Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Imi puteti indica pe cineva care aduce motoare din Ger sau It?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
orio

orio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 16.04.2006
Stiu ca in tara asta sunt o groaza de tipi care aduc motate din Germania sau italia, multi sunt bisnitari :puke: , neseriosi si iti aduc motare proaste si pe deasupra la preturi piperate.
Imi puteti indica pe cineva care aduce motoare? Cu care a-ti colaborat si voi??    :thumbup:
Sau vrea sa plece cineva in germania sa-si ia un motor si vrea sa ne conbinam si sa mergem mai multi?

Astept raspunsurile voastre pe PM sau pe forum :peacefingers:

#2
Adydum

Adydum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 25.05.2004
Eu o sa merg sa aduc unul din IT (Milano) acolo sunt mai ieftine. Le aduc pe remorca si mai incape 1. PM daca vrei sa vii

#3
nebun`

nebun`

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 225
  • Înscris: 19.02.2004

View Postorio, on Oct 16 2007, 22:09, said:

Stiu ca in tara asta sunt o groaza de tipi care aduc motate din Germania sau italia, multi sunt bisnitari :puke: , neseriosi si iti aduc motare proaste si pe deasupra la preturi piperate.
Imi puteti indica pe cineva care aduce motoare? Cu care a-ti colaborat si voi??    :thumbup:
Sau vrea sa plece cineva in germania sa-si ia un motor si vrea sa ne conbinam si sa mergem mai multi?

Astept raspunsurile voastre pe PM sau pe forum :peacefingers:


stiu eu o firma in bucale care se ocupa cu asa ceva, cu service, garantie posibilitate de rate/leasing. intr-un cuvant all-inclusive.
Daca te mai intereseaza ...buzz me

#4
Slutus

Slutus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 17.12.2007
Cauta pe net, ca sunt o gramada de firme care aduc de afara. Cele mai serioase sunt cele din Bistrita. Ai putea sa mai arunci un ochi si pe forum-urile de specialitate de la noi (nu stiu daca am voie sa zic care sunt, dar le gasesti tu).

Bafta!

#5
liwiu11evo

liwiu11evo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 08.12.2007

View Postorio, on Oct 16 2007, 22:09, said:

Stiu ca in tara asta sunt o groaza de tipi care aduc motate din Germania sau italia, multi sunt bisnitari :puke: , neseriosi si iti aduc motare proaste si pe deasupra la preturi piperate.
Imi puteti indica pe cineva care aduce motoare? Cu care a-ti colaborat si voi??    :thumbup:
Sau vrea sa plece cineva in germania sa-si ia un motor si vrea sa ne conbinam si sa mergem mai multi?

Astept raspunsurile voastre pe PM sau pe forum :peacefingers:
intra pe forumul motociclistilor(motociclism.ro) si posteaza acolo.
intr-adevar, in italia gasesti la preturi bune motorete(moto.it)
bafta!

la ce motor te-ai gandit?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate