Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...
 [unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ
 

Need for Speed Undercover

- - - - -
  • Please log in to reply
973 replies to this topic

#1
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005
Presedintele EA Games Frank Gibeau a confirmat ca in noiembrie 2008 va aparea un nou joc din seria NFS. Gibeau a precizat ca vanzarile pentru Pro Street au fost mult sub asteptari, asta datorandu-se probabil devierii jocului de la traditia seriei NFS. In consecinta in 2008 NFS-ul revine "la radacini" dupa cum spune Gibeau, vom avea parte de open world racing, politia va reveni pe strazi si de asemnea va aparea un nou mod : "highway battle"

#2
Decenaeus

Decenaeus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 15.10.2007
Pro Street a fost probabil cel mai naspa joc din seria NFS. Au vrut probabil o "intoarcere la radacini" de pe vremea lu NFS 2 dar nu si-au dat seama ca radacinile lor s-au schimbat de atunci. In momentul in care Underground 2 inca se mai joaca in draci, e clar ca cineva de la departamentul Research & Development nu-si face treaba ... Inca sunt de parare ca Most Wanted a fost unul dintre cele mai bune jocuri Need for Speed pentru simplul fapt ca actiune avea loc ziua si puteai sa vezi mult mai bine masinile. Ca sa nu mai vorbim de engine-ul grafic. A mai fost cineva caruia i s-a parut ca are un deja-vu de Underground cand a vazut Carbonul?

Edited by aiptek, 20 April 2008 - 06:38.


#3
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005
Eu mi-as dori ceva gen "hot pursuit" sau "porsche" dar cred ca vor face o colna dupa "carbon" sau "underground". Oricum orice e mai bine decat Pro Street

Edited by rob_din, 19 April 2008 - 13:22.


#4
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
Poate in 2008 o sa introduca un control mai bun decat in ProStreet ( ca si pe telefon se controleaza prost!)

#5
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006

View PostDecenaeus, on Apr 19 2008, 13:01, said:

Pro Street a fost probabil cel mai naspa joc din seria NFS. Au vrut probabil o "intoarcere la radacini" de pe vremea lu NFS 2 dar nu si-au dat seama ca radacinile lor s-au schimbat de atunci. In momentul in care Underground 2 inca se mai joaca in draci, e clar ca cineva de la departamentul Research & Development nu-si face treaba ... Inca sunt de parare ca Most Wanted a fost unul dintre cele mai bune jocuri Need for Speed pentru simplul fapt ca actiune avea loc ziua si puteai sa vezi mult mai bine masinile. Ca sa nu mai vorbim de engine-ul grafic. A mai fost cineva caruia i s-a parut ca are un deja-vu de Underground cand a vazut Carbonul?
eu am avut o senzate de deja-vu de U2+MW cand am vazut Carbon

#6
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Minunat! Abia astept sa apara ceva informatii despre noul NFS :D

#7
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Ca de obicei cred cred ca va aparea pe la sfarsitul lui octombrie sau noiembrie-decembrie :P
Mai avem juma de an  :bigwhitegrin:

#8
Iarba

Iarba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.12.2007
Si cum se va numi :D

#9
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
nu cred ca stie cineva...

#10
andronic

andronic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 436
  • Înscris: 08.02.2008
se mai stie ceva despre acest joc??

#11
rdcenemy

rdcenemy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 24.06.2004
A fost anuntat titlul (cel putin numele de dezvoltare) al urmatorului NFS.

Acesta se pare ca se va numi NFS Undercover si dupa cum promit producatorii va oferi o poveste captivanta si se va axa pe o serie de misiuni pe care acestia le-au asemanat cu ideea din filmul "Transporter".

NFS 12 - Undercover - este primul joc din ultimii ani ce dispune de o perioada de 16 luni de dezvoltare [fata de 12 luni pana acum] iar producatorii ne asigura ca incepand cu NFS 13 jocurile lor vor avea un ciclu de dezvoltare de 24 de luni, echipa de lucru fiind separata vara trecuta in 2 grupuri care se ocupa alternativ de titlul curent.

Sursa sau LINK

#12
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
http://news.softpedi...rks-88253.shtml

Noutati...

#13
andronic

andronic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 436
  • Înscris: 08.02.2008
uuuu.dar ce sa zic :mellow: grafica VARZA..sincer.. acuma.....e mai varza decat prostreet din acel prtscrn

[ http://news.softpedia.com/newsImage/New-Need-For-Speed-Game-in-the-Works-2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#14
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Nici nu ma mir ca Pro Street-ul a inregistrat vanzari sub asteptarile producatorilor.
[Acu`, cine stie ce vanzari au estimat expertii lor. :D ]

View Postandronic, on Jun 18 2008, 22:29, said:

uuuu.dar ce sa zic   grafica VARZA..sincer.. acuma.....e mai varza decat prostreet din acel prtscrn

Bine macar ca ai mentionat ca din acea imagine e varza. Poate peste 10 luni cand o sa iasa o sa fie "altfel". :w00t:

Edited by Andreas1, 18 June 2008 - 22:58.


#15
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
Sa faca nfs cum trebuie, adica cu trafic, adica cu accidente si cu toata nebunia aferenta! Sa ma lese cu circuitele alea de 2 lei! Plus sa bage si ei niste masini noi; m-am cam saturat de vechiturile alea din anii '90.

Edited by mwlambo, 19 June 2008 - 11:17.


#16
rdcenemy

rdcenemy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 24.06.2004

View Postandronic, on Jun 18 2008, 21:29, said:

uuuu.dar ce sa zic :mellow: grafica VARZA..sincer.. acuma.....e mai varza decat prostreet din acel prtscrn

[ http://news.softpedia.com/newsImage/New-Need-For-Speed-Game-in-the-Works-2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ma indoiesc ca imaginea aia are vreo legatura cu jocul in sine. Nu am regasit-o pe niciun site pe care s-a postat stirea despre dezvaluirea numelui noului NFS.

#17
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007

View Postmwlambo, on Jun 19 2008, 12:17, said:

Sa faca nfs cum trebuie, adica cu trafic, adica cu accidente si cu toata nebunia aferenta! Sa ma lese cu circuitele alea de 2 lei! Plus sa bage si ei niste masini noi; m-am cam saturat de vechiturile alea din anii '90.
Cata dreptate poti sa ai. Chiar ca au tinut niste vechituri....
Daca tot vor sa mentina duma cu evolutia la primele masini ar putea baga masini actuale, dar mai slabe. MW a fost super tare din acest pdv, aveai punto, golf cobalt eclipse, masini noi, nu toyoa corolla, 240 sx sau miata aia veche. Oricum, pana acum MW e de depasrte cel mai tare nfs.

SFAT: Investiti niste bani in PS3. Va tine ani buni, merg jocurile fara probleme si evitati bataia de cap cu configurarea. Daca dai 2000 de lei pe un ps3 si un volan destul de bun nu-ti mai trebuie nimic.

Edited by snipest, 19 June 2008 - 11:42.


#18
virusel2013

virusel2013

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 24.04.2006
Hmm mie ProStreet nu mi-a placut absolut deloc. L-am instalat, am facut o cursa si l-am dezinstalat. Acum sper sa nu ma dezamageasca din nou cei de la EA GAMES.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate