Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?
 Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...
 

Apple Watch Ultra 2

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#91
blacksun77

blacksun77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 12.04.2006
Eu pot plati doar cu double tap, fara niciun cod. Am ultima versiune instalata, 10.4

#92
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,478
  • Înscris: 14.04.2002
Merge cu double tap, ca si inainte

#93
cata32

cata32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 29.04.2008
Asta scriau ei în textul update.
Apple also tweaked the way Apple Pay works with the company's release notes stating that "using Apple Pay with Confirm with AssistiveTouch will require a passcode for additional security and will not support double clicking the side button.

Edited by cata32, 10 March 2024 - 22:36.


#94
cata32

cata32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 29.04.2008
Am testat, funcționează ca înainte.
Așa că nu știu ce tot spuneau ăștia.

#95
bc74abs

bc74abs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 08.01.2011
Salutare
Nu am folosit pana acum smartwatch decat de la xiaomi si huawei si parca m-ar tenta trecerea la ultra 2. Folosesc un 13 mini ca si smartphone si voi mai ramane la el cativa ani doar datorita dimensiunilor acestuia. Inca stau in dubii deoarece sunt client Yoxo cu esim si optiunea number share nu exista decat la abonament.
Acum vine intrebarea de nota 10: toti il lauda ca e indestructibil, titan "ice", cu carcasa "beton" si "parbriz" de safir, dar pe emag sunt cateva modele resigilate despre care scrie ca au urme fine de zgarieturi atat pe ecran cat si pe carcasa. Pai cum vine asta? Ca doar nu o fi dat careva cu ciocanul sau cu altceva in produse. Si avand in vedere reducerea de pret de 350 lei parca, parca m-as baga.
Daca ma poate ajuta / lamuri / sfatui un coleg priceput l-as cinsti cu o bere tehnica.
Multam si toate cele bune.

#96
vad

vad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,741
  • Înscris: 25.12.2004
Ceea ce scrie pe eMag este ceva generic, nu cred că sta nimeni să le verifice amănunțit. Eu l-am luat de la resigilate și în afara de faptul că nu mai avea folia pe el și cablul ce nu era strâns precum unul nou, hârtia de la cutie puțin ruptă, ceasul este impecabil.
Oricum îl poți da înapoi daca arata rău ( cu o camera de bord, am pățit așa, părea efectiv călcată în picioare ).

Edited by vad, 12 March 2024 - 07:42.


#97
cata32

cata32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 29.04.2008
De principiu poți cumpăra fără rezerve de pe eMag acel produs resigilat.
Așa cum zice și colegul @vad, aia cu zgârieturi fine pe carcasă este ceva generic.
Am cumpărat de la eMag produse resigilate și nu am avut nicio problemă, niciodată.
Plus că dacă e ceva care nu-ți convine îi faci retur și nu pierzi nimic.

#98
Havoc

Havoc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,813
  • Înscris: 21.03.2004

Vizualizare mesajcata32, pe 10 martie 2024 - 22:30, a scris:

Asta scriau ei în textul update.
Apple also tweaked the way Apple Pay works with the company's release notes stating that "using Apple Pay with Confirm with AssistiveTouch will require a passcode for additional security and will not support double clicking the side button.
Cuvantul cheie este "Assistive Touch"
Ia vezi ce inseamna asta: https://support.appl...70bfd2d/watchos
Video: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/869--vIUIv4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Havoc, 13 March 2024 - 03:29.


#99
cata32

cata32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 29.04.2008
Ehh, eu am citit cu mare atenție asta: and will not support double clicking the side button.
De aici și panica. :D

#100
blacksun77

blacksun77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 12.04.2006
M-ar interesa o brățară de titan pentru AWU. Folosiți sau aveți idee de unde aș putea lua una ok?

#101
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,175
  • Înscris: 17.06.2010
Am eu de la Nomad..nu as schimba-o nu nimic,  mai am 3 de la Apple, cea de silicon de la Nike, una verde Alpine, si Traile, dar de cand am pus cea de titan..nici nu mai stiu pe unde sunt restul.

Edited by RaySefo, 22 March 2024 - 19:06.


#102
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,027
  • Înscris: 08.08.2002
Adica asa ceva https://www.lerato.r...ml?gad_source=1 ...
sau asa https://www.amazon.d...58-939a88195e78
sau un model "mai de saraci" https://www.amazon.d...,aps,119&sr=8-4 (mai gasesti si alte modele pe amazon).

Edited by MD, 22 March 2024 - 20:54.


#103
don_vito

don_vito

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 16.11.2004
Acest ceas poate măsura presiunea atmosferică ? Nu cea din aplicația de meteo(nici acolo nu știu unde poate fi presiunea). Vin din lumea Garmin ...

#104
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,175
  • Înscris: 17.06.2010
Nu

#105
bc74abs

bc74abs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 08.01.2011
Am o intrebare: cum se aude la voi un apel efectuat direct de pe aw2?
Tot am primit reclamatii ca nu sunt auzit corect, fapt ce m-a determinat sa fac o proba. Am schimbat cu sotia telefoanele si am rugat-o sa ma sune atat de pe aw2 direct, cat si de pe tel si apoi transfer apel pe tel (nu am number share). Ea foloseste iphone 12 si eu mini 13 cu aw2, ambii pe yoxo. Semnal super ok. Si intradevar, apelul era de calitate jalnica. Am ultimele versiuni:10.4 pe aw2 si 17.4.1 pe tel.
Oare care ar fi rezolvarea / problema?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate