Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Difuzor bas Q Acoustic 3050

Bolojan la presedintie?

Huawei band 8

Statii de benzina DHR
 AT Duster 80 asfalt 20 forestier

fisura/crapatura perete exterior ...

Windows XP Volume License

Noul degresant universal
 Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...

Branșament gaze 2024 sau pom...

Lamurire bec led h7
 Preturi momeala ? (dar care e sme...

Realizare tavan fals rigips

Alternative pod Giurgiu - Ruse

Cat spatiu stocare aveti in total...
 

Pareri despre dispozitivele Ancu Dinca

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
html

html

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 08.04.2004
Ati incercat dispozitivele Ancu Dinca?
O prezentare a lor se gaseste online la: http://www.viatasienergie.ro

Am fost deunazi la o "conferinta" a lui.

Ma intereseaza daca a experimentat cineva cu aceste dispozitive si a obtinut vreun rezultat, pareri de orice fel.

Multumesc.

#2
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
Eu nici nu am auzit de ele. Dar din câte am citit acolo, seamănă cu aparatul meu de acasă, pe care dacă-l porţi noaptea pe cap, în timpul somnului, îţi creşte penisul cu 0,2-0,3 mm pe noapte, prin injectarea de energie pozitivă de la Saturn. Asta înseamnă 1 cm/lună, 10-12cm/an. Vă daţi seama?

#3
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

 Fr3ak, on Aug 23 2006, 18:45, said:

Eu nici nu am auzit de ele. Dar din câte am citit acolo, seamănă cu aparatul meu de acasă, pe care dacă-l porți noaptea pe cap, în timpul somnului, îți crește penisul cu 0,2-0,3 mm pe noapte, prin injectarea de energie pozitivă de la Saturn. Asta înseamnă 1 cm/lună, 10-12cm/an. Vă dați seama?

Vreau si eu...vreau si eu ! Dar nu se poate trage si de la alte planete...ca am nevoie instant de vreo 20cm , nu de alta dar sadesc morcovi in gradina si nu am sapaliga.

Dispozitivele Ancu Dinca, panaceul Fulga, energoincarcatorul Elf (spiridusul)...teapa romaneasca de calitate. Nu va lasati pacaliti de diplomele eliberate pe banda si de alte prostii. Mai bine faci un masaj terapeutic de doua ori pe saptamana...dupa o luna vei simti o diferenta enorma.

#4
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005

 krossfire, on Aug 23 2006, 19:40, said:

Vreau si eu...vreau si eu ! Dar nu se poate trage si de la alte planete...ca am nevoie instant de vreo 20cm , nu de alta dar sadesc morcovi in gradina si nu am sapaliga.

doamne, da la ce adâncime vrei să pui morcovii ăia? (dacă ai nevoie de 20+)

#5
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

 Fr3ak, on Aug 23 2006, 19:56, said:

doamne, da la ce adâncime vrei să pui morcovii ăia? (dacă ai nevoie de 20+)

Pai nu e vorba de adancime...dar ma gandeam ca in pozitie flasca, sa pot merge si sa dau gaura din mers. (Ok, bunul-simt imi spune ca am dus glumea prea departe...dar se pare ca bunul simt nu mai are cont de administrator in creierul meu)

#6
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
dispozitivele astea cu energie metafizica funcioneaza doar daca ti le bagi in fund. da, in fund. si apoi stai asa cu ele si asculti cum zumzane undele elta teta tata titi :wacko:

edit: in acest post am inceput punerea la punct a unui sistem genial (doh, ce mirare  -_- ) de evitare a vulgaritatii si de protejare a copiilor lasati liberi sa zburde prin univers. sper ca sistemul meu genial sa nu fie considerat un mare  rahat.

Edited by Mosotti, 24 August 2006 - 22:28.


#7
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004

 Fr3ak, on Aug 23 2006, 18:45, said:

Eu nici nu am auzit de ele. Dar din câte am citit acolo, seamănă cu aparatul meu de acasă, pe care dacă-l porți noaptea pe cap, în timpul somnului, îți crește penisul cu 0,2-0,3 mm pe noapte, prin injectarea de energie pozitivă de la Saturn. Asta înseamnă 1 cm/lună, 10-12cm/an. Vă dați seama?

Si dupa 70 de ani o scoti pe geam sa sara copii coarda cu ea, sau cum? :huh:

#8
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004
asta e anti-conceptional?
m-ar interesa si pe mine... unde se pune/baga?

Edited by Bitch_in_Red, 24 August 2006 - 22:30.


#9
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
nu...sunt supozitoare împotriva virozelor la gât și a amigdalitelor :D

Edited by Fr3ak, 24 August 2006 - 22:39.


#10
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006
Deci am si eu un sistem genial, dar nu vreau sa-l imprastiati, pentru ca s-ar putea sa distruga febrilele concepte ale mintii umane despre energie.

Sistemul se numeste : The Mew Energy Sistem, si aveti schema atasata.

Inchipuiti-va...peste ani, celulare cat degetul mic..alimentate de la o cutie cu un kilogram de pisici.

Attached Files

  • Attached File  Mew.jpg   63.18K   259 downloads


#11
ion_cta

ion_cta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 18.08.2006
Ar da mai mult randament un MU power :) ... Nu merge sa ii bagi direct baterii acolo unde ajunge stecherul ?

#12
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

 ion_cta, on Sep 4 2006, 03:13, said:

Ar da mai mult randament un MU power :) ... Nu merge sa ii bagi direct baterii acolo unde ajunge stecherul ?

Ba da..dar nu are acelasi randament.

#13
skin311

skin311

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 26.11.2006
Nu e de mirare ca Ancu Dinca a obtinut deja medalia de aur la Salonul International de Inventii si noutati tehnologice de la Geneva în anul 2003 si pe cea de argint la Salonul Mondial de Inventii de la Bruxelles.

În anul 2001, fizicianul Ancu Dinca, nume cu rezonanta internationala a fost invitat la Salonul Mondial de Inovatii Cercetarii si Noi Tehnologii de la Bruxelles - EUREKA - unde a primit medalia de argint pentru inventia Dispozitiv de Neutralizare a Radiatiilor Nocive. Dupa alte sute de bolnavi vindecati în întreaga lume, Ancu Dinca este solicitat sa participe la Salonul International de Inventii de la Geneva unde primeste medalia de aur pentru Dispozitivul de Încarcare si Echilibrare Energetica a Organismului Uman.


Diploma pentru Inventie si Crucea de Cavaler din partea guvernului Belgiei ca recunoastere a meritelor în revolutionarea medicinii moderne.


http://www.inventor....nius5/invit.htm

DA, e un escroc, si el si astia de la salonul de inventii, si antena 1 si copos si voiculescu

#14
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
am auzit si io, cica e un aparat cu o mufa pe care ti-o bagi in cur si in 5 minute te scapa de toate bolile. in plus, te face nemuritor. si viril (daca esti barbat). daca esti femeie te face mai desteapta, ca sa aiba si barbatii un sex opus cu care sa poata discuta despre folbal. si costa numai 200 de euro. genial. genIAL. GENIAL!!!!

#15
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

Quote

DNRN-GSM®

Pilonii de retransmisie pentru telefonia mobilă emit radiații nocive, pe o rază de cca 40 Km, afectând sănătatea miilor de oameni care locuiesc în jurul acestora. După aplicarea dispozitivelor la baza acestor piloni, s-a observat îmbunătățirea sănătății celor expuși pericolului.  :P

În urma folosirii dispozitivelor de neutralizare a radiațiilor nocive, în numai câteva săptămâni, persoanele cu care s-au realizat aceste experimente s-au vindecat de anumite afecțiuni ori și-au ameliorat starea de sănătate.

  

Quote

DISPOZITIV PREȚ
DIEE®   55 Euro
DNRN-1®   25 Euro
DNRN-2®   35 Euro
DNRN-3® 110 Euro
DNRN-4® 110 Euro
DNRN-5® 110 Euro
DEA®   40 Euro
DNRN-GSM® 250 Euro

Nepotul adevaratei si unicei mame omida vinde talismane care te apara de antena gsm....  :o

Quote

person:      Ancu Dinca
address:     DNRN & DIEE COM SRL
address:     Str MANASTIREA PUTNA 17
address:     Bucuresti, Romania
phone:       +40788234425
fax-no:      +40-21-6106130
e-mail:      [email protected]
nic-hdl:     AD655-ROTLD
info:        cod fiscal / cod numeric personal: R15525645
info:        object maintained by ro.rnc local registry
notify:      [email protected]
object-maintained-by: ROTLD-MNT
updated:     [email protected] 20051112
source:      ROTLD

Edited by H725, 27 March 2007 - 17:50.


#16
Qzone

Qzone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 26.03.2007
Dragii mei, voi de bilibistrocizorulgalgonometric n-ati auzit ?!
Ptiu, drace !

#17
icynoangel

icynoangel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 01.09.2004
Vreau cam 6 din fiecare sa mi le pun in jurul patului :P pacat ca preturile sunt doar pentru Romania :lol:

#18
Qzone

Qzone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 26.03.2007

 icynoangel, on Mar 27 2007, 23:00, said:

Vreau cam 6 din fiecare sa mi le pun in jurul patului :P pacat ca preturile sunt doar pentru Romania :lol:

Vreau si eu tot 6. Sa mi le pun in jurul gatului. Nu conteaza pretul.
Am plecat, va pup.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate