Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...
 AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?
 

Bilete avion prin Booking

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
fsiarazvan

fsiarazvan

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 25.01.2018
Buna ziua! A luat cineva bilete de avion prin booking ?! Ati avut ceva probleme cu checkinul pe siteul companiei aeriana ?

#2
daniel21

daniel21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,092
  • Înscris: 03.04.2006
Eu am cumparat o singura data prin ei cu Tarom.  Bucuresti - Praga si retur. Checkinul l-am facut direct pe site'ul tarom.ro dupa ce am primit email de la booking.com ca pot face checkinul.
Totul a decurs perfect.

#3
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,804
  • Înscris: 09.01.2007
Si eu, Tarom, Bucuresti -> Madrid -> Bucuresti.
A fost ceva dubiosenie cu locurile, adica le-am selectat in app-ul lor cand am facut rezervarea, apoi am primit mail ca nu s-au validat, si m-am enervat ca scria specific ca pot alege locurile. A trebuit sa le aleg iar cand am facut check-in, dar nu am platit in plus, so all good.
Si a trebuit sa-i sun sa imi faca factura ca sa pot deconta, dar si aia s-a rezolvat repede.

...so all good.

#4
nasty2

nasty2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 940
  • Înscris: 22.02.2011
Dar invers?

Attached Files



#5
dariuscha

dariuscha

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,555
  • Înscris: 14.04.2008
Evident ca functioneaza si varianta asta, s-a mai discutat despre ea acum cativa ani. Trebuie insa sa verifici preturile, caci la unele cazari sunt mai mari intrand prin site-ul wizz. Iar mai nou booking da recompense in portofelul lor, deci trebuie sa alegi ce te avantajeaza.

Edited by dariuscha, 26 August 2023 - 09:17.


#6
ryan87bc

ryan87bc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 04.03.2015
Si eu am cumparat prin Booking bilete avion. Bucuresti OTP - Manila zboruri operate de Turkish Airlines. Vor fi probleme daca vrei sa faci modificari de anumite servicii (alegerea locurilor), adaugare cod client pentru Miles & Smiles. Daca nu e o diferenta foarte mare de pret recomand cumpararea biletelor direct de la compania de zboruri.

#7
fsiarazvan

fsiarazvan

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 25.01.2018

 ryan87bc, on 26 august 2023 - 10:08, said:

Si eu am cumparat prin Booking bilete avion. Bucuresti OTP - Manila zboruri operate de Turkish Airlines. Vor fi probleme daca vrei sa faci modificari de anumite servicii (alegerea locurilor), adaugare cod client pentru Miles & Smiles. Daca nu e o diferenta foarte mare de pret recomand cumpararea biletelor direct de la compania de zboruri.

Era diferenta de 100 de euro aproape... in sfarsit, le-am luat , am platit , mi-a venit si confirmarea ...ma gandesc ca e ok

#8
Xman_ghio

Xman_ghio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,221
  • Înscris: 26.06.2009

 fsiarazvan, on 25 august 2023 - 19:08, said:

Ati avut ceva probleme cu checkinul pe siteul companiei aeriana ?
De ce sa ai probleme??? Tu ai cumparat bilete de avion la Wizz - nu conteaza intermediarul. Pe baza biletului ai fix aceleasi drepturi. Din pacate si fiz aceleasi anulari de zboruri de care Wizz a devenit deja faimos...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate