Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?
 

Recomandare SmartWatch Samsung

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
ionutmdfk2000

ionutmdfk2000

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.01.2021
As vrea sa imi iau unul din urmatoarele SmartWatch uri : Galaxy Watch 46mm,Galaxy Gear S3 Frontier,Galaxy Watch Active 1 sau 2.
Imi plac toate,dar nu stiu pe care sa il aleg..ce ati alege in locul meu si de ce?
Am vazut in multe top uri ,si din 2020 si de anul acesta,ca acel Galaxy Watch de 46mm,cel simplu este inca in top 5/top 10 ..
Ce parere aveti?

#2
Bvdan2016

Bvdan2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,922
  • Înscris: 16.11.2016
Uitate la funcțiile pe care la are fiecare ceas , ca de asta îți cumperi ceas deștept , pt funcții .
  Ultimul parca scos pe piata parca are și măsurarea oxigenului din sange .

#3
ionutmdfk2000

ionutmdfk2000

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.01.2021
Pai ce ati alege voi? Eu nu ma pricep, dar vreau un ceas bunicel, si de durată, nu sa se strice imediat :)) unul din acele modele doar.

#4
Bvdan2016

Bvdan2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,922
  • Înscris: 16.11.2016
Uite aici ultimul model ce mi se pare ok
https://m.emag.ro/ce...e/pd/DCBYK3MBM/

#5
ionutmdfk2000

ionutmdfk2000

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.01.2021

View PostBvdan2016, on 09 ianuarie 2021 - 20:15, said:

Uite aici ultimul model ce mi se pare ok
https://m.emag.ro/ce...e/pd/DCBYK3MBM/

Hai sa ne rezumam la modelele pe care le am specificat,unul dintre ele,watch 3 nu se enumera printre ele..

#6
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,471
  • Înscris: 07.01.2011
Alegerea ar fi intre active 2 si galaxy watch, care iti place mai mult, mie unul nu mi place activul pentru ca mi se pare feminin.

#7
Raresh20

Raresh20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 25.08.2007
Eu am active 2 si poti dormi cu el daca vrei sa iti monitorizeze somnul. Cu GW din prisma formei si greutatii, dormi mai greu. In plus, a primit si unele din functiile lui GW3.

Eu sunt multumit de el, imi place si forma, mie personal nu imi place forma si rotita mecanica de pe GW.

#8
radug3

radug3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 820
  • Înscris: 22.09.2014

View PostRaresh20, on 10 ianuarie 2021 - 13:20, said:

Eu am active 2 si poti dormi cu el daca vrei sa iti monitorizeze somnul. Cu GW din prisma formei si greutatii, dormi mai greu. In plus, a primit si unele din functiile lui GW3.

Eu sunt multumit de el, imi place si forma, mie personal nu imi place forma si rotita mecanica de pe GW.

Am inteles ca la active 2 se curata vopseaua de pe el sau este ok?

#9
BloodRa

BloodRa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,989
  • Înscris: 22.04.2019

View Postionutmdfk2000, on 09 ianuarie 2021 - 18:45, said:

As vrea sa imi iau unul din urmatoarele SmartWatch uri : Galaxy Watch 46mm,Galaxy Gear S3 Frontier,Galaxy Watch Active 1 sau 2.
Imi plac toate,dar nu stiu pe care sa il aleg..ce ati alege in locul meu si de ce?
Am vazut in multe top uri ,si din 2020 si de anul acesta,ca acel Galaxy Watch de 46mm,cel simplu este inca in top 5/top 10 ..
Ce parere aveti?
Nici unul. La ceasuri Samsung se vinde numele, nu ceasul in sine.

#10
Raresh20

Raresh20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 25.08.2007
Pe unele din aluminiu apar exfolieri ca varful unui ac, dar e cuprins de garantie. Pe varianta de otel, nu.

Pentru nevoile mele, eu sunt multumit de ceas in sine si ce face, nu fac sport la extrem cu el ( pentru asta exista garmin si altele), nu ma astept sa tina bateria 2 saptamani ( pentru asta exista Huawei si Xiaomi), si avand destul de multe gadgeturi Samsung ( telefon, casti, pad, tv) se integreaza destul de bine.

Personal ma tine bateria cam 3 zile. Il folosesc mult pentru citit emailuri si mesaje si o parte din retele sociale.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate