Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Bluetooth Jammer-vecini cu boxa

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

Digix

Digix

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postgogosaru100, on 08 martie 2024 - 12:07, said:

am incercat si cu politia. nu a venit nimeni.
Nu se poate, au am rezolvat de fiecare dată cu poliția. La 112 ai încercat, sau ai sunat direct la secție?

lyanna

lyanna

Active Member

• Grup: Members
Cand suni la politie zici ca e si o femeie care tipa ca se arunca de la balcon ca pare ca o bate barbata-su. Mai urgenteaza un pic lucrurile.
Eventual le zici si un numar de interfon la care sa sune ca sa intre in bloc, etc.

yo6ial

yo6ial

Member

Numai la locală sunt şanse (mari, păţit de 3x) să nu răspundă nimeni, să nu vină nimeni (te cheamă să vi tu acolo, păţit 1x), etc.

@lyanna: La 112 sau în alte situaţii în care alertezi poliţia pentru motive inventate rişti un dosar penal şi nişte amendă de vreo zece salarii medii pe economie.

gogosaru100

gogosaru100

Active Member

View Postslai, on 08 martie 2024 - 15:16, said:

am avut si io o boxa din aia, pai io fredonez o melodie mai tare decat suna boxa aia.
pentru un jbl go nu cred ca-i da nici mama politiei o amenda. cel mult il consoleaza ce vecini are.

e bloc nou, facut din carton presat? io zic sa schimbi blocul, acolo nu mai ai sanse daca zici ca auzi si redresorul vecinului.
fredoneaza, cine te tine. e bloc facut din balega si paie.

sorin147

sorin147

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu cred ca-i din pamant, balega si paie ca astea (parca) izoleaza bine sunetul. :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate