Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Usa Garaj/intrare curte tip rulou

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#37
darius_c

darius_c

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.01.2007
Evitati cu orice pret usalagaraj.ro (SC RBL TOTAL DESIGN SRL)Sunt niste tepari.

Am achizitionat o usa de garaj. Inca de la inceput au fost neseriosi, nu au respectat ora stabilita. Tabla casetei au adus-o lovita si au refuzat inlocuirea ei. Au incercat sa ma insele montand cele mai ieftine sisteme de prindere, nu cele antiefractie pe care le platisem, astfel incat usa se putea ridica cu mana cu toate ca era inchisa. Ulterior ca sa faca economie au instalat doar 2 prinderi antiefractie in loc de 5 cat ar fi fost necesar. Acestea au cedat la scurt timp. Dupa multe insistente si telefoane au venit sa instaleze 4 prinderi si au incercat sa ma invinovateasca pentru ruperea prinderilor. M-au dus cu vorba o saptamana timp in care zilnic mi-am stricat programul ca sa-i astept sa vina. Acum iar s-au rupt clemele ceea ce a dus la indoirea lamelelor. De aproape o saptamana am masina blocata in garaj si ei ma mint zilnic ca vin sa repare usa. Mai mult de atat, ma acuza pe mine la telefon ca eu am defectat usa, fara sa o vada.
In Conditiile de garantie scrie ca interventia se face in maxim 36 de ore de la sesizare.  Evitati-i cu orice pret. Sunt foarte aroganti si neseriosi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate