Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 

Respectul si demnitatea Politiei Romane

* * - - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
840 replies to this topic

#163
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Prea bine le zice omul ăsta, indiferent de subiect.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/iuCzfNW6cko?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Vlad_22, 24 January 2022 - 00:05.


#164
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,740
  • Înscris: 21.03.2020
130  km/h ?!!! Au confirmat anchetatorii?

#165
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Posibil sa fie veche filmarea. Importanta este atitudinea politistilor.

"Vrei sa iti iau sapca? Cu stanga au cu dreapta?"



[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cGzC84XQmWU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]




Macar la final recunoaste si el Posted Image))
“Știi cât am cariciul de mic, atât îl am de mic"

Edited by MembruAnonim, 27 January 2022 - 22:51.


#166
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,740
  • Înscris: 21.03.2020
Poate nu aveau catuse saracii politisti, nu ca le era frica de clanu Grasanilor cu cariciu mic ... Posted Image

#167
valitudor

valitudor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,924
  • Înscris: 18.10.2003
Cel mai nasol lucru din filmul ala era politistul?

Voi ati vazut ca spitalul ala avea pe un ecran screensaver-ul de Windows 95?

#168
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,740
  • Înscris: 21.03.2020
Foarte bun Win95 si monitor CRT!

#169
moscow

moscow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 26.01.2014
Din păcate, părinții victimelor și-au ales un avocat, poate cel mai prost avocat din București. Sper totuși să miște ceva în cazul ăsta dar tare mi-e că-l vor musamaliza. Avocatul ăsta è toată ziua pe la tv și își dă cu părerea despre orice din spețe diverse. Tocmai avocatul ăsta a pierdut un proces cu jurnalistul Mălin Bot care s-a reprezentant singur în instanță. Asta spune multe despre profesionalismul lui cuculis. Poate că părinții fetelor au fost sfătuiți prost, cine știe dar ar fi bine să mai consulte și alt avocat.

#170
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,740
  • Înscris: 21.03.2020
Se pare ca Malin Bot e mai harjonit in procese decat avocatul ala... Deci experienta lui Bot e mai tare decat facultatea de drept a lu Cuculis :P
https://ziaristii.co...-anti-clotilde/

#171
valitudor

valitudor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,924
  • Înscris: 18.10.2003

 moscow, on 06 februarie 2022 - 11:45, said:

Din păcate, părinții victimelor și-au ales un avocat, poate cel mai prost avocat din București. Sper totuși să miște ceva în cazul ăsta dar tare mi-e că-l vor musamaliza. Avocatul ăsta è toată ziua pe la tv și își dă cu părerea despre orice din spețe diverse. Tocmai avocatul ăsta a pierdut un proces cu jurnalistul Mălin Bot care s-a reprezentant singur în instanță. Asta spune multe despre profesionalismul lui cuculis. Poate că părinții fetelor au fost sfătuiți prost, cine știe dar ar fi bine să mai consulte și alt avocat.
Dar cum crezi tu ca se poate pierde un astfel de proces?
Dar cum crezi ca se poate musamaliza un astfel de proces?
Cam cum crezi tu ca ar trebui pedepsit politistul ala si cam ce crezi ca va primi, prin musamalizare?
Aici e un concurs de posturi trasnite si nu ma prind eu, nu-i asa?

 GlCA_Contras, on 03 februarie 2022 - 11:33, said:

Foarte bun Win95 si monitor CRT!
Nu asta era ideea observatiei mele.

#172
moscow

moscow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 26.01.2014

 valitudor, on 06 februarie 2022 - 20:06, said:


Dar cum crezi tu ca se poate pierde un astfel de proces?
Dar cum crezi ca se poate musamaliza un astfel de proces?
Cam cum crezi tu ca ar trebui pedepsit politistul ala si cam ce crezi ca va primi, prin musamalizare?
Aici e un concurs de posturi trasnite si nu ma prind eu, nu-i asa?


Nu asta era ideea observatiei mele.
Ar fi bine să fi spus lucruri trăsnite. Mi-ar plăcea să mă înșel și sper să se facă dreptate. Dar când am văzut un avocat atât de prost care nu e în stare să câștige un proces împotriva unuia care nu e avocat și s-a reprezentant singur în instanță.... Eu dacă aș avea nevoie de avocat, nici să mă plătească cuculis nu m-aș lăsa reprezentat de el. Mai ales într-un caz de genul cu mare expunere în media.

#173
un_el

un_el

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,231
  • Înscris: 24.11.2006
Scrieti, tot scrieti... Ce se intampla e foarte simplu: Cioaca reloaded, Gheorghe Dinca alias monstrul din Caracal, si cati altii or mai fi! Intrebare de bun-simt: daca era un oarecare pana acum era deja la puscarie pus la pastrare 20 de ani? Individul e sub control judiciar acum. Mie mi-e scarba, mai sunt unii dintre ei care au si vloguri pe youtube, n-o sa dau nume, astia de la circulatie sunt. Sa mai reiau povestea cu amenda luata avand centura pusa si dand-o jos sub ochii lui politica pentru a ajunge sa iei actele din torpedou? Inghiti galusca pentru ca esti amenintat ca ti se retine permisul de conducere, iar respectivul repeta obsesiv: purtati centura, va poate salva viata, purtati centura, va poate salva viata... Amice esti cum a zis nenea Iancu ai si orbul gainilor, voit bineinteles, faci japca! Daca era sa nu fi purtat centura nimic de zis dar in momentul in care o dau jos sub ochii tai e cu totul alta discutie. De ce n-a purtat respectivul bodycam? Intrebare fara raspuns, au dorit sa aiba dotari, le au, de ce nu le folosesc? S-au cumparat din bani publici!
Spaga, mita, coruptie, vlogarasi pe youtube, asta este o autoritate a statului care ar trebuie sa ofere cetateanului siguranta si incredere. Asa ca s-avem pardon, ati dat si dati cu mucii in fasole de fiecare data cand aveti ocazia.
Hai sa ne mai si radem: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lUIxZdwpPls?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#174
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,740
  • Înscris: 21.03.2020
Camera telefonului mobil e sfanta la orice interactiune cu vajnicii ciubucari...

#175
remvirg

remvirg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,116
  • Înscris: 04.08.2007
https://www.g4media....-cu-mercur.html
Polițiștii Secției 1 Ploiești au întocmit, luni, un dosar penal pentru trafic de produse sau substanțe toxice, după ce o femeie a anunțat autoritățile că a spart un termometru cu mercur în locuință, anunță Agerpres.

Absurdul nu are limite.

#176
un_el

un_el

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,231
  • Înscris: 24.11.2006

 remvirg, on 15 februarie 2022 - 08:02, said:

https://www.g4media....-cu-mercur.html
Poliţiştii Secţiei 1 Ploieşti au întocmit, luni, un dosar penal pentru trafic de produse sau substanţe toxice, după ce o femeie a anunţat autorităţile că a spart un termometru cu mercur în locuinţă, anunță Agerpres.
Absurdul nu are limite.

Posted Image Noaptea mintii! Ii cam dau dreptate lui Craca, ala din linkul pe care l-am pus mai sus: casca varuita, capete de creta! Posted Image Inteleg sa-i fi dat amenda si sa-i fi facut dosar penal, desi nu este cazul, pentru asa ceva: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/n2vJzlKGfGI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

 GlCA_Contras, on 14 februarie 2022 - 13:39, said:

Camera telefonului mobil e sfanta la orice interactiune cu vajnicii ciubucari...

De unde era sa stii ce urma sa se intample? Controlul a fost unul de rutina, actele in regula toate, doua triunghiuri la locul lor, trusa de prim ajutor completa si in termen de valabilitate, exctinctor la fel, trebuiau ei sa gaseasca ceva. Amenda si puncte de penalizare date degeaba! Japca, exact asa a fost!

Edited by un_el, 15 February 2022 - 10:07.


#177
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,740
  • Înscris: 21.03.2020
Bode zice ca suntem pregatiti sa primim fluxuri necontrolate de refugiati din Ucraina... Ce competenta, ce curaj, ce virtuos e omu! Posted Image

 un_el, on 15 februarie 2022 - 10:06, said:

Posted Image Noaptea mintii! Ii cam dau dreptate lui Craca, ala din linkul pe care l-am pus mai sus: casca varuita, capete de creta! Posted Image Inteleg sa-i fi dat amenda si sa-i fi facut dosar penal, desi nu este cazul, pentru asa ceva: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/n2vJzlKGfGI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



De unde era sa stii ce urma sa se intample? Controlul a fost unul de rutina, actele in regula toate, doua triunghiuri la locul lor, trusa de prim ajutor completa si in termen de valabilitate, exctinctor la fel, trebuiau ei sa gaseasca ceva. Amenda si puncte de penalizare date degeaba! Japca, exact asa a fost!
Tocmai ca nu stii ce gargauni au baietii astia inteligenti (multi angajati din surse externe) e bine sa filmezi orice interactiune cu militienii. Se documenteaza pentru siguranta personala in primul rand!

#178
Robert_Kiran

Robert_Kiran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,709
  • Înscris: 19.08.2007

 MembruAnonim, on 27 ianuarie 2022 - 22:51, said:

Posibil sa fie veche filmarea. Importanta este atitudinea politistilor.

"Vrei sa iti iau sapca? Cu stanga au cu dreapta?"



[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cGzC84XQmWU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]




Macar la final recunoaste si el Posted Image))
“Știi cât am cariciul de mic, atât îl am de mic"
Oare ce ar fi pățit maimuța, dacă făcea același lucru cu un polițist american? Cred ca în secunda 2 era ori bătut bine, ori impuscat!

#179
valitudor

valitudor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,924
  • Înscris: 18.10.2003

 moscow, on 12 februarie 2022 - 14:47, said:

Dar când am văzut un avocat atât de prost care nu e în stare să câștige un proces împotriva unuia care nu e avocat și s-a reprezentant singur în instanță....
Te mai intreb o data: ce proces a pierdut avocatul in fata politistului care a omorat fetita?

 un_el, on 14 februarie 2022 - 12:11, said:

Scrieti, tot scrieti... Ce se intampla e foarte simplu: Cioaca reloaded, Gheorghe Dinca alias monstrul din Caracal, si cati altii or mai fi! Intrebare de bun-simt: daca era un oarecare pana acum era deja la puscarie pus la pastrare 20 de ani?
Ce legatura este intre un criminal dovedit si un om care a savarsit un omor din culpa, fie el si politist? Chiar nu aveti un filtru personal care sa va impiedice sa dati glas aiurelilor de genul asta?
Marea majoritate a proceselor care judeca evenimente de genul asta se incheie cu pedepse cu suspendare. Asta in toata lumea civilizata, nu numai la noi. La executare se ajunge doar daca sunt indeplinite alte conditii, agravante

P.S.
Politistii astia din clipurile de mai sus (alea care nu sunt fake, evident) par mai inteligenti si mai civilizati ca 70% dintre cetatenii cu care interactioneaza... sau care isi dau cu parerea despre ei.
Ce naiba asteptari sa ai de la 112 daca te exprimi in halul in care o face ala din clip? Cred ca cea mai crunta pedeapsa pe care as primi-o ar fi sa interactionez cu tipul asta de "cetateni" europeni

#180
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,740
  • Înscris: 21.03.2020
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/h4zmAYL0i-M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Cam astea sunt mentalitatile politistilor din Romania, fac propaganda pentru un stat politienesc!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate