Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Masina sport britanica - Aston Martin

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
hyp3rion

hyp3rion

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,369
  • Înscris: 18.03.2006
Mașina va fi folosită mai mult ca o mașină de week-end pentru city break-uri în afară. Nu mă pasionează să mă plimb prin oraș toată ziua cu ea, că nu ăsta e scopul. Și nu, nu sunt nici magistrat, nici patron de videochat. Plătesc taxe ca toți ceilați și nu mă dau banii pe afară.
În altă ordine de idei, la momentul configurării erau disponibile doar 3-4 modele de jante. Acuma văd că au apărut încă vreo 3 modele, faine rău de tot. O să iau legătura cu dealer-ul săptămâna viitoare să văd dacă se mai pot schimba.

#20
Oigen

Oigen

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 21.09.2018
probabil avem definitii diferite pentru "nu te dau banii afara", de vreme ce tu-ti cumperi un aston martin nou de la dealership. daca luai unul sh erai mai credibil. sa te bucuri de ea, e o masina pe care 99% dintre noi o sa o conducem doar in vise.

#21
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,666
  • Înscris: 15.12.2009
O masina frumoasa - cu rol clar de statut social, pe langa perfrmantele sportive.
Sa o folosesti cu placere.

P.S.: Pentru cei care isi pun problema sursei banilor necesari achizitiei. Fiecare face cat poate, cum poate. Unii pot mai mult, altii mai putin - asta e viata - luati-o asa cum este.

#22
hyp3rion

hyp3rion

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,369
  • Înscris: 18.03.2006

View Postro_explorer, on 28 decembrie 2023 - 13:07, said:

Sa o folosesti cu placere
Mulțumesc.

Ieri am primit update de la dealer. Mașina este în status PAINT, asta însemnând că toate piesele au ajuns deja la fabrică iar șasiul este în vopsire. M-a luat puțin prin surpindere deoarece sunt șanse ca mașina să fi livrată mai repede decât mă așteptam, și-mi dă peste cap planurile privind bugetul. Am vorbit și pentru schimbarea jantelor cu 21" Y-spoke wheel - Satin Black DT. A zis că-ncearcă, dar nu promite nimic.

#23
hyp3rion

hyp3rion

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,369
  • Înscris: 18.03.2006
Tic-tac, tic-tac . . . the swan is coming.

Attached Files



#24
codres

codres

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 16.04.2004
Interiorul arata super. Sa o conduci cu placere ! Cand ai posibilitatea te rog sa adaugi mai multe poze si din interior ...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate