Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?
 

Alegere notebook--sfaturi utile--multumesc

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
luanix

luanix

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 29.09.2006
Buna,

M-am inscris in Softpedia Forum, special ca sa transmit din toata inima un mare mare MULTUMESC pentru toti cei care au avut pareri despre achizitionari de laptop. Cu ajutorul mesajelor transmise de voi, pe care le-am citit pana la ultimul (:D), am reusit sa imi cumpar un laptop de care sunt super multumita.  :proud:
Probabil ca fara parerile voastre nu as fii reusit nici sa invat asa de multe despre sistemele de notebook...
Asa ca aflati ca sunt fericita posesoare a unui TOSHIBA Satellite M70-340, la un pret excelent 816 euro...luat cu multa bataie de cap, pentru ca de la comanda mea si pana la livrare, TOSHIBA Romania s-a decis sa nu mai aduca modelul acesta de laptop in Romania, si am cautat si la cel mai mic furnizor din tara prin stocuri prafuite...eh...dar pana la urma l-am gasit uitat pe un raft la un furnizor si uite asa dupa mai bine de 3 saptamani de la comanda si multi nervi ..I got IT!!:)) :D

Multumesc inca odata si spor la tastat idei bune!!!
:)

#2
Ciurica

Ciurica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 854
  • Înscris: 08.12.2004
Felicitari si sa-l stapanesti sanatoasa! :)

#3
RoAp

RoAp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 22.01.2006

View Postluanix, on Sep 29 2006, 16:24, said:

Buna,

M-am inscris in Softpedia Forum, special ca sa transmit din toata inima un mare mare MULTUMESC pentru toti cei care au avut pareri despre achizitionari de laptop. Cu ajutorul mesajelor transmise de voi, pe care le-am citit pana la ultimul (:D), am reusit sa imi cumpar un laptop de care sunt super multumita.  :proud:
Probabil ca fara parerile voastre nu as fii reusit nici sa invat asa de multe despre sistemele de notebook...
Asa ca aflati ca sunt fericita posesoare a unui TOSHIBA Satellite M70-340, la un pret excelent 816 euro...luat cu multa bataie de cap, pentru ca de la comanda mea si pana la livrare, TOSHIBA Romania s-a decis sa nu mai aduca modelul acesta de laptop in Romania, si am cautat si la cel mai mic furnizor din tara prin stocuri prafuite...eh...dar pana la urma l-am gasit uitat pe un raft la un furnizor si uite asa dupa mai bine de 3 saptamani de la comanda si multi nervi ..I got IT!!:)) :D

Multumesc inca odata si spor la tastat idei bune!!!
:)

Trebuie neaparat sa dormiti cu el, macar cateva zile.Cica au un senzor de "atentie".Parol.
Sa-l stapaniti sanatoasa.Bafta.

#4
zipperboy

zipperboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 18.09.2006
Felicitari!

:D

#5
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Ma bucur sa aud aceste lucruri, sa-l stapanesti sanatoasa, dar.... se inchide topic-ul!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate