Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ
 Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan
 Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 

Cafeneaua Vodafone România: Discuții la liber...

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
15127 replies to this topic

#127
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,851
  • Înscris: 07.07.2009
Deci pentru 2 zile (când a fost acel incendiu) mi-au scăzut 6 lei din factura (din 92). De fapt net am avut lipsă 1 zi, tv 2 zile. :D

#128
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Dati pe Nasul TV muriti de ras =))

#129
quant

quant

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,915
  • Înscris: 21.02.2004

View Postqueron, on 03 octombrie 2016 - 17:51, said:

Dati pe Nasul TV muriti de ras =))
Eu abia acum am ajuns acasa, ce am 'pierdut' ?
Acum este chiar dl.Nasu in persoana discuta despre 'scandalul Kovesi'.  Pentru cine vrea sa se distreze sunt dimineata ceva emisiuni de spalat pe creier cu o secta care se autointituleaza biserica.

#130
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Orlando Arte - Teleshopping.. pur si simplu am murit de ras, era un tip "italian" care vinde tablouri, are cateva cuvinte in vocabular, dar cele mai dese erau "dragi prieteni ; tablouri de top" Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#131
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 06.12.2006
Am văzut și eu într-o zi porcăria aia

Era un tip care dădea tablouri "cadou" la doar 550 de euro. Tablouri pictate de artiști "de renume mondial". A dat numele a 2 pictori.  I-am cautat pe google și nu i-am găsit. Sunt atât de "renumiți" încât nici google nu a auzit de ei. :)

Dar este comic de urmărit teleshoppingul de la Orlando.

#132
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
PABLO BORODIN. Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

L-am cautat, nimic. MARELE PABLO BORODIN.

@tdan08: Era un ochelarist cumva?

ADOOR sa ma uit la gunoaie, si ma oftic ca au scos 6TV.

Edited by queron, 03 October 2016 - 21:13.


#133
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 06.12.2006
Nu îmi mai amintesc. Era un tip în jur la 25 de ani.
Si mai penibil era ca se auzeau niște tipi pe fundal în spatele camerei care făceau caterincă și îl apuca rasul și pe prezentator... Când zicea "va oferim acest tablou CADOU la doar 550 de euro" îl apuca și pe ala rasul și alții făceau caterinca în spatele camerei.

#134
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Da stiu =)))))))) Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Tablou SEMNAT, FERMAT DE CEL MAI MARE PICTOR, PABLO BORODIN.

Maine la 17:00 cine are chef sa se uite, promit o portie mare de ras.

-- "NICUU, AVEM REZERVAT TABLOUL 15 DE CATRE IONUT DIN BUCURESTI"

-- "Dragi prieteni, va felicit pentru alegerea facuta, si nu uitati, a rezerva nu inseamna a cumpara!"

Edited by queron, 03 October 2016 - 21:24.


#135
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 06.12.2006
Dada. "Toate tablourile sunt semnate".
Hahaha. Și eu pot semna un tablou.

Mai e și o tipa care prezintă.

Saptamana trecuta tot tabloul 15 l-a rezervat cineva ;)

Edited by tdan08, 03 October 2016 - 21:26.


#136
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
N-am prins-o pe tipa, l-am prins pe ochelarist.

Face prietena: asta e cioara, i-au pus un costum si niste ochelari si gata.   Posted Image Posted Image

Vedeti ca vineri, sambata si duminica e seara, ori de la 20, ori de la 22, luati niste floricele, niste prieteni pusi pe caterinca si v-ati scos. Posted Image

Edited by queron, 03 October 2016 - 21:28.


#137
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 06.12.2006
Când m-am uitat eu nu era ala cu tenul măsliniu.

Tipul pe care l-am văzut eu era cu tenul alb

#138
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Nu stiu ce ten avea deoarece calitatea imaginii era proasta, dar facea misto. Posted Image Era totul asa penibil.

Sa vezi cand se blocheaza omu si nu mai vorbeste. Si dintr-o data incepe "Dragi prieteni.... tablouri de top...."

#139
hansoloro2

hansoloro2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,131
  • Înscris: 10.03.2012
Se rebrenduieste din nou TNT sursa paginademedia

#140
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,389
  • Înscris: 05.09.2005
Nu am subtitrare acu la TNT. Poate o sa fie schimbata in pana mea

#141
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 06.12.2006
UPC l-a recrutat pe Bogdan Nițu în poziția de director comercial business


UPC l-a recrutat pe Bogdan Nițu în poziția de director comercial business
Compania UPC, al doilea jucător de pe piața locală de de cablu TV, l-a recrutat pe Bogdan Nițu, directorul general al furnizorului de conducte Superlit România, în funcția de director comercial pe segmentul business, conform unui anunț al operatorului.

"€žBogdan Nițu are o experiență solidă de aproape 20 de ani în roluri de management și strategie de business în cadrul unor branduri consacrate precum Orange, Philips, Pipelife, Sunlight Systems, Superlit. Bogdan și-a început cariera în vânzări, promovând ulterior în poziții de top management, coordonând întreaga activitate comercială, financiară, de marketing, producție, calitate, logistică și resurse umane, în industrii și domenii de activitate variate precum telecom, con­strucții, proiecte de infrastructură, materiale elec­trice și echipamente tehnologice indus­triale", conform datelor comunicate de UPC. În cei 7 ani în care Nițu a fost direc­tor genera al Superlit România, cifra de afa­ceri a companiei a crescut de la 4 mil. euro la 15 mil. euro.

"€žÎmi plac provocările, mai ales într-o piață foarte competitivă cum este cea telecom"€, a declarat Bogdan Nițu, director UPC Business - UPC România.

UPC Business oferă soluții complexe de comunicații pentru companiile care doresc conexiuni stabile de mare viteză, în mai multe localități din țara sau în mai multe sedii din același oraș.

Rețeaua acoperă cele mai importante orașe din România, incluzând: București, Cluj-Napoca, Timișoara, Constanța, Iași.


  Portofoliul UPC Business acoperă toate segmentele de piață, de la companii mici si mijlocii până la companii naționale și multinaționale. Soluțiile de comunicații se adresează și verticalelor specifice de piață cum ar fi: sectorul bancar, transporturi, distribuție si logistică, educație sau administrație publică. Prin intermediul infrastructurii permanent îmbunătățite  compania poate dezvolta rețele virtuale private, sisteme intranet și extranet, rețele de telefonie privata, videoconferințe, video monitorizare.

Divizia UPC Business este prezentă în 12 țări din Europa: Olanda, Austria, Belgia, Marea Britanie, Germania, Elveția, Irlanda, Polonia, Cehia, Slovacia, România și Ungaria.


Sursa: ZF

Edited by tdan08, 05 October 2016 - 19:00.


#142
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Da o stire despre 4K ca tot se laudau ca l-au testat cu succes anul trecut? Un Discovery Science HD si ID Xtra HD ca tot se laudau ca au prelungit contractul? pachetul Discovery in Horizon GO? PENIBILI si mincinosi ! Antena = UPC.

#143
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,851
  • Înscris: 07.07.2009
Au prelungit dar nu au specificat nicăieri că vor intra canale. :)

#144
quant

quant

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,915
  • Înscris: 21.02.2004

View Posttdan08, on 05 octombrie 2016 - 18:57, said:

Sursa: ZF

Oh, da. Nici nu mă gândeam că putea fi altă sursă.
Contractul de publicitate merge înainte. Așa că dacă săptămâna asta nu am mai aflat nimic cu și despre dl Redeleanu, apare dl Nițu pe post de noua vedetă.
Care deschizând gura începe cu 'imi plac provocarile'. Da, deci la UPC oamenii nu 'lucreaza' ci acolo 'se face față provocărilor'.

Și are dreptate, că este o adevărată provocare ca la dorințele abonaților să se găsescă mereu scuze: când te întreabă oamenii de TNT HD să le răspunzi că ai Filmbox HD, când te întreaba de Science HD, DTX  HD și ID extra HD să le răspunzi că ai Premiere league și Jocurile Olimpice.

Aburitul abonaților este într-adevăr o mare provocare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate