Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Politia Romana si metodele clanurilor mafiote.

* * * * - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
962 replies to this topic

#379
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 silesax, on 13 iunie 2021 - 18:28, said:

Doamne câți eroi aici pe forum !!!
Platittori de taxe adicătelea.

#380
cumparator

cumparator

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,639
  • Înscris: 11.03.2006

 Mizu, on 13 iunie 2021 - 18:41, said:

Si un copil poate trage cu pistolul.

Nu cred ca e asa de simplu. Oricum, politistii nu sunt pregatiti absolut deloc. Am rude in politie si stiu clar ca se duc acolo ca sa aiba o viata linistita pana la pensie, sa aiba un salariu bun si sigur.
Astia de la tara cel putin nu sunt buni de nimic, le e frica de indienii din sat.

#381
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,731
  • Înscris: 21.03.2020
Daca le e frica de indieni nu trebuiau sa se faca serifi in estul salbatic...

#382
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
La mine în sat, (sudul județului Constanța), domnii care au venit în 2016 au făcut mai multe decât cei dinainte în frunte cu fostul șef de post.
Au băgat după gratii hoți cu zeci de dosare (am tot scris diverse posturi despre asta) pentru conducere fără permis.
În satele de prin jur, sunt niște orbi, la propriu, am avut de-a face cu întâmplări sub nasul lor și au trecut mai departe.
Când am povestit celor de aici din sat m-au întrebat ce număr are mașina în care au fost, însă nu am reținut.
Dar dumnealor sunt o picătură într-un ocean.

#383
der25

der25

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,478
  • Înscris: 01.12.2017
Macar daca ar fi estul salbatic, am avea fiecare tomahawk-ul nostru.
Dar asa, ei cu pumnii si batele si noi trebuie sa fim civilizati, sa nu-i atingem nici cu o floricica.
Noi trebuie sa cerem ajutorul autoritatilor si ei se uita in partea opusa.
Sau ne trimit drept salvatori niste fatuci despletite, de trebuie sa le protejezi tu pe ele, sa nu ia bataie.

#384
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009

 MembruAnonim, on 13 iunie 2021 - 18:43, said:


Platittori de taxe adicătelea.
Da, si de-ăștia care impuscau oameni daca erau polițiști ei, sau care treceau cu masina direct peste aia de vroiau să i bată.. curajoși domnule 💪

#385
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020

 GlCA_Contras, on 13 iunie 2021 - 18:41, said:

Pai asta am zis si eu ca spui prostii... Cand iti sare prostu in fata masinii nu te aresteaza nimeni :D
Oameni normali nu.
Dar dacă sunt asemenea "clienți" de-ai lor, imediat fac pe imparțialii.

#386
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,731
  • Înscris: 21.03.2020

 silesax, on 13 iunie 2021 - 18:58, said:

Da, si de-ăștia care impuscau oameni daca erau polițiști ei, sau care treceau cu masina direct peste aia de vroiau să i bată.. curajoși domnule ��
Tie iti trebuia un tanc ca sa prinzi curaj?

#387
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,368
  • Înscris: 29.07.2013

 silesax, on 13 iunie 2021 - 18:58, said:


... curajoși domnule ...


Eu zic ca mult mai curajos este animalul ala cu tricou rosu care sare pe masina, imbrancind-o pe domnisoara politista.
Mult mai curajos si, in plus, motivat clar de faptul ca a fost deranjat ca i s-a intrerupt activitate ce-o desfasura pe marginea soselei.
Foarte curajos si de apreciat de catre toti cei care gandesc ca "bine i-a facut aluia" ca i-a distrus masina si ca este uzual si perfect motivat un comportament de interlop sadea, cu urmariri, blocaj de masini, parbrize sparte si alte alea.
Roman adevarat, lezat in orgoliul sau de gainar sadea cu reactii de animal de caverna, apreciat de cei cu aceleasi calitati ca si el.
Bine i-a facut bagaciosului, bine a facut ca s-a pisat pe lipsa totala de profesionalism si autoritate a oamenilor in uniforma si bravo si procurorului care l-a lasat sa fie cercetat in libertate, nereprezentand pericol social.
Bravo natiune!

#388
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,731
  • Înscris: 21.03.2020
Nu stiai ca romanu s-a nascut haiduc? Posted Image

#389
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009

 argonaut, on 13 iunie 2021 - 19:10, said:



Eu zic ca mult mai curajos este animalul ala cu tricou rosu care sare pe masina, imbrancind-o pe domnisoara politista.
Mult mai curajos si, in plus, motivat clar de faptul ca a fost deranjat ca i s-a intrerupt activitate ce-o desfasura pe marginea soselei.
Foarte curajos si de apreciat de catre toti cei care gandesc ca "bine i-a facut aluia" ca i-a distrus masina si ca este uzual si perfect motivat un comportament de interlop sadea, cu urmariri, blocaj de masini, parbrize sparte si alte alea.
Roman adevarat, lezat in orgoliul sau de gainar sadea cu reactii de animal de caverna, apreciat de cei cu aceleasi calitati ca si el.
Bine i-a facut bagaciosului, bine a facut ca s-a pisat pe lipsa totala de profesionalism si autoritate a oamenilor in uniforma si bravo si procurorului care l-a lasat sa fie cercetat in libertate, nereprezentand pericol social.
Bravo natiune!
Asta se întâmplă când tu agasezi oamenii filmândui si făcând circ, daca te roade activismul sesizează organele abilitate si vezi ți de treaba ta, nu te erija dumneata în organ de control.
Apropo până una alta există vreun comunicat de presă care arată ca oamenii aia vindeau găini sau pui ilegal?


#390
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,368
  • Înscris: 29.07.2013

 silesax, on 13 iunie 2021 - 19:21, said:

Asta se întâmplă când tu agasezi oamenii ...

Eu zic ca asa se intampla cand agasezi niste animale ... deh, o mica diferenta de puncte de vedere.

Oricum, mai bine ca in alte parti unde "agasantii" astia sar in aer cu masinile, cad accidental de la etajul VII sau se aleg cu vreo boala incurabila ingerand substante radioactive.

#391
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,130
  • Înscris: 03.07.2008

 silesax, on 13 iunie 2021 - 19:21, said:


Asta se întâmplă când tu agasezi oamenii filmândui si făcând circ, daca te roade activismul sesizează organele abilitate si vezi ți de treaba ta, nu te erija dumneata în organ de control.
Apropo până una alta există vreun comunicat de presă care arată ca oamenii aia vindeau găini sau pui ilegal?

Tu esti multumit de cum au actionat organele abilitate? Organe carora le platim salarii si care ies la pensie la 45 de ani, saracii, ca sunt surmenati!

Militia nu a fost in stare sa opreasca o infractiune cu violenta anuntata de mai multe ori la 112, dar ar fi intervenit promt si eficient daca respectivul depunea o plangere privind comertul ilegal cu pasari. Mda!

#392
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
Sunt curios dacă după toată întâmplarea asta, respectivii vor primi măcar o amendă pentru că n-au purtat mască când au intrat în contact cu polițiștii.

#393
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,368
  • Înscris: 29.07.2013

 silesax, on 13 iunie 2021 - 19:21, said:


... daca te roade activismul sesizează organele abilitate si vezi ți de treaba ta ...


Asta-i cea mai tare fraza din tot topicul asta Posted Image

#394
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009

 argonaut, on 13 iunie 2021 - 19:30, said:



Asta-i cea mai tare fraza din tot topicul asta Posted Image
și cea mai legală 👍.

#395
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,368
  • Înscris: 29.07.2013

 silesax, on 13 iunie 2021 - 19:37, said:


și cea mai legală


Da, atata doar ca tot aici s-a vazut cu ce te alegi daca sesizezi autoritatile in cel mai legal mod posibil, sunand la 112 Posted Image

#396
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,731
  • Înscris: 21.03.2020

 argonaut, on 13 iunie 2021 - 19:30, said:

Asta-i cea mai tare fraza din tot topicul asta Posted Image
Asta-i faza de interlop sadea ... se simte grija fata de fratia penalilor in postarea lui Posted Image

sau poate doar troleaza??

Edited by GlCA_Contras, 13 June 2021 - 19:43.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate