Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Script Livescore Fotbal

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
danyab

danyab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 09.03.2007
As dori un script de livescore pentru fotbal in special dar daca sunt si ate sporturi ar fi si mai bine ceva de genullivescore.com sau xscores.com de unde as putea cumpara un astfel de script sau exista cineva care ar putea sa il faca ...daca poate cam la ce pret??
Ma intereseaza functionalitatea xscores.com functioneaza forte bine e rapid si ofera multe informatii stii cineva unde as gasi scriptul acela???

Edited by danyab, 21 December 2007 - 20:40.


#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
nu cred ca exista un script de vanzare  cum sunt alea de acolo...

#3
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
eu nu pot sa-mi dau seama de unde iau informatiile asa rapid si mai ales alea din ligile inferioare
ma lamureste careva? poate fac un script

#4
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007

View Postagain, on Dec 21 2007, 22:47, said:

eu nu pot sa-mi dau seama de unde iau informatiile asa rapid si mai ales alea din ligile inferioare
ma lamureste careva? poate fac un script
Deci pana la urma de unde vin acele informati in timp real (aproape real  :lol: )

Edited by aWp_viTal, 23 December 2007 - 02:01.


#5
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Nu stiu de unde se iau scorurile dar daca vrei sa le bagi manual cel mai atre este JoomLeague pentru cms-ul Joomla...e prea tare...poti crea jocuri(fotbal , handbal , etc) plus ligi , statistici joc , statistici jucatori...parca adresa e joomleague.de dar google it ...apropos : E FREE!

#6
alingojgarea

alingojgarea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.08.2010

View Postlord_ice, on 1st January 2008, 21:16, said:

Nu stiu de unde se iau scorurile dar daca vrei sa le bagi manual cel mai atre este JoomLeague pentru cms-ul Joomla...e prea tare...poti crea jocuri(fotbal , handbal , etc) plus ligi , statistici joc , statistici jucatori...parca adresa e joomleague.de dar google it ...apropos : E FREE!


Salut!
Poti face rost de un script livescores de pe http://script.shopmania.biz scriptul costa 100 de euro, dar merita, sriptul se actualizeaza singur, atentie nu vreau sa fac reclama sau daca vrei ti-l pot da eu cu 50 de euro, sau da o cautare pe net, insa nu prea iti dau sanse mari sa gasesti ceva.
Mult succes!

#7
eduvs

eduvs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 05.09.2010
@vital, scorurile de pe livescore sunt atat de live deoarece sunt oameni PLATITI, care le seteaza. In fiecare tara / campionat, este cate o persoana, sau mai multe care are acces la un mic panou si seteaza scorul si alte evenimente in joc. Pot s-o spun din experientele cunostintelor.

@alin, ce imi garanteaza mie acel site, cand dau click pe produs, apare doar o imagine micuta si un frame cu site-ul livesore.com, nu cred ca imi poti garanta in vreun fel faptul ca tu ai acel script. Si daca da, astept un pm cu link-ul catre un demo. Sunt nerabdator.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate