Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Ajutor cearta cu prietena!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
55 replies to this topic

#19
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
Mda...
Cand am vazut numarul de reply-uri am zis ca problema mea este deja rezolvata ...
Am deschis thread-ul entuziasmat dar ...

pstdgt: nu se va termina in 2 ani ... si oricum chiar daca s-ar termina ... 2 ani inseamna MUUUULT.
Tarzi: pai stii ce raspuns primesc ?! Nu acum ca este serialul !!!

arty:

Quote

ce te deranjeaza frate ??? las'o sa se uite... daca ii place... tu fa altceva shi nu te mai gandi la asta.
NU am ce sa raspund ...  :confused:
aeon: zi-mi ce ar putea sa-ti zica ea in asa fel incat sa renunti.
Courage: singurul care mi-a dat o idee buna ...  ;Rmaster; sar'mana ! ;Lmaster;  
driverx:

Quote

Noi putem sa iti dam multe mult solutii  Nu stiu cate din ele le-ai si aplica. Se poate merge de la rugaminti pana la legatu de oki si de pat  Dar daca tu nici nu ai argumente in fata ei, sa stii ca bine face ca se uita in continuare. Oricum fii ferice, cel putin eu consider "Tanar ..." telenova/soap opera de cea mai buna calitate ce se difuzeaza pe posturile noastre, nu contine atatea stupizenii ca altele.
Faptul ca am zis ca am cam ramas fara argumente nu s-ar "traduce" prin: nu ai argumente... ci prin: am avut, le-am folosit ... s-au epuizat ! Si aici va ceream VOUA ajutorul ... idei noi, eventual din experiente proprii - acolo unde este cazul.
Zubaida: inca nu m-a lasat memoria (deh ... sunt inca tanar)  :yeah baby  - stiu de la ce vine swentfos... oricum apreciez spiritul tau de observatie dar nu-i vad rostul in acest thread. Faza cu sampanie, trandafiri, frisca, etc ... nu tine deoarece serialul este de 2 ori pe zi (la 16 si la 18) deci buzunarul meu nu ar putea face fata unei asemenea cheltuieli si in plus dupa 3-4 zile ar deveni deja aiurea (zic eu) ... un fel se "sex programat". Nu stiu cum a fost la voi (tu si prietenul tau) dar te felicit ca ai renuntat la telenovele. :)  :oK:
theInstaller: postul tau mi-a mai descretit fruntea ... nice one ! :lol:

#20
beastoff

beastoff

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 18.07.2003
O solutzie de care sa fitzi amandoi multzumitzi:

1. Investizie in una bucata DVD shi una bucata placa video cu TV OUT
2. Fuga fugutza la un magazin de unde se inchiriaza DVD-uri, shi alegetzi un film care sa placa la amadoi (se poate ape shi la prietenii care au o colectzie mai mare de filme, nuneaparat DVD-uri)

vizionare placuta!

#21
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
Tarzi: pai stii ce raspuns primesc ?! Nu acum ca este serialul !!!

pai mah, swentfos! E grav deja. :rolleyes:  Nu stiu cati ani ai dar deja iti vad viitoru.  :drac: Ea toata dupamasa cu shervetele in fata telenovelelor iar tu intre timp intins pe o canapea in fata celuilalt televizor(care il iei dupa ce va certati ca nu te poti uita la meciuri din cauza eu) cu o bere intr-o mana si cu ProSport in cealalta. :ciocan:

Daca chiar te deranjaza, si vrei sa rezolvi problema iao de toarta si rezolvativa problemele (solutii nu te astepta de la noi, ca nu iti cunoastem specimenu, tu ar trebui sa o cunosti)  :nu: . Daca nu, obisnuiestete cu ce am scris mai sus, sau rupeti relatia. Sunt probleme mai grele si piedici mai grele intro relatie decat o telenovela.

No comment. This is getting funny....  :mad:

:cya:

#22
beastoff

beastoff

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 18.07.2003
Am uitat!

Daca ai dvd si filme inchiriate pe dvd, va aparea nevoia de a le copia pe unele din ele.   Da aici nevoia de a achizitziona un DVD-RW?!?!

nu rata shansa!

#23
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
driverx: pai cam asa ma vad si eu ... de aceea mai ceream pareri ... poate torusi reusesc sa o conving ...
Macar bine ca nu se uita la telenovele de pe Acasa dar, din nefericire, serialul asta nu are sfarsit ...
beastoff - o sa imi spuna ca filmul il putem vedea si "dupa" (serial) !
(nu trebuie dvd-rw pentru ca exista hdd :) )

#24
Zubaida

Zubaida

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 19.05.2003
Mai carcotasilor, am impresia ca la alt capitol nu faceti voi fata, si dati vina pe buzunar :)

(mi-a placut faza cu berea si pepenii, am ras pana mi s-au pus carcei :D)

#25
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
Helăăăăăău! /Hello
Pai eu ma omor pe aici si voi va radeti ?!! :@

#26
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002
Nu te omori, la mine se uita consoarta + soacra dar am supravietuit. Pe la ora aceea ajungeam acasa de la servici si dupa ce pregateam (eu) masa rapid o invitam, a ezitat la inceput daca filmul sau mincarea dar ... a trecut. Faza cu unul la televizor si celalalt la calculator mai rau face.
Noroc !

#27
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
Valeu ! vad ca se poate si mai rau decat ce am eu ...
"la mine se uita consoarta" - sa inteleg ca dupa fazele cu masa a renuntat ?! (nu se mai uita?)

#28
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002
Eh, se mai uita asa din cand in cand ca sa nu piarda firul (fara soacra /worship/ ) dar nu e deranjant. Incearca si tu sa o scoti in perioada filmului pe la o berica, suc, incearca si cu floricele si o sa scapi.

#29
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
E dificila faza cu scosul pe oriunde in timpul serialului... pentru ca discutia noastra pe tema acestui serial a devenit destul de nashpa ... o sa zica ceva de genul: pai da, faci asta intentionat, ca sa nu ma mai uit eu la serial ... si de aici, incet, incet, apare iar cearta...

#30
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002

Quote

Originally posted by Zubaida
Mai carcotasilor, am impresia ca la alt capitol nu faceti voi fata, si dati vina pe buzunar :)

(mi-a placut faza cu berea si pepenii, am ras pana mi s-au pus carcei :D)


Daca mai ma provoci o sa faci si crampe, cit despre facut fata la alt capitol, as putea sa-ti trimit spicuiri din scrisorile de multumire pe care le primesc cu zecile pe saptamina.

#31
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002
Alte solutii nu prea mai am dar incearca sa eviti orice cearta.

#32
BlackD

BlackD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 03.12.2002
Toate solutiile prezentate sunt neviabile economic in sensul ca sunt mult mai scumpe decat obiceiul ce trebuie schimbat :)
Telenovela nu costa decat abonamentul la cablu, curentul si eventual amortizarea televizorului pe cand celelalte solutii implica investitii serioase ca sa nu mai vorbim de munca suplimentar depusa,munca ce necesita calificare si conditie fizica  :) . In plus telenoveaua , berea (sampania) si sexul NU SUNT BUNURI SUBSTITUIBILE! S-ar putea sa aveti surpriza ca-si pune naibii vhs-ul sa inregistreze episoadele pierdute in timpul reprizelor amoroase hihihihihihiihi.
Asa ca singura solutie rezonabila e sa-ti gasesti alta partenera cu gusturi mai elevate daca te deranjeaza problema atat de tare, iar daca nu sa taci si sa inghiti .
Dixit

#33
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
BlackD:
"Asa ca singura solutie rezonabila e sa-ti gasesti alta partenera cu gusturi mai elevate daca te deranjeaza problema atat de tare, iar daca nu sa taci si sa inghiti."
Cred ca mai sunt si alte solutii... singura problema ar fi sa le gasesc (eventual cu ajutorul vostru...).

#34
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Dar de ce nu te uiti impreuna cu ea ?
La inceput n-o sa-ti placa dar pe parcurs te obisnuiesti tu...

#35
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,642
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Originally posted by burvi2001
Dar de ce nu te uiti impreuna cu ea ?
La inceput n-o sa-ti placa dar pe parcurs te obisnuiesti tu...

asa e,

iar la batranete o sa aveti o gramada de impresii de impartasit.

#36
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
Am speranta ca din cei 4031 de membri ai acestui forum se gaseste totusi cineva sa imi dea si mie o sulutie. Mai ales daca tinem seama ca marea majoritate sunt masculi care probabil ca au o prietena care probabil se uita la telenovele probabil la Tanar si Nelinistit si care probabil sunt deranjati de aceasta treaba si probabil au rezolvat-o intr-un fel sau altul ... probabil :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate