Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?
 Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...
 

Air (2023)

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,606
  • Înscris: 10.04.2009
De la regizorul premiat Ben Affleck, "Air" dezvăluie parteneriatul legendar dintre atunci novicele Michael Jordan și divizia de baschet a companiei Nike ce a revoluționat lumea sportului și a culturii contemporane cu brandul "Air Jordan".

Această poveste emoționantă urmărește pariul care definește cariera unei echipe neconvenționale care pune totul în joc, viziunea unei mame care este conștientă de valoarea talentului imens al fiului ei și cel ce avea să devină cel mai mare fenomen al baschetului din toate timpurile.

LINK IMDb


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5-C82BsqqnM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,578
  • Înscris: 15.06.2004
Asteptam sa apara pe Prime Video peste cateva luni..

Nu prea e de vazut la cinema.

#3
jmek4you

jmek4you

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,282
  • Înscris: 22.05.2011
L-am vazut la cinema sambata, a fost ...meh.

Ma asteptam sa aiba ceva actiune in sensul ca sa arate niste meciuri jucate, parcursul lui MJ in cariera, etc.. in schimb tot filmul a fost despre cum l-au racolat cei de la Nike pe MJ. Dezamagitor.

#4
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,051
  • Înscris: 07.11.2006
Fiecare ajunge exact ceea ce doreste sa ajunga. Nu conteaza mijlloacele, doar scopul. Este este legea intai a capitalismului.

Iar in legatura cu filmul eu multumesc pentru informare, Ben Affleck fiind unul dintre favoritii mei. Si unde este Ben de obicei, ca reteta sa fie castigatoare, apare si prietenul lui Matt Damon, un alt nume de pe lista mea.
Printre altii, de abia astept sa-l vad pa trasnitul de Chris Tucker in altceva decat comedii.

Un citat interesant de pe IMD

Sonny Vaccaro: A shoe is just a shoe until someone steps into it

View Postjmek4you, on 13 aprilie 2023 - 14:14, said:

Ma asteptam sa aiba ceva actiune in sensul ca sa arate niste meciuri jucate, parcursul lui MJ in cariera, etc.. in schimb tot filmul a fost despre cum l-au racolat cei de la Nike pe MJ. Dezamagitor.

Urmatorul film care va fi regizat de Ben Affleck va fi cu siguranta despre Michael Jordan si vei avea parte de actiune da capo al fine. Acest film nu este insa despre Michael Jordan, asa ca... ghinion.

#5
octav727

octav727

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,795
  • Înscris: 17.01.2012

View Postjmek4you, on 13 aprilie 2023 - 14:14, said:

L-am vazut la cinema sambata, a fost ...meh.

Ma asteptam sa aiba ceva actiune in sensul ca sa arate niste meciuri jucate, parcursul lui MJ in cariera, etc.. in schimb tot filmul a fost despre cum l-au racolat cei de la Nike pe MJ. Dezamagitor.

Iti recomand The Last Dance.

#6
octav727

octav727

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,795
  • Înscris: 17.01.2012
M-am oprit pe la jumatate si nu prea am tragere de inima sa-l continui. Cam insipid... Tetris (2023), The Founder (2016), Moneyball (2011) mi s-au parut mai interesante.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate