Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

renault lagunaII sau ford mondeo

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
valentinoo

valentinoo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.10.2006
Vreau sa-mi achizitionez  o masina max 9200 euro.M-am oprit la cele 2 masini care imi plac amandoua.Laguna pune mai mult accent pe design interior care e reusit.Nu-mi place la ea caroseria foarte moale.Dati-mi un sfat?

#2
rider200170

rider200170

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.10.2006

View Postvalentinoo, on Oct 13 2006, 10:35, said:

Vreau sa-mi achizitionez  o masina max 9200 euro.M-am oprit la cele 2 masini care imi plac amandoua.Laguna pune mai mult accent pe design interior care e reusit.Nu-mi place la ea caroseria foarte moale.Dati-mi un sfat?

Piesele scumpe la laguna. Am laguna II/2001/1.9DCI/120CP, merge beton, mici probleme cu senzorii de presiune roti si suspensiile. Nu stiu cum e la Ford dar banuiesc ca probabil la fel sau poate chiar mai scumpe.

#3
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
incercati sa gasiti piese si la distribuitorii de piese, nu numai la reprezentanta ..

#4
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006
ca fost user de lacuna 2  :death: : Ford mondeo clar. bafta!

#5
SnowWhit3

SnowWhit3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,319
  • Înscris: 21.10.2003
reno e cel mai scump cand vine vorba de piese de schimb si intretinere. Mergi pe Ford.

#6
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006

View Postturbo trabannt, on Oct 13 2006, 23:17, said:

ca fost user de lacuna 2  :death: : Ford mondeo clar. bafta!


:coolspeak:  misto reply ! :peacefingers:

#7
valentinoo

valentinoo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.10.2006
Din cate am auzit si la Ford piesele sunt scumpe.Laguna la ext este mai sportiva.Chestia nasooala la laguna este caroseria prea moale,in special aripile.E vreun dezavantaj?

#8
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
daca te referi ca are aripi de platic eu zic ca e mai bine. Oricum in caz de impact puterea nu sta in tabla ci in structura de rezistenta.

#9
radup

radup

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,248
  • Înscris: 02.04.2003

View Postvalentinoo, on Oct 14 2006, 12:38, said:

Din cate am auzit si la Ford piesele sunt scumpe.Laguna la ext este mai sportiva.Chestia nasooala la laguna este caroseria prea moale,in special aripile.E vreun dezavantaj?


O fi scumpe dar cand vorbesti de usi , aripi avariate te duce gandul la CASCO sau doamne fereste la un neurochirurg.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate