Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

numarare mail yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
alexandru_77

alexandru_77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 26.03.2014
neata, cum naiba se numara mailurile pe yahoo? am de facut o statistica, pe tot anul 2023 cate mailuri am primit in fiecare luna, pe [email protected]... sunt mii, nu ma trimiteti sa le numar lunar, trebuie sa fie o alta cale

#2
raducanu969

raducanu969

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,420
  • Înscris: 30.06.2023
Din cate stiu, Yahoo iti selecteaza automat email-urile " pe zile mai exact " si astfel, vezi cand se face o luna si Yahoo iti mentine selectia pana tu decizi ce vrei sa faci cu ea

Edited by raducanu969, 05 December 2023 - 09:18.


#3
OwlDoom

OwlDoom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 02.01.2009
Pe web, nu în aplicație, îl selectezi pe cel mai recent dând click pe căsuța din stânga lui, apoi derulezi până la 1 ianuarie 2023, ții apăsat Shift și selectezi primul email din 2023 (tot click pe căsuța din stânga lui). Ți le va selecta pe toate și îți va apărea contorul selecției în partea de sus.

Edited by OwlDoom, 05 December 2023 - 09:22.


#4
alexandru_77

alexandru_77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 26.03.2014

View PostOwlDoom, on 05 decembrie 2023 - 09:21, said:

Pe web, nu în aplicație, îl selectezi pe cel mai recent dând click pe căsuța din stânga lui, apoi derulezi până la 1 ianuarie 2023, ții apăsat Shift și selectezi primul email din 2023 (tot click pe căsuța din stânga lui). Ți le va selecta pe toate și îți va apărea contorul selecției în partea de sus.
imi arata totalul, nu pe luni

#5
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,961
  • Înscris: 15.04.2019
Sa inteleg ca adresa aceea ati creat-o doar ca sa numarati cat spam poate sa colecteze? Că sa mentii o adresa personala in halul ala de neigienizare e greu de inteles.

#6
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,543
  • Înscris: 01.08.2006

View Postalexandru_77, on 05 decembrie 2023 - 12:40, said:

imi arata totalul, nu pe luni
Pe luni nu cred ca o sa vezi. Mergi din luna in luna, selectezi ce e in luna respectiva, notezi numarul. Ce vrei tu nu e ceva util pentru mai nimeni, asa ca nu au avut de ce sa implementeze asa ceva.
Poate in vreo aplicatie, Outlook sau Thunderbird, cu ceva add-on-uri, o fi ceva asemanator cu ce vrei tu.

#7
radonys

radonys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 04.02.2013

View Post__Dan__, on 05 decembrie 2023 - 13:20, said:

Sa inteleg ca adresa aceea ati creat-o doar ca sa numarati cat spam poate sa colecteze? Că sa mentii o adresa personala in halul ala de neigienizare e greu de inteles.

Eu am adresa personala de la Yahoo din 15.11.2005.
In acest moment am 121.508 mesaje necitite.

Deh, oricâtă igienizare ai face nu poți tine pasul cu volumul de informații din ziua de azi.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate