Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

Ecranul telefonului nu functioneaza

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
castiel97

castiel97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 07.02.2020
Am un Galaxy m52 luat din August și ieri ecranul telefonului s-au oprit. El funcționează, touchscreen-ul e ok, doar ecranul e stins. L-am mai scăpat pe jos in tot acest timp. Știe cineva ce ar putea să aibă?

#2
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,435
  • Înscris: 18.01.2020
Il duci la garantie si daca ai noroc si nu zic cei de acolo ca e defect cauzat de tine ti-l repara/schimba.
Se vad zgarieturi/indoituri pe el cauzate de impactele suferite in timp? Daca nu, ai o sansa in plus la garantie.

#3
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,400
  • Înscris: 28.10.2018
Tine-ti caii. Nu stii daca omul are garantie la telefon. Poate l-a luat in August de la vreun amanet. Sau cazut din vreun tir de pe olx.

#4
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,674
  • Înscris: 24.11.2015
Ti-ai raspuns singur. L-ai scapat pe jos. Daca te pricepi la desfacut telefoane si ai noroc, poate e mufa ecraunului deconectata.

#5
addryanns

addryanns

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,497
  • Înscris: 31.07.2015
Se cheamă buba, în termeni de specialitate.

#6
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,460
  • Înscris: 10.08.2005

View Postcastiel97, on 16 aprilie 2023 - 13:14, said:

Am un Galaxy m52 luat din August și ieri ecranul telefonului s-au oprit. El funcționează, touchscreen-ul e ok, doar ecranul e stins. L-am mai scăpat pe jos in tot acest timp. Știe cineva ce ar putea să aibă?
are lipsuri, nu-ti mai lumineaza ecracnul, daca ai noroc este o mufa deconectata in urma socului, sau s-au stins lampile
daca luminezi cu o lanterna poti sa vezi imaginea dorita ?

#7
castiel97

castiel97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 07.02.2020

View PostMarianG, on 16 aprilie 2023 - 13:51, said:


are lipsuri, nu-ti mai lumineaza ecracnul, daca ai noroc este o mufa deconectata in urma socului, sau s-au stins lampile
daca luminezi cu o lanterna poti sa vezi imaginea dorita ?

Sincer nu am incercat. Incerc mâine.

Am garanție, l-am luat nou dar sa fiu sincer cel mai probabil mi-l trimit aia înapoi, mai ales că are niste urme pe el, nu mari, dar are.

#8
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,435
  • Înscris: 18.01.2020
Daca ai garanție ce mai aștepți? Poate ai șanse să ți-l repare, nu se știe, merită încercat. Daca nu vor să ți-l repare, te orientezi către service-uri GSM, totuși, ceva mai respectabil, nu baraca de-asta de la colțul blocului.

Edited by Rares95, 16 April 2023 - 20:18.


#9
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,578
  • Înscris: 15.06.2004
Initiator, direct la Samsung ai incercat ?
Ca au unul din ele mai bune service-uri din tara.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate