Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

Threads

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
helen76

helen76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 17.10.2018
Buna ziua.Folositi aplicatia aceasta sau ati auzit de ea?

#2
sftpdt

sftpdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,671
  • Înscris: 29.08.2013
Am avut 2 zile, apoi l-am sters. Caterinca sinistra ... oameni care se cred amuzanti daca injura sau arunca cu hate in altii si ... atat.

Edited by sftpdt, 22 December 2023 - 18:01.


#3
Ev_eee

Ev_eee

    Smochină Înghețată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,728
  • Înscris: 12.07.2022
Mi am făcut cont. E la fel ca pe Facebook,  deci nu înțeleg de ce a mai apărut.

#4
helen76

helen76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 17.10.2018
trebuie sa mai apara ceva nou ,da doar daca prinde la pubic dupa bye :))

#5
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,397
  • Înscris: 01.12.2001
Am. Nimic "uau". Primesc cate o notificare că m-a adăugat nus care...

#6
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,151
  • Înscris: 22.05.2003
Threads.net este raspunsul Meta (Facebook) la Twitter (adica X).

Nu are mare cautare in Romania si momentan se mandreste ca NU e X, care de cand a fost preluata de nenea Musk, a reusit sa infranga tot ce era de infrant.

#7
fab1an

fab1an

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,597
  • Înscris: 23.12.2010
E jale ce e pe ea, hate cat cuprinde

#8
andreyyshore

andreyyshore

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 643
  • Înscris: 23.02.2010
Oare de ce postările recomandate (cele de la For you) trebuie musai să fie în proporție de ~95% din România? Vreau și eu să descopăr conturi noi, interesante, și m-am săturat de indivizi care se cred amuzanți că i-au zis unuia sau altuia să se sinucidă.

De asemenea, mă amuză când mai văd strecurate postări de la alții (din alte țări) în care zic că Threads ar fi ca o gură de aer proaspăt după tămbălăul de pe Twitter. Ce vedem noi aici e jale.

PS: Eu mi-am făcut cont din prima zi (în iulie, înainte de geoblocarea Europei, cu un APK luat dintr-o sursă neoficială) și era într-adevăr un loc mai liniștit.

Edited by andreyyshore, 22 December 2023 - 22:27.


#9
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,731
  • Înscris: 10.11.2013
Am intrat acolo, primele postari vazute sunt de la misogini pitici si feministe grase, partea cea mai sinistra fiind ca erau si romani.
Rasu-plansu, noi nu ne putem caca de foame in Romania dar ne arde de smecherii tateuiste sau cum isi spun fanii virgini ai lui Andrew "cap de ou" tate, si retrograde sau progresiste, cum isi spun grasele cu parul albastru si parul ras intr-o parte.
Needless to say ca i-am blocat pe toti astia care mi-au intrat in feed, ca si pe twitter sau pe facebook, incerc sa elimin retarzii de cum ii vad prima data.

Edited by n-amname, 23 December 2023 - 03:42.


#10
PietreNeispirescu

PietreNeispirescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 11.12.2023
Deci este o aplicație fara cenzură? Nu se poate așa ceva. Nu se poate ca cineva să spună lucruri care nu ne plac.
Presupun că o lasă liberă să adune oameni și apoi bagă AI-ul să cenzureze cum se întâmplă pe toate bălăriile de aplicații în afară de X.

#11
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,232
  • Înscris: 24.05.2006
Ai crede ca dupa 15 ani de FB, Twitter, samd, ati invatat ca nu e nimic bun acolo.
Dar nu, ca oile care descopera ceva nou 'Uuuuuh, shinyy' ati dat toti buzna, ca sa aveti de ce va plange.
Dupa mine, balaria asta de threads, marcheaza inceputul sfarsitului 'social media'.

#12
a010

a010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 18.12.2023
Alternativa lu' Zuckerberg la X-ul lui Musk. Nu o sa prinda-n Romania cum nici twitter-ul nu a prins.

Momentan e la liber. Asa ca-s multi ticniti care spun tot ce le trece prin cap fara sa le fie frica ca-s banati. Toata pustimea de pe instagram e acolo. Asa ca e un circ minunat.

E un foc de paie, dpmdv.

#13
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,543
  • Înscris: 01.08.2006
E Twitter fără Musk. Ceea ce e bine.
Ea, in sine, rețeaua Threads nu e rea. Oamenii o fac nasoală. Fiecare urmărește pe cine vrea.

#14
vis_constructiv

vis_constructiv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 28.12.2012
Despre subiect, articol de azi
https://www.hotnews....ber-injurat.htm

#15
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,731
  • Înscris: 10.11.2013

 PietreNeispirescu, on 23 decembrie 2023 - 05:23, said:

Deci este o aplicație fara cenzură? Nu se poate așa ceva. Nu se poate ca cineva să spună lucruri care nu ne plac.
Presupun că o lasă liberă să adune oameni și apoi bagă AI-ul să cenzureze cum se întâmplă pe toate bălăriile de aplicații în afară de X.
Asa au facut si FB, twitter sau instagram. Functioneaza, desi in cazul threads, nu cred ca zuckie va reusi ce si-a propus. Oamenii prefera sa discute mai liber pe twitter, cand vor incepe cu cenzura hard left, se duc si utilizatorii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate