Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

Un mic ajutor daca se poate

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
armaghedon

armaghedon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 06.02.2007
am si eu o rugaminte,daca se poate sa ma ajute si pe mine cineva.Explicati-mi va rog frumos si mie de la cap la coada cum se lipesc titrarile cu PocketdivxEncoder.ca eu am tot incercat si nu reusesc.Sa imi zica si mie cineva pasii de la inceput la sfarsit.Multumesc anticipat


PS:Sper ca am postat unde trebuia.Daca nu imi cer mii de scuze

#2
ecs

ecs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 16.07.2007

View Postarmaghedon, on Nov 16 2008, 17:15, said:

am si eu o rugaminte,daca se poate sa ma ajute si pe mine cineva.Explicati-mi va rog frumos si mie de la cap la coada cum se lipesc titrarile cu PocketdivxEncoder.ca eu am tot incercat si nu reusesc.Sa imi zica si mie cineva pasii de la inceput la sfarsit.Multumesc anticipat


PS:Sper ca am postat unde trebuia.Daca nu imi cer mii de scuze

Salut.

Nu stiu ce si cum ai incercat tu.
Eu n-am vazut ca PocketdivxEncoder sa stie sa lipeasca subtitrari pe filme.
Cauta un player ptr PocketPC, care sa stie sa ia subtitrarile din fisier separat, la fel ca pe PC.

#3
armaghedon

armaghedon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 06.02.2007

View Postecs, on Nov 16 2008, 20:31, said:

Salut.

Nu stiu ce si cum ai incercat tu.
Eu n-am vazut ca PocketdivxEncoder sa stie sa lipeasca subtitrari pe filme.
Cauta un player ptr PocketPC, care sa stie sa ia subtitrarile din fisier separat, la fel ca pe PC.
   Toate posturile pe care le-am citit spuneau ca programul asta stie sa lipeasca titrarile pe filme.Nu  stiu ce mai zic

Multumesc oricum!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate