Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?
 Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...
 

Sfat achizitie tableta Android 1170 lei - WiFi

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
dd80

dd80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 28.07.2012
Doresc sa cumpar o tableta de minim 8", de preferat mai mare, nu mai stiu care sunt standardele in prezent dar cred ca 10" ar fi suficient. Ma intereseaza sa reziste aproximativ 5 ani (sa nu ramana fara suport Android / sa nu devina uzata moral). Nu tin neaparat sa fie noua, iau si SH daca este model recent si dispune de documente de provenienta si are garantie reala transferabila.

#2
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,121
  • Înscris: 30.04.2007

 dd80, on 30 decembrie 2023 - 14:56, said:

Doresc sa cumpar o tableta de minim 8", de preferat mai mare, nu mai stiu care sunt standardele in prezent dar cred ca 10" ar fi suficient. Ma intereseaza sa reziste aproximativ 5 ani (sa nu ramana fara suport Android / sa nu devina uzata moral). Nu tin neaparat sa fie noua, iau si SH daca este model recent si dispune de documente de provenienta si are garantie reala transferabila.


ia un ipad sh ... ti-o spune un fan android, utilizator de aifon 8 ... stiu, este antic, dar inca zburda;)

#3
andrei_221

andrei_221

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,778
  • Înscris: 22.12.2006
cauta Lenovo tab m10.

pe olx la preturi bune

#4
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,970
  • Înscris: 12.11.2012

 dd80, on 30 decembrie 2023 - 14:56, said:

Doresc sa cumpar o tableta de minim 8", de preferat mai mare, nu mai stiu care sunt standardele in prezent dar cred ca 10" ar fi suficient. Ma intereseaza sa reziste aproximativ 5 ani (sa nu ramana fara suport Android / sa nu devina uzata moral). Nu tin neaparat sa fie noua, iau si SH daca este model recent si dispune de documente de provenienta si are garantie reala transferabila.
Nu stiu sa iti zic la sigur 'cumpara tableta cutare!' ca in primu rand n ai zis cati bani vrei sa dai pa tableta

Da sfatu meu pentru tine este sa aflii care tableta din astea d aiciea https://www.gsmarena...s=2940&nOrder=1 o sa primeasca update uri aproape 5 ani si pe aia o cumperi

Alternativa e sa cauti Google Pixel Tablet 'SH model recent si dispune de documente de provenienta si are garantie reala transferabila.' pa olx

#5
mishuletzu

mishuletzu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,162
  • Înscris: 27.02.2018
Samsung Tab A9 plus, apărută în octombrie, are 11 inci, procesor bun, e cea mai buna varianta în bugetul tău dacă te grăbești să o iei cât e vândută direct de eMag și la prețul de 1150 lei.

https://www.emag.ro/...MBoCmIAQAvD_BwE

#6
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,485
  • Înscris: 06.08.2015
ipad sh

#7
robo-cap

robo-cap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 18.07.2013
Samsung Tab A9+

Edited by robo-cap, 30 December 2023 - 21:24.


#8
dd80

dd80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 28.07.2012

 pateu_98, on 30 decembrie 2023 - 18:01, said:

Nu stiu sa iti zic la sigur 'cumpara tableta cutare!' ca in primu rand n ai zis cati bani vrei sa dai pa tableta

Da sfatu meu pentru tine este sa aflii care tableta din astea d aiciea https://www.gsmarena...s=2940&nOrder=1 o sa primeasca update uri aproape 5 ani si pe aia o cumperi

Alternativa e sa cauti Google Pixel Tablet 'SH model recent si dispune de documente de provenienta si are garantie reala transferabila.' pa olx

Citeste titlul topicului. Nu este editat!

#9
dd80

dd80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 28.07.2012
https://www.emag.ro/...r/pd/DH0KDYYBM/

Detine cineva aceasta tableta?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate