS si sa fuga si sa te lase pe tine in urma =>> distractie 0, nervi intinsi la maxim :death:.
Ba nu e asa , galbenul ala tampit nu se mai vede decat daca scoti world detail efects , adica efectele alea tampite de la world , si in rest pti sa ai detaliile setate cum vrei tu !!!!!!!!!

#24
micnea

micnea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 13.01.2007
Most Wanted e de departe mai bun decat Undercover!Nu pot sa spun ca ma imi displace Undercover dar e cam aiurea gandit si pot sa recunosc ca tuningul e super borring!Oricum cel mai bun NFS a fost Underground 2!Evident am votat MW :D

Edited by micnea, 28 November 2008 - 03:57.


#25
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008

View Postilie predator, on Nov 27 2008, 22:44, said:

Ba nu e asa , galbenul ala tampit nu se mai vede decat daca scoti world detail efects , adica efectele alea tampite de la world , si in rest pti sa ai detaliile setate cum vrei tu !!!!!!!!!

Tocmai asta e faza, efectele alea tampite creeaza tot feelingul jocului, oricum a aparut pe topicul Undercover patch-ul acela care "inchide" putin jocul si il detaliaza in acelasi timp :peacefingers:.

#26
radu174

radu174

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.09.2008
[quote name='S3rban77' date='Nov 25 2008, 11:56' post='5576297']
Huh ? Wtf !? :huh:
Ma rog ... daca zici tu domnu' fizician ......

Votez Undercover ... Mie imi place mai mult ca Most Wanted...
Oricum .. in lista mea Undeground 2 este "za best"


da....ai dreptate in legatura cu NFS U2....dar nu cred ca undercover este mai bun decat mw

NFS MW iț ză best....zău...chiar e mai tare decat orice alt nfs...de la porsche incoace.....cel putin pro street este zob :w00t:

#27
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Am votat MW, dar Undercover nu e rau deloc.
De la MW incoace NFS-urile au fost mai slabe. Acum, cu Undercover, si-au mai revenit.

#28
andronic

andronic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 436
  • Înscris: 08.02.2008
most wanted..rullz

#29
Giuly

Giuly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 21.10.2007
cum sa le compari ? MW este cu muult peste Undercover

#30
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
logic, Most Wanted. Acolo chiar simteai ca te fugareste politia...aici e joaca de copii cu ei, chiar si cu SUV-urile lor, scapi de ei usor.

Plus ca MW era si este mai realist, poti customiza masina mai bine, erau mai antrenante competitiile, etc...

#31
ilie predator

ilie predator

    from SCI Trek

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,778
  • Înscris: 10.09.2007

View Postangel, on Nov 29 2008, 19:55, said:

logic, Most Wanted. Acolo chiar simteai ca te fugareste politia...aici e joaca de copii cu ei, chiar si cu SUV-urile lor, scapi de ei usor.

Plus ca MW era si este mai realist, poti customiza masina mai bine, erau mai antrenante competitiile, etc...
Da in most wanted cand dadeai de politie de gradul 4 , sau 5 fii sigur ca nu scapai asa usor de ea , mie imi lua cam 10 minute de fiecare data .

#32
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007

View Postbronxxx, on Nov 26 2008, 22:07, said:

undercover = penibil ....mostwanted e cu unspe mii de clase peste undercover
bate in lemn .  :photo:

#33
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008

View Postangel, on Nov 29 2008, 18:55, said:

Plus ca MW era si este mai realist, poti customiza masina mai bine, erau mai antrenante competitiile, etc...

Undercover si Most Wanted sunt praf in tunning parerea mea, daca le compari cu Underground 2 o sa vezi si tu lucrul acesta.

Eu tot as vrea sa se faca un Porsche next-gen :rolleyes:.

#34
ilie predator

ilie predator

    from SCI Trek

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,778
  • Înscris: 10.09.2007

View PostMerdiso, on Nov 30 2008, 11:06, said:

Undercover si Most Wanted sunt praf in tunning parerea mea, daca le compari cu Underground 2 o sa vezi si tu lucrul acesta.

Eu tot as vrea sa se faca un Porsche next-gen :rolleyes:.
Aici tin sa te contrazic , MW bate la c*r undercover , si este destul de apropiat de underground2 , la underground 2 , mai e faza ca iti poti tuna si portbagajul si asta e mijto :) .

#35
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
La Underground 2 mai era si faza cu pozatul masinii pentru o revista. Si mai fain era ca puteai sa-ti pozezi masina din ce unghi vroiai.

Pacat ca nu au introdus mai multe elemente de tuning in Undercover. Mai era loc de niste body kit-uri, neoane, geamuri fumurii, capote si...si ce mai? :)

Edited by Andreas1, 02 December 2008 - 16:31.


#36
ilie predator

ilie predator

    from SCI Trek

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,778
  • Înscris: 10.09.2007

View PostAndreas1, on Dec 2 2008, 16:31, said:

La Underground 2 mai era si faza cu pozatul masinii pentru o revista. Si mai fain era ca puteai sa-ti pozezi masina din ce unghi vroiai.

Pacat ca nu au introdus mai multe elemente de tuning in Undercover. Mai era loc de niste body kit-uri, neoane, geamuri fumurii, capote si...si ce mai? :)
Si suspensiile , si nos-ul etc

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate