Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...
 

Romania - Locul 2 la Miss World 2006

- - - - -
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#19
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View PostDida, on Oct 1 2006, 20:39, said:

E frumoasa. Cati ani are? Pare de 20..
18 ani si e tot eleva.

#20
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

View Postiulian.dronca, on Oct 1 2006, 20:55, said:

18 ani si e tot eleva.
Wow, frumos..Bravo ei..

#21
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
nu-mi place cum arata gagica. Insa blondina e draguta. Oricum de multe ori nu mi-au placut castigatoarele miss world. Probabil nu sunt pe acelasi curent de frumusete promovat de concursurile astea

#22
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

View Postromaximusro, on Oct 1 2006, 21:20, said:

nu-mi place cum arata gagica. Insa blondina e draguta. Oricum de multe ori nu mi-au placut castigatoarele miss world. Probabil nu sunt pe acelasi curent de frumusete promovat de concursurile astea
Da. Asa mi se intampla si mie. Parca ieseau mereu cele mai urate dintre finaliste. Erau frumoase in felul lor (cateodata), dar se putea si mai bine. Erau altele mai frumoase..

#23
MamaVoastra

MamaVoastra

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,035
  • Înscris: 10.07.2006
Tipele astea nu au nici o expresie...niste corpuri ambulante...ce mi-e papusa barbie, ce sunt astea...nici sa zambeasca nu stiu. Goale...din interior pana la exterior. Numai bune de puse ca poster pe cabina unui tirist. 17, 18 ani....copchile. Nici macar femei nu sunt.  -_-

#24
amma

amma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,908
  • Înscris: 12.09.2006

View PostMamaVoastra, on Oct 1 2006, 21:31, said:

Tipele astea nu au nici o expresie...niste corpuri ambulante...ce mi-e papusa barbie, ce sunt astea...nici sa zambeasca nu stiu. Goale...din interior pana la exterior. Numai bune de puse ca poster pe cabina unui tirist. 17, 18 ani....copchile. Nici macar femei nu sunt.  -_-


nici copchile, nici femei... ZANE, mama lor :P

#25
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

View PostMamaVoastra, on Oct 1 2006, 21:31, said:

Tipele astea nu au nici o expresie...niste corpuri ambulante...ce mi-e papusa barbie, ce sunt astea...nici sa zambeasca nu stiu. Goale...din interior pana la exterior. Numai bune de puse ca poster pe cabina unui tirist. 17, 18 ani....copchile. Nici macar femei nu sunt.  -_-
Nu poti sti daca sunt goale pe interior. Este un concurs de frumusete, trebuie sa zambeasca obligat fortat pe toata durata concursului si sa-si etaleze corpul -_-

#26
Billy

Billy

    Cautator ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,256
  • Înscris: 26.06.2005

View PostMamaVoastra, on Oct 1 2006, 19:31, said:

Tipele astea nu au nici o expresie...niste corpuri ambulante...ce mi-e papusa barbie, ce sunt astea...nici sa zambeasca nu stiu. Goale...din interior pana la exterior. Numai bune de puse ca poster pe cabina unui tirist. 17, 18 ani....copchile. Nici macar femei nu sunt.  -_-
Ei, si tu acum ... doar nu esti invidioasa? Ai avea de ce?!

#27
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Cand a avut loc concursul? Stie cineva unde a fost difuzat? Oricum felicitari pentru romanca. Mie mi se pare mai frumoasa decat cehoaica :naughty:

#28
MamaVoastra

MamaVoastra

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,035
  • Înscris: 10.07.2006

View PostBilly, on Oct 1 2006, 21:50, said:

Ei, si tu acum ... doar nu esti invidioasa? Ai avea de ce?!

Nu e invidie domnule, ci pur si simplu nu mi se par frumoase. N am sa inteleg niciodata conceptul de Miss World...Nu atata timp cat fetele astea sunt lipsite de stil si de personalitate. Nu cad pe spate de la doua poze cu tipe in bikini. Regret.

#29
Billy

Billy

    Cautator ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,256
  • Înscris: 26.06.2005

View PostMamaVoastra, on Oct 1 2006, 19:53, said:

[...]
Nu cad pe spate de la doua poze cu tipe in bikini. Regret.
Nici eu ... si nu regret ...

#30
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005
Da, da suna a invidie!!



Pacat ca noi romancele nu suntem invatate sa zambim... :confuzzled:

#31
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
ideea e ca in general se cauta papusi si nu fete care sa aiba acel ceva. Vorba aia.. sa stie sa zica ca-si doresc pacea mondiala :lol: (cei ce a-ti vazut miss congeniality cred ca stiti unde bat). De fapt cred ca gasesti tipe mai faine daca te plimbi 20 de minute pe strada :)

#32
MamaVoastra

MamaVoastra

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,035
  • Înscris: 10.07.2006
Hmm...nu inteleg de ce as fi invidioasa...vorbim de niste obiecte in fond. Obiecte care isi doresc dupa adevarul grait de romaximusro, pacea mondiala si salvarea copiilor comunitari... :scratchchin: sau cainii din orfelinate...or thereabouts. ma rog, you do the math.

#33
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005
Nu conteaza, macar are atuul frumusetii. Tot in alea 20 de minute de plimbat pe strada ai tot atatea sanse sa intalnesti fete si urate si proaste ;)

#34
amma

amma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,908
  • Înscris: 12.09.2006
E dezgustator cum pot unele femei sa argumenteze ca "second place is the first loser", iaca un alt motiv pentru cari  barbatii se mira de ce fetili frumoasi is cu nasu pe sus  :death:

#35
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

View PostBebeluska, on Oct 1 2006, 21:55, said:

Da, da suna a invidie!!



Pacat ca noi romancele nu suntem invatate sa zambim... :confuzzled:
Seamana la zambete cu emisiunea aia, telebingo sau nu stiu cum se numea. Cand se extrageau tichete de niste domnisoare zambareteeeeeee pe toata durata emisiunii :lol:

#36
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View Postexorcistul, on Oct 1 2006, 21:51, said:

Cand a avut loc concursul? Stie cineva unde a fost difuzat? Oricum felicitari pentru romanca. Mie mi se pare mai frumoasa decat cehoaica :naughty:
Aseara la Varsovia, dar nu stiu de ce posturi tv a fost preluat. Cred ca o sa fie dat in reluare de vreun post romanesc sau cel putin asa se obisnuia anii trecuti.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate