Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?
 Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...
 

Citește aici înainte să postezi în arie.

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#19
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,865
  • Înscris: 14.10.2008
Corect: si este kuQuer, nu kuGuer, underline-ul de la user te confuzeaza.  :lol: Si a fost Omega2193 de la kbe ca sa mai cumpere niste bluepaper pe care sa mai scrie lucruri despre FMTV si sa se intalneasca cu the RADIO-MAN si cu mai multi de seby2193, diferentziatzi prin multe underline-uri si minusuri.  :P :lol:

Edited by Neaceasca85, 09 March 2009 - 17:40.


#20
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
doooamne cate clone si-a facut pustiu asta , pe bune , ma intreb oare cine il impinge sa ma atace pe mine , ca prea bate la ochi cum se ia de mine , pe bune , din nimic , punte masa ia peste masa , a tabarat pe mine mai intai si mai intai parca cu cretinul analfabet si ca rvic ii este prieten si stie sa ii explice etc .. dupa care a evoluat ... parca .. nu prea suna cam a rugaminte .. ia mai dute si enerveaza-l ..
iar eu ii demonstrez de nus cate ori ca nu am cu cine , si ca nu ma agit si atac .. persoanele clone lipsesc deci ignor pana dau de cel ce il impinge sa se ia de mine , si dupa aia iese distractia ..

#21
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,865
  • Înscris: 14.10.2008
Se plictiseste foarte repede de un cont si, chiar daca nu-si ia BAN sau SUSPEND, isi face altul si se reimprospateaza in memoria colectiva a forumului.

#22
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Nu vad logica acestor clone cu atat mai mult cu cat am vazut pe o arie a acestui forum urmatorul text: "TOTI fanaticii care nu au nici o legatura cu obiectul acestei arii sunt RUGATI INSISTENT sa NU mai polueze aceasta ARIE si sa se rezume la a scrie O parere si nu 100 folosind 100 de clone."

#23
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,865
  • Înscris: 14.10.2008
La Poiana lui Iocan- Discutii despre politica scrie asta. Clonele au o logica: sa nu fie recunoscut, sa para ca este cineva nou, novice in domeniu si are nevoie de sfaturi, sa induca in eroare.

Edited by Neaceasca85, 10 March 2009 - 00:01.


#24
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Insa exista riscul sa se dea de gol la un moment dat.

#25
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
domnu tytysor - ori ca sa bagat in discutia cu marca sebastian paul ori ca a fost inpins de la spate sa raspunda repede pre cum dom seby e pentru asta 256 zile merita .. nici nu ma gandesc , pentru ca e inadmisibil sa te bagi ca necunoscator in o  prafuiala de 2 lei intre incepatori si avasati

#26
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008
De rasul curcilor e ca bogdan popescu mi-a facut un coment ca citez "Dai suspend doar pt ca poti, eu neavand vreo vina si nici macar nu am postat in topicul care-l moderezi :death: iti iau din stele ca nu le meriti.

Iata capacitatea intelectuala a oamenilor care este ,si cu care avem dea face :)

#27
bogdan_popescu

bogdan_popescu

    Jesus is coming soon!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,543
  • Înscris: 13.05.2008

View Postdoktorofsat, on Mar 13 2009, 16:59, said:

De rasul curcilor e ca bogdan popescu mi-a facut un coment ca citez "Dai suspend doar pt ca poti, eu neavand vreo vina si nici macar nu am postat in topicul care-l moderezi :death: iti iau din stele ca nu le meriti.

Iata capacitatea intelectuala a oamenilor care este ,si cu care avem dea face :)
Aveam dreptate man, nici nu te-ai obosit sa-mi spui unde si pe cine jignisem. Daca nu ma cunosti intreaba-l pe Zvartoshu de mine, el ma stie mai bine cine sunt, si el deasemeni stie f. bine de Seby si clonele lui.
E deplasat sa-ti dai cu parerea despre capacitatea intelectuala a cuiva fara sa-l cunosti, parerea mea, poate tu ai alta parere.
Nici nu ma astept sa te obosesti sa-mi spui de ce m-ai suspendat 3 zile, unde nu exista motiv nu ai avea ce gasi,  eu nu m-as lauda ca un user cu 1000 de clone a reusit sa ma imbrobodeasca, oricum nu mai am timp deloc de SP, mai ales in W.end, suspendat sau nu n-am bagat de seama, insa eram curios de ce, in fine, eu sunt bun si iert :D

Quote

Corect: si este kuQuer, nu kuGuer, underline-ul de la user te confuzeaza.  Si a fost Omega2193 de la kbe ca sa mai cumpere niste bluepaper pe care sa mai scrie lucruri despre FMTV si sa se intalneasca cu the RADIO-MAN si cu mai multi de seby2193, diferentziatzi prin multe underline-uri si minusuri
Despre asta era vorba d-le doktorofsat, si in quote nu sunt enumerate decat 10%, nu sunt vinovat eu sau Zvartoshu ca acest copil nu are altceva de facut decat flame de pe 1000 de conturi.

Edited by bogdan_popescu, 13 March 2009 - 17:30.


#28
bogdan_popescu

bogdan_popescu

    Jesus is coming soon!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,543
  • Înscris: 13.05.2008
Cine le mai tine numarul, isi face in fiecare zi noi si noi conturi, aproape ca nu ma mai mira sa nu dau o saptamana pe forum, si cand intru sa aflu ca am fost suspendat, alteori sa aflu ca am fost si suspendat si ca a si expirat suspendul, nimeni nu spune nimic, nimeni nu-mi da explicatii, postarile lui pline de scandal si flame sunt editate sau sterse fara ca el sa pateasca ceva, ce pot sa mai zic.
Bine ar fi sa-si gaseasca nasul, dar nimeni nu-si face timp pentru el.
Eu si tu suntem toata ocupatia lui, de ce oare ??? Ma intreb daca aceasta ocupatie e rentabila. :D
Bafta man, daca reusesti sa stopezi fenomenul nota 20 :D

P.S in mesajul anterior i-am raspuns lui doktorofsat, sper sa nu te superi

Edited by bogdan_popescu, 13 March 2009 - 17:46.


#29
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
bai tu esti bun sincer , eu imi pun baza , data trecuta ai fost de nota 200

#30
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
editu - +10% pentru semnatura cu fc arges cea mare ..
sia indreptat situatia si i-am recapatat 0% warn

#31
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
dizzy - +100 day pentru injurii aduse trinitasului ...
ori in aria asta am scris mare ceva .. dar pentru el nu sa realizat .. insa eu ca un domn doar am aplicat
gieee .. cegherap !!

#32
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
nick-urile obscene in aceasta arie sunt interzise

miticamuiu - 100 zile suspend

#33
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Asa rau s-a ajuns?

#34
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
nici in halul asta sebastian paul sa scrie numele cu obscenitati ..

#35
andreea_axinte

andreea_axinte

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.03.2009
Eu cred ca acest Sebastian sau cum il cheama este chiar nesimtit,chiar nu are altceva mai bun de facut,doar suntem pe un forum nu pe tarla la pascut!

#36
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
exact sebastiane ..

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate