Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...
 [unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ
 

Mutarea in Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
278 replies to this topic

#271
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009

 Vlad_22, on 23 martie 2019 - 18:01, said:

Observ că miticii de la Bucale folosesc termenul de "provincie" ca pe o insultă mai mult și nicidecum ca sensul lui real.N-as da Iașul pe București nici obligat.V-au luat-o multe orașe din țară înainte,dar na,acu ce sa faci,e mai greu să recunoști.Nu te obosi cu insulte la adresa moldovenilor,adică să îi pui pe toți în aceeasi oala.
Multumim...

Esti un domn.

#272
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
No comment..Yseult

Edited by SSNight, 25 March 2019 - 15:23.


#273
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

 e_bulu, on 25 martie 2019 - 11:43, said:

Multumim...

Esti un domn.
N-am nimic cu mare parte dintre voi,am ceva cu cei care arunca cu ra*at in provinciali,si nu sunt putini. Si,de cele mai multe ori,bucurestenii sunt primii care critica,dar nu se uita cu cate probleme se confrunta cel mai important oras al tarii,care ar trebui sa reprezinte cartea noastra de vizita ca popor,dar e fix invers,din pacate.

Edited by Vlad_22, 26 March 2019 - 01:17.


#274
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
60% e plin de cei din provincie, fie ca sunt trecatori sau rezidenti cu chirie, cine pe cine reprezinta?
Merg cu tine la orice firma doresti, daca tip... care esti ma din Bucuresti, din 10 angajati ridica 1 mana..si ala nu e prea convins.

Edited by SSNight, 26 March 2019 - 16:29.


#275
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Bucureștiul că și capitala,lasă scuza cu rezidenții,că nu cred că din cauza asta se confrunta cu multe probleme.

#276
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007

 Vlad_22, on 26 martie 2019 - 17:32, said:

Bucureștiul că și capitala,lasă scuza cu rezidenții,că nu cred că din cauza asta se confrunta cu multe probleme.

Nu toate, oricum acei provinciali care se plang de Bucuresti pot alege alte variante, nu ii tine nimeni aici...din contra.

#277
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 Vlad_22, on 26 martie 2019 - 17:32, said:

Bucureștiul că și capitala,lasă scuza cu rezidenții,că nu cred că din cauza asta se confrunta cu multe probleme.
Cea mai mare problema in  Bucuresti este traficul deci da, provincialii sint o belea pe capul nostru.

Edited by lil debul, 29 March 2019 - 15:13.


#278
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,612
  • Înscris: 13.06.2004
Ce bine e când pleacă cei din provincie acasă sau Bucureştenii în excursie/vacanţă/concediu       Posted Image

#279
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
Sa plece toti frate, acolo unde e aer curat si apa clara ca cristalu, pasarele si alte animale chiar daca nu sunt toate de companie, doar sa plece.
Cu tarancile e alta poveste..

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate