Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

suplimentele REDIS

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
boby79

boby79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.02.2007
sper ca am nimerit unde trebuie. am si eu patanie. am luat cateva luni niste suplimente de la redis. chipurile "aminoacizi" AMINO R . fac 6 antrenamente pe saptamana din care cel putrin 3 de forta. dupa 2 luni,in afara de gaze la stoma nu am observat nici un rezultat. nu am luat in greutate nu m  am definit. si ca sa ma conving daca ce o intamplare am mai comandat cateva cutii. alta teapa. nu s a vazut nimic. a 2 uara am luat si ceva mai scump,dublu la pret "AMINO ESENTIALI" pe care i am luat in combinatie cu primii.tot degeaba,bineinteles. eu acum m am pacalit m am pacalit,dar am facut topicul ca macar alti sa stie si sa se fereasca . din cate am citit pe net toti se plang de de cei de  la Redis. nu inteleg de ce le mai da voie sa comercializeze?! e teapa pe fata!!!!!!!!!!!

#2
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
Inainte sa mai cumperi ceva intreaba in jur. Oricum amino nu ofera cresteri in greutate, cel putin nu singuri...

#3
boby79

boby79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.02.2007

View Postboby79, on Feb 9 2007, 21:54, said:

sper ca am nimerit unde trebuie. am si eu patanie. am luat cateva luni niste suplimente de la redis. chipurile "aminoacizi" AMINO R . fac 6 antrenamente pe saptamana din care cel putrin 3 de forta. dupa 2 luni,in afara de gaze la stoma nu am observat nici un rezultat. nu am luat in greutate nu m  am definit. si ca sa ma conving daca ce o intamplare am mai comandat cateva cutii. alta teapa. nu s a vazut nimic. a 2 uara am luat si ceva mai scump,dublu la pret "AMINO ESENTIALI" pe care i am luat in combinatie cu primii.tot degeaba,bineinteles. eu acum m am pacalit m am pacalit,dar am facut topicul ca macar alti sa stie si sa se fereasca . din cate am citit pe net toti se plang de de cei de  la Redis. nu inteleg de ce le mai da voie sa comercializeze?! e teapa pe fata!!!!!!!!!!!
eu nu vroiam sa cresc in greutate. trebuia doar sa ma definesc. ce sa mai intreb cand am vazut ca aveauj reclame peste tot. aici m am pacalit.

#4
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003
O prima chestie - descrie te rog (sumar cel putin) rutina de antrenament.
O a doua - aminoacizii sunt "factorii primi" din care se construiesc proteinele. Daca antrenamentul e calibrat pentru definire, aminoacizii pot preveni intrucatva pierderea de masa musculara datorata catabolismului intens insa NU sunt factori de definire prin ei insisi. In privinta masei musculare : aminoacizii sunt "caramizile" din care se face constructia. Daca insa antrenamentul nu face muschiul sa "vrea" sa creasca, si aminoacizii si in general orice supliment iei se vor comporta ca si cum intr-un santier aduci caramizi, dar nu e nimeni acolo care sa le puna la locul lor. In scurt timp ei vor fi pur si simplu arsi de organism pe post de combustibil and that is that.

#5
spx2

spx2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 16.02.2007

View Postmonokeros, on Feb 16 2007, 12:23, said:

O prima chestie - descrie te rog (sumar cel putin) rutina de antrenament.
O a doua - aminoacizii sunt "factorii primi" din care se construiesc proteinele. Daca antrenamentul e calibrat pentru definire, aminoacizii pot preveni intrucatva pierderea de masa musculara datorata catabolismului intens insa NU sunt factori de definire prin ei insisi. In privinta masei musculare : aminoacizii sunt "caramizile" din care se face constructia. Daca insa antrenamentul nu face muschiul sa "vrea" sa creasca, si aminoacizii si in general orice supliment iei se vor comporta ca si cum intr-un santier aduci caramizi, dar nu e nimeni acolo care sa le puna la locul lor. In scurt timp ei vor fi pur si simplu arsi de organism pe post de combustibil and that is that.

solutii?

#6
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003

View Postspx2, on Feb 17 2007, 00:14, said:

solutii?

Pai nu e asa "trasat cu echerul" ce solutii ai. Cauti un instructor care stie ce face (capitol greu, pentru ca circula un gramadoi de insi care "canta dupa ureche") si ii ceri sa-ti structureze un program de definire musculara. Daca exista vreo pastila care, mancata, sa-ti asigure contributii decisive la definire musculara prin ea insasi si inca intr-un interval scurt de timp, salile ar fi fost mult mai goale si bucatariile mult mai pline :)

#7
predoi

predoi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.09.2006

View Postboby79, on Feb 9 2007, 23:20, said:

eu nu vroiam sa cresc in greutate. trebuia doar sa ma definesc. ce sa mai intreb cand am vazut ca aveauj reclame peste tot. aici m am pacalit.


poti sa incerci si la www.optimumnutrition.ro

Produsele OPTIMUM NUTRITION (ON) si AMERICAN BODYBUILDING ( ABB ) sunt disponibile acum si in Romania !
exista eticheta produselor in limba romana, recomandari, comenzi on-line - plata la livrare.

Documenteaza-te pe internet despre produse inainte de a le cumpara.ON este in top in USA.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate