Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 

Problema Canon MP 110

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
tyr

tyr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.03.2006
Azi dimineata cand am vrut sa printez ceva mi-a aparut mesajul CHECK PRINTER (5200).  5200 cred ca e vreun cod de eroare, dar nu am reusit sa ma dumiresc ce inseamna. Nu scrie nici in User Guide, si nici la site-ul Canon  Customer Service nu e mentionat nimic! Asa ca nu mai am decat o solutie! Voi, cei de pe forum care v-ati confruntat cu problema aceasta! Aseara a mers brici, doar am mutat-o putin, fiind alimentata! Nu a suferit nici un soc! Nu are cum sa fie de la soc fizic! Si nici hartie inauntru nu are! Pur si simplu a aparut acest mesaj! Am reinstalat driver-ele si tot degeaba! Nu stiu ce sa mai fac ca am nevoie ca de aer de ea, mai ales de scaner!  Mentionez ca in ultimul timp am folosit cu precadere functia de scaner!

Va rog, daca ma puteti ajuta, nu ezitati!

Multumesc anticipat!

P.S. Pt. cei din Iasi: daca va trebui totusi sa o duc la service, va rog sa-mi recomandati unul ieftin si bun. Imprimanta nu are decat 7 luni, dar am cumparat-o din Elvetia, am factura, dar nu stiu daca mi se recunoaste garantia in Romania!

#2
geo_qqq

geo_qqq

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 09.06.2006

View Posttyr, on Apr 2 2006, 14:04, said:

Azi dimineata cand am vrut sa printez ceva mi-a aparut mesajul CHECK PRINTER (5200).  5200 cred ca e vreun cod de eroare, dar nu am reusit sa ma dumiresc ce inseamna. Nu scrie nici in User Guide, si nici la site-ul Canon  Customer Service nu e mentionat nimic! Asa ca nu mai am decat o solutie! Voi, cei de pe forum care v-ati confruntat cu problema aceasta! Aseara a mers brici, doar am mutat-o putin, fiind alimentata! Nu a suferit nici un soc! Nu are cum sa fie de la soc fizic! Si nici hartie inauntru nu are! Pur si simplu a aparut acest mesaj! Am reinstalat driver-ele si tot degeaba! Nu stiu ce sa mai fac ca am nevoie ca de aer de ea, mai ales de scaner!  Mentionez ca in ultimul timp am folosit cu precadere functia de scaner!

Va rog, daca ma puteti ajuta, nu ezitati!

Multumesc anticipat!

P.S. Pt. cei din Iasi: daca va trebui totusi sa o duc la service, va rog sa-mi recomandati unul ieftin si bun. Imprimanta nu are decat 7 luni, dar am cumparat-o din Elvetia, am factura, dar nu stiu daca mi se recunoaste garantia in Romania!
incearca menu-copy-scan-scan sau menu-scan-copy-copy

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate