Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

KEY LOGGER PS2

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1
DCR2007

DCR2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.08.2006
Buna ziua,
Sunt tare curios de unde as putea cumpara key-loggere pe ps2 sau usb conform acestui site:
http://www.keyghost....B-Keylogger.htm
Se pun la tastatura de ps2 sau usb chiar la intrarea in calculator. Ar fi ideal sa fie pe ps2 dar fara fir ca sa nu fie observate.:))))))))
Multumesc

#2
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Ce rost are sa dai bani pe un keylogger hardware cand risti sa ramai si fara el daca il plasezi pe undeva si persoan respectiva da de el  :D cand poti sa folosesti cu succes unul software, fara cheltuiala in plus si riscul de ramane fara "obiectul muncii". Cunosc avantajele celor hardware nu trebuie sa sari sa le enumeri dar nu cred ca tie iti este strict necesar unul, asa pt distractie poti folosi cu succes cum am mai spus unul software fara batai de cap inutile, + ca la asta mai avantajul ca poti vedea logurile cand vrei si la intervale de timp stabilite de tine de oriunde ai acces la net.

Edited by Bobby_ro, 07 August 2006 - 13:58.


#3
DCR2007

DCR2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.08.2006
Stiu:)))Dar mi-e imi trebuie acasa unul pentru ca vreau sa il pun pe fiecare calculator, si la rude...:)))) sa aflu ce fac ele...hihihih. Ai idee pe la ce magazin as putea sa le cumpar??
Doar unul imi trebuie.

Si la soft nu vreau pt ca trebe sa stau sa instalez pe fiecare calc etc... si imi ia ani de zile iti dai seama..

#4
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006

View PostDCR2007, on Aug 7 2006, 15:10, said:

Stiu:)))Dar mi-e imi trebuie acasa unul pentru ca vreau sa il pun pe fiecare calculator, si la rude...:)))) sa aflu ce fac ele...hihihih. Ai idee pe la ce magazin as putea sa le cumpar??
Doar unul imi trebuie.

Si la soft nu vreau pt ca trebe sa stau sa instalez pe fiecare calc etc... si imi ia ani de zile iti dai seama..

nu vei primi un raspuns aici ...hihihi  :death:

#5
DCR2007

DCR2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.08.2006

View Postfreshness, on Aug 7 2006, 15:12, said:

nu vei primi un raspuns aici ...hihihi  :death:




De ce? HIHIHIHIHIHIHI??????Eu cred ca voi primi hihihhihih......si cei care dau raspunsuri de genul de mai sus mai bine ar face altceva.....hihihihihii

#6
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006

View PostDCR2007, on Aug 7 2006, 15:21, said:

De ce? HIHIHIHIHIHIHI??????Eu cred ca voi primi hihihhihih......si cei care dau raspunsuri de genul de mai sus mai bine ar face altceva.....hihihihihii
pentru ca nu e normal sa-ti spionezi iubita/frati/rude...

#7
DCR2007

DCR2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.08.2006

View Postfreshness, on Aug 7 2006, 15:24, said:

pentru ca nu e normal sa-ti spionezi iubita/frati/rude...



Si ce dacA? Daca spui un magazin care are asa ceva dau o bere.
:)))

#8
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
freshness are dreptate dar totusi pentru ce ai spus tu acolo poti folosi 100% unul software si nu iti ia nici macar 10 minute sa instalezi pe toate mai ales daca ai acces fizic la ele, raspunusuri mai concrete nu cred ca o sa primesti pe acest subiect aici pe forum, si am o presimtire ca, cu prima ocazie cand vede un moderator acest topic il va inchide :)

#9
DCR2007

DCR2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.08.2006

View PostBobby_ro, on Aug 7 2006, 19:00, said:

freshness are dreptate dar totusi pentru ce ai spus tu acolo poti folosi 100% unul software si nu iti ia nici macar 10 minute sa instalezi pe toate mai ales daca ai acces fizic la ele, raspunusuri mai concrete nu cred ca o sa primesti pe acest subiect aici pe forum, si am o presimtire ca, cu prima ocazie cand vede un moderator acest topic il va inchide :)

cred ca nici unul nu stie romaneste dintre voi de fapt nu stiu ce cautati cu reply-uri din astea. AM INTREBAT clar daca cineva stie un magazin care vinde niste keyloggere pe usb sau pe ps2..CA CE FAC cu ele e treaba mea...nu inteleg de ce va ...pe voi grija ce fac cu ele.....daca nu stiti raspunsul la intrebarea banala unde se afla un produs spre vanzare atunci ma mir cum stiti de unde se cumpara paine......in fine NO COMMENT... mai invatati hardware..nu mai vreau reply-uri de la voi...

#10
Daisuke

Daisuke

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,173
  • Înscris: 19.01.2004
Keep cool boys  :D

DCR2007 ce legatura are un keylogger cu securitatea ?

#11
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006

View PostDCR2007, on Aug 7 2006, 21:41, said:

cred ca nici unul nu stie romaneste dintre voi de fapt nu stiu ce cautati cu reply-uri din astea. AM INTREBAT clar daca cineva stie un magazin care vinde niste keyloggere pe usb sau pe ps2..CA CE FAC cu ele e treaba mea...nu inteleg de ce va ...pe voi grija ce fac cu ele.....daca nu stiti raspunsul la intrebarea banala unde se afla un produs spre vanzare atunci ma mir cum stiti de unde se cumpara paine......in fine NO COMMENT... mai invatati hardware..nu mai vreau reply-uri de la voi...
copilasu...cu atitudinea asta nu ai de castigat ...tu vii aici si-mi cer sa te ajut sa violezi intimitatea unor oameni ...nu este normal ...chiar si legea are ceva de spus in privinta asta (interceptare email)..intre ''x si y ani...de puscarie''
ti-a dat  Bobby_ro solutia ...ce mai vrei acum ...uite chiar stiu unde se vinde asa ceva dar nu-ti voi spune avand in vedere faptul ca vrei sa-ti spionezi familia ..adica mama tata..frati...ce esti un mic 007 ?
si o sa tinem cont de sfatul tau ...vom mai invata hardware...maestre

se poate inchide...

Edited by freshness, 07 August 2006 - 20:47.


#12
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
si daca tot e o intrebare asa banala la ce ne mai intrebi ?...faci pop-quiz ?

#13
DCR2007

DCR2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.08.2006

View Postfreshness, on Aug 7 2006, 21:46, said:

copilasu...cu atitudinea asta nu ai de castigat ...tu vii aici si-mi cer sa te ajut sa violezi intimitatea unor oameni ...nu este normal ...chiar si legea are ceva de spus in privinta asta (interceptare email)..intre ''x si y ani...de puscarie''
ti-a dat  Bobby_ro solutia ...ce mai vrei acum ...uite chiar stiu unde se vinde asa ceva dar nu-ti voi spune avand in vedere faptul ca vrei sa-ti spionezi familia ..adica mama tata..frati...ce esti un mic 007 ?
si o sa tinem cont de sfatul tau ...vom mai invata hardware...maestre

se poate inchide...

Nu este nimic ilegal in asta. Si inca ceva multumesc pentru ajutor dar am gasit....FRICOSILOR.....

#14
Daisuke

Daisuke

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,173
  • Înscris: 19.01.2004
OK, daca s-a rezolvat topic inchis. Nu are nici o legatura cu "Antivirus & Security".

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate