Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 

Samsung G600

- - - - -
  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#37
blacksun77

blacksun77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 12.04.2006
Am si eu o rugaminte la posesori! Am citit review-ul acestui telefon pe Phone Arena, majoritatea comentariilor fiind pozitive; singurul minus major de care se plangeau cei care l-au testat a fost faptul ca sta foarte prost cu semnalul si chiar si atunci cand ar avea 4 linii din 5 (semnal) se aude cu intreruperi! Ati avut probleme de genul acesta?

Edited by blacksun77, 07 April 2008 - 22:34.


#38
nickelback

nickelback

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 968
  • Înscris: 29.12.2006
...in legatura cu semnalul... eu am pe el  cartela de orange ..si de cand l-am luat numai full au fost liniutele .... nu am intampina t probleme pana acu....

#39
nickelback

nickelback

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 968
  • Înscris: 29.12.2006
alte poze  sample  :D

Attached Files


Edited by nickelback, 21 April 2008 - 12:23.


#40
aysmen

aysmen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 534
  • Înscris: 02.08.2007

 nickelback, on Apr 21 2008, 12:22, said:

alte poze  sample  :D
mda...ma bate si pe mine gandu sa imi cumapr telefonu asta...acum am un  sasmung d900i de care am fost foarte multumit dar la funcita foto nu prea ...mai ales la peisaje.....la macro face niste poze impecabile.....din cate am vazut eu n73 face poze mai bune decat g600 ...dar tot pe samsung as merge....design .....e mai de fite...L-am gasit in 720 ron nou nout cu garantie ...la un tip care le aduce din afara...daca va intereseaza va dau detalii...Acum sa vedem daca gasesc sa dau d900i...

#41
mirunik_nico

mirunik_nico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 06.08.2007

 aysmen, on May 2 2008, 13:47, said:

mda...ma bate si pe mine gandu sa imi cumapr telefonu asta...acum am un  sasmung d900i de care am fost foarte multumit dar la funcita foto nu prea ...mai ales la peisaje.....la macro face niste poze impecabile.....din cate am vazut eu n73 face poze mai bune decat g600 ...dar tot pe samsung as merge....design .....e mai de fite...L-am gasit in 720 ron nou nout cu garantie ...la un tip care le aduce din afara...daca va intereseaza va dau detalii...Acum sa vedem daca gasesc sa dau d900i...

\
Si eu sunt in exact aceiasi situatie...am un d900i si vreau sa-mi iua un g600.......sa-mi spui si mie te rog despre g600 la 720ron....k m-ar interesa...da sa-l dau pe asta...

#42
nickelback

nickelback

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 968
  • Înscris: 29.12.2006
Pt posesorii de g600...  stie cineva cum pot modifica o poza facuta de el..?  adica o bag in paint si de ex modific ceva la ea..apoi dau sa salez ..nu vrea in nici un fel... nici cu microsoft picture manager unde mai umblam la culoare contrast etc..  si aici la fel ..  nu inteleg cum le face telefonul de le codifica in asa hal ...   :)

#43
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007

 nickelback, on Jun 24 2008, 16:14, said:

Pt posesorii de g600...  stie cineva cum pot modifica o poza facuta de el..?  adica o bag in paint si de ex modific ceva la ea..apoi dau sa salez ..nu vrea in nici un fel... nici cu microsoft picture manager unde mai umblam la culoare contrast etc..  si aici la fel ..  nu inteleg cum le face telefonul de le codifica in asa hal ...   :)
Nu le codifica telefonul  :lol: , incearca sa instalezi alte programe de modificat poze.
Eu iti recomand ACDSee Photo Manager. ;)

#44
nickelback

nickelback

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 968
  • Înscris: 29.12.2006
stie cineva pe ce trebuie apasat sa se vada daor ceasu ?  adica cand are ecranul inchis si vreau doar sa vad ora ..de ex la d600 apasam lung pe cel de volum si imi arata ora ...  ca tot am incercat ..dar nu am gasit

ms

#45
closetarul

closetarul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 29.11.2007
Am si eu o intrebare, cand fac poze cu G600, pozele iesa putin (sau chiar putin mai mult) miscate, oare dc, are vreo problema telefonul sau trebuie facute cateva setari la camera? pls zicetimi :((

#46
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007

 closetarul, on Aug 26 2008, 19:01, said:

Am si eu o intrebare, cand fac poze cu G600, pozele iesa putin (sau chiar putin mai mult) miscate, oare dc, are vreo problema telefonul sau trebuie facute cateva setari la camera? pls zicetimi :((
Ai grija sa nu misti telefonul cand faci poze.
Daca nu misti telefonul cand faci poze s-ar putea sa fie un bug al softului de pe telefon.

#47
closetarul

closetarul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 29.11.2007
il misc asa oleak, pai na mana se mai misca oleak, dar vreau sa zic ca pozele le fac in casa nu afara, da le fac in casa la lumina foarte buna, sigur e un bug al softului? ce ar trebui sa fac?:(

Edited by closetarul, 26 August 2008 - 21:44.


#48
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007

 closetarul, on Aug 26 2008, 22:43, said:

il misc asa oleak, pai na mana se mai misca oleak, dar vreau sa zic ca pozele le fac in casa nu afara, da le fac in casa la lumina foarte buna, sigur e un bug al softului? ce ar trebui sa fac?:(
Trebuie sa umbli la setari daca vrei sa iti iasa pozele calumea in casa.
Eu am facut cu un G600 poze afara la lumina buna si ieseau pozele superb.

Edited by stokarit_s, 27 August 2008 - 00:56.


#49
closetarul

closetarul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 29.11.2007
da deci mam dus azi afara sa fac cateva poze cu G600, pozele sunt superbe :X, dar cand le fac in casa iesa miscate, ce setari trebuie sa fac ca iasa calumea pozele si in casa?

#50
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007

 closetarul, on Aug 27 2008, 13:12, said:

da deci mam dus azi afara sa fac cateva poze cu G600, pozele sunt superbe :X, dar cand le fac in casa iesa miscate, ce setari trebuie sa fac ca iasa calumea pozele si in casa?
Setarile la white balance trebuie sa fie pe "Incandescent" cand faci poze in casa la lumina becului.

Alta setare nu stiu sa iti mai spun pentru ca eu am Samsung U600 .
Eu doar am facut poze cu un G600 afara si pozele erau superbe.

Edited by stokarit_s, 27 August 2008 - 12:41.


#51
closetarul

closetarul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 29.11.2007
da eu nu fac la lumina becului, fac la lumina geamului poze si nu stiu ce setari sa fac

#52
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007

 closetarul, on Aug 27 2008, 17:18, said:

da eu nu fac la lumina becului, fac la lumina geamului poze si nu stiu ce setari sa fac
Ok.
Cand mai faci poze incearca sa nu tii camera telefonuli spre geam pentru ca bate prea multa lumina spre obiectivul camerei si din cauza aceasta ies pozele la o calitate mult mai slaba.
In general in casa nu iti ies pozele bine pentru ca este prea putina lumina si camera telefonului nu este la fel de performanta ca o camera dedicata .

#53
drewas

drewas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 632
  • Înscris: 28.08.2007
La un G600 cum pot afla lifetimer'ul dar nu cel din meniu, cel adevarat :)

#54
dannek

dannek

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 17.05.2004
am intrat in posesia unui G600, adus de afar nu are incarcator original cind il pun la incarcat nu imi arata pe telefon ca incarca dar ledul de la incarcator se face din verde in rosu ??
Oare sa nu incarce???

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate