Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
350 lei pentru o plomba e mult sa...

Incarcator Makita China

Boala pomi, sau insecte?

Credit - persoane cu dizabilitati...
 Diferente dioptrii intre ochi

cod CAEN magazin online cu aproba...

Vocuher eMag peste pret comanda a...

Punct alb pe gingie
 Schema scaner Lexmark X215

Descarcare poze raw de pe card mi...

Frigiderele in 1960

Popcorn nefacut
 Voua va este usor sa cititi conto...

Faceti mancare acasa vs mancatul ...

Am nevoie de codul de autentifica...

Magazin online -recomandari platf...

Usa Garaj/intrare curte tip rulou

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

darius_c

darius_c

New Member

• Grup: Members
Evitati cu orice pret usalagaraj.ro (SC RBL TOTAL DESIGN SRL)Sunt niste tepari.

Am achizitionat o usa de garaj. Inca de la inceput au fost neseriosi, nu au respectat ora stabilita. Tabla casetei au adus-o lovita si au refuzat inlocuirea ei. Au incercat sa ma insele montand cele mai ieftine sisteme de prindere, nu cele antiefractie pe care le platisem, astfel incat usa se putea ridica cu mana cu toate ca era inchisa. Ulterior ca sa faca economie au instalat doar 2 prinderi antiefractie in loc de 5 cat ar fi fost necesar. Acestea au cedat la scurt timp. Dupa multe insistente si telefoane au venit sa instaleze 4 prinderi si au incercat sa ma invinovateasca pentru ruperea prinderilor. M-au dus cu vorba o saptamana timp in care zilnic mi-am stricat programul ca sa-i astept sa vina. Acum iar s-au rupt clemele ceea ce a dus la indoirea lamelelor. De aproape o saptamana am masina blocata in garaj si ei ma mint zilnic ca vin sa repare usa. Mai mult de atat, ma acuza pe mine la telefon ca eu am defectat usa, fara sa o vada.
In Conditiile de garantie scrie ca interventia se face in maxim 36 de ore de la sesizare.  Evitati-i cu orice pret. Sunt foarte aroganti si neseriosi.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate