Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...
 unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 

Licee

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
lolo_hihi

lolo_hihi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.11.2007
sunt a8a si inca nu m'am hotarat la ce liceu sa ma duc.stiu sigur ca vreau la filo.dar as vrea sa gasesc si eu un site pe care sa gasesc majoritatea liceelor, mediile cu care se intra, ce limbi straine se fac etc.caut de mult si nu gasesc.si am auzit intr'o zi la scoala ceva de un targ al liceelor la Palatul Copiilor.Si nu stiu in ce perioada este...sau a fost:(heeeelp:((

#2
bilder

bilder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 917
  • Înscris: 17.06.2007

View Postlolo_hihi, on Nov 20 2007, 10:13, said:

sunt a8a si inca nu m'am hotarat la ce liceu sa ma duc.stiu sigur ca vreau la filo.dar as vrea sa gasesc si eu un site pe care sa gasesc majoritatea liceelor, mediile cu care se intra, ce limbi straine se fac etc.caut de mult si nu gasesc.si am auzit intr'o zi la scoala ceva de un targ al liceelor la Palatul Copiilor.Si nu stiu in ce perioada este...sau a fost:(heeeelp:((
frateh, oricum la inceputul lui mai vei vedea toate mediile cu care s-a intrat in licee, adrese, locuri, etc in brosurile de la minister. Pana atunci mai cauta pe google sau da un ochi si pe www.portal.edu.ro

#3
LEoN-C

LEoN-C

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.12.2007
Depinde unde esty




Daca esty In BUC Dute LA Ion Luca CARAGIALE E BUN VB SERIOS  :thumbup:  :OK:










L:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate