Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Spital Neuro-Psihiatric " Softpedia "

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
10521 replies to this topic

#10513
Just_in

Just_in

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 31.03.2006
s-o inmultit faradelegile!

otobelul sta parcat langa spital!!
dovada:

Attached Files


Edited by Just_in, 27 October 2010 - 10:40.


#10514
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006
si afara ploua, ploua,
si-i trecut de ora 2,
te aștept sa vii de-o viata, in piata,
langa taraba gri. vii??


mi s-o urat aci sub patu' de la geam si mi-i teama. is singura... <_<

#10515
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Un client pentru tratament: Eveniment  
:thumbup:

Edited by Cr1spy, 26 January 2011 - 04:58.


#10516
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006

View PostCr1spy, on 26th January 2011, 03:54, said:

Un client pentru tratament: Eveniment  
:thumbup:
e prea trist. am nevoie de emotii tari, de colegii de alta data. ma bantuie fantoma soferului autobuzului... :death:

#10517
blueunicorn

blueunicorn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,542
  • Înscris: 24.02.2007

View Postdoriniciu_ff, on 30th January 2011, 12:34, said:

e prea trist. am nevoie de emotii tari, de colegii de alta data. ma bantuie fantoma soferului autobuzului... :death:
eu pot sa-ti devin colega alta data. in felul asta si eu iti sunt colega-de-alta-data, deci nu trebuie sa-ti mai fie dor  :console:

#10518
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006

View Postblueunicorn, on 30th January 2011, 11:40, said:

eu pot sa-ti devin colega alta data. in felul asta si eu iti sunt colega-de-alta-data, deci nu trebuie sa-ti mai fie dor  :console:

când mă gândesc la spitalu' N-P, din   Softpedia, la patu' de la geam unde lega belleau o șfară cu prezervativ   la   capăt, de crăpau cuculetii jucându-se cu ele :naughty: , la otobelu' de care ne țineam toti cu dintii, in cinstea cantitatilor industriale care se sacrificau, la patu de la geam sub   care ne ascundeam, când ne "jucam" noi, dea mama si dea tata și la   alte jocuri și jucării pline de hazul și farmecul spitalicesc, parcă-mi   saltă și acum inima de bucurie!

merci frumos. nu stiu, de cand "bati campii" pe aici, da' hai sa-ti pomenesc niste tunuri, care s-au perindat pe acilea: "insoritu", "carliontatu", "lacatelu", "floricica", "stecheru", "zamislitu", finii mei - beleaua si ciprisaca, vreo 2, 3 frati, "J", niscaiva calatoricare s-au dus pe apa sambetei cu tot cu autobuz, una bucata "FA" (unicat), moderatori, abuzatori si multi altii, de care nu-mi mai aduc aminte. of doamne! ce vremuri! ca warnuri!!

mi-e dor de o internare in grup :notangel:

Edited by doriniciu_ff, 30 January 2011 - 13:10.


#10519
blueunicorn

blueunicorn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,542
  • Înscris: 24.02.2007

View Postdoriniciu_ff, on 30th January 2011, 13:06, said:

nu stiu, de cand "bati campii" pe aici
cu vreo juma de an mai tarziu ca tine

ce nostalgieee

#10520
Just_in

Just_in

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 31.03.2006
cucu

#10521
TADY85

TADY85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 895
  • Înscris: 12.05.2005

View Postdoriniciu_ff, on 30th January 2011, 13:06, said:

când mă gândesc la spitalu' N-P, din   Softpedia, la patu' de la geam unde lega belleau o șfară cu prezervativ   la   capăt, de crăpau cuculetii jucându-se cu ele :naughty: , la otobelu' de care ne țineam toti cu dintii, in cinstea cantitatilor industriale care se sacrificau, la patu de la geam sub   care ne ascundeam, când ne "jucam" noi, dea mama si dea tata și la   alte jocuri și jucării pline de hazul și farmecul spitalicesc, parcă-mi   saltă și acum inima de bucurie!

merci frumos. nu stiu, de cand "bati campii" pe aici, da' hai sa-ti pomenesc niste tunuri, care s-au perindat pe acilea: "insoritu", "carliontatu", "lacatelu", "floricica", "stecheru", "zamislitu", finii mei - beleaua si ciprisaca, vreo 2, 3 frati, "J", niscaiva calatoricare s-au dus pe apa sambetei cu tot cu autobuz, una bucata "FA" (unicat), moderatori, abuzatori si multi altii, de care nu-mi mai aduc aminte. of doamne! ce vremuri! ca warnuri!!

mi-e dor de o internare in grup :notangel:
In zilele noastre au dat astia drumul la nebuni pe strazi ca nu au bani de spitale :)

#10522
anaiustina

anaiustina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 17.11.2006
iar am cazut in butoiu' cu melancolie

:crybaby:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate