Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 

Samsung U700

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Hidd3n

Hidd3n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 04.08.2007
am si eu o problema cu acest tip de samsung ... nu gasesc drivere , practic softul cu care sa ma misc . pe siteul lor parca numai de'al dracu au samsung u600 , u800 si u900 .

#20
newsitc

newsitc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 01.06.2008

View PostHidd3n, on 27th June 2009, 21:54, said:

am si eu o problema cu acest tip de samsung ... nu gasesc drivere , practic softul cu care sa ma misc . pe siteul lor parca numai de'al dracu au samsung u600 , u800 si u900 .

Soft + Driver + Manual de utilizare (PDF) - gasesti aici.

#21
budbeny

budbeny

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.06.2009
stie cineva cat costa sa schimb flatt-ul la un samsung u700?
mersi pt. cine imi raspunde.

#22
gasteruu

gasteruu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 24.06.2009
salutare am si eu o problema la samsung u700 . am la el un card de 4 gb si daca incerc sa iau ceva prin bleutoth de ex o melodie  sau un fisier video imi spune ca nu mai am memorie in telefon  :mellow: nu vrea sa intre pe card i-am pus si un card mai mic de 64 mb si tot asea face care o fi problema ? :D multumesc pentru eventualele raspunsuri

Edited by gasteruu, 05 September 2009 - 00:10.


#23
stefanhellzone

stefanhellzone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 897
  • Înscris: 31.07.2008
cum pot resofta acest telefon?

#24
Hidd3n

Hidd3n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 04.08.2007
cei de la samsung nu ar fi in stare sa faca nici scobitori si s'au apucat sa faca ei telefoane... omg ... cum sa fii o firma de calibrul samsung si sa NU ai un firmware changer al TAU ?? am incercat zeci de firmware pt samsung , sunt satul ... telefonul asta o sa ajunga sub roata cel mai probabil !

#25
cs0min

cs0min

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.02.2009
salut. am o problema cu samsung u700. am facut rost de curand de unul de la un prieten si cand ii dau msa intre in camera foto se incarca un timp si apoi imi apare un mesaj "eroare la aparatul foto". are cineva idee ce ar putea fi ?

#26
levis36

levis36

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.04.2007
cum se poate instala romana pe samsung sgh u700

cum se poate instala romana pe samsung sgh u700

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate