Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

N6600 - aplicatie de unrar

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
thebuzz

thebuzz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 09.05.2004
Salutare,

De unde pot descarca si eu o aplicatie de unrar pentru 6600?

#2
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Mi-e teama ca nu exista.
Si eu am vrut asa ceva, le-am scris celor de la rar, si mi-au zis ca nu pot face pentru UIQ, deoarece nu avem ram suficient :( Pana mea... am soft-uri gen photoshop, cu resize, cu autolevels, cu crop si toate nebuniile posibile (excluzand faptul ca nu lucreaza cu mai multe layere), si nu s-a facut o nebunie de rar pentru asa ceva.
Dar... :drac: a aparut P910; daca nici asta nu are ram suficient, le spun verde in fata ca nu stiu sa faca portarea catre symbian!

#3
tudor

tudor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 13.01.2003
pai cu rarul cred ca sta asa treaba:
alplicatie de unrar pt versiunea de dos trebuie sa se poata face... no way sa nu aiba destula mem.
dar pt rar-urile noi cu suport pt 4096kb de dictionar... cred si eu :)
si nu o sa se apuce sa faca un program fara viitor nu?
teoretic gasesti cod de c pt unrar si ai probabil si sdk... nu te poate nimeni opri ;)

#4
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Daca toti am stii programare... :drac:
Si daca am avea si timpul necesar... M-am apucat sa fac ceva pentru P800, a iesit ceva animatie pe acolo, dar ma omoara timpul :(

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate