Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...

Stabilire granita intre proprietati
 

Bluetooth Jammer-vecini cu boxa

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#37
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,817
  • Înscris: 03.02.2007

View Postgogosaru100, on 08 martie 2024 - 12:07, said:

am incercat si cu politia. nu a venit nimeni.
Nu se poate, au am rezolvat de fiecare dată cu poliția. La 112 ai încercat, sau ai sunat direct la secție?

#38
lyanna

lyanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 02.09.2007
Cand suni la politie zici ca e si o femeie care tipa ca se arunca de la balcon ca pare ca o bate barbata-su. Mai urgenteaza un pic lucrurile.
Eventual le zici si un numar de interfon la care sa sune ca sa intre in bloc, etc.

#39
yo6ial

yo6ial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 13.10.2006
Numai la locală sunt şanse (mari, păţit de 3x) să nu răspundă nimeni, să nu vină nimeni (te cheamă să vi tu acolo, păţit 1x), etc.

@lyanna: La 112 sau în alte situaţii în care alertezi poliţia pentru motive inventate rişti un dosar penal şi nişte amendă de vreo zece salarii medii pe economie.

#40
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,482
  • Înscris: 06.08.2015

View Postslai, on 08 martie 2024 - 15:16, said:

am avut si io o boxa din aia, pai io fredonez o melodie mai tare decat suna boxa aia.
pentru un jbl go nu cred ca-i da nici mama politiei o amenda. cel mult il consoleaza ce vecini are.

e bloc nou, facut din carton presat? io zic sa schimbi blocul, acolo nu mai ai sanse daca zici ca auzi si redresorul vecinului.
fredoneaza, cine te tine. e bloc facut din balega si paie.

#41
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,373
  • Înscris: 11.08.2003
Nu cred ca-i din pamant, balega si paie ca astea (parca) izoleaza bine sunetul. :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate