Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Ethereum

  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1
keepcalm

keepcalm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2019
Buna ziua,

Vreau sa ma apuc de cumparare si vanzari ethereum,ce siteuri imi recomandati mai sigure si ce aplicatie pe telefon ar fii,rog cei care nu se au despre acest domeniu ca nu merita sa investesti si etc sa se abtina.Doresc raspunsuri concrete+comisioane ce se iau.

Va multumesc !

#2
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008

View Postkeepcalm, on 23 iulie 2019 - 22:55, said:

Buna ziua,

Vreau sa ma apuc de cumparare si vanzari ethereum,ce siteuri imi recomandati mai sigure si ce aplicatie pe telefon ar fii,rog cei care nu se au despre acest domeniu ca nu merita sa investesti si etc sa se abtina.Doresc raspunsuri concrete+comisioane ce se iau.

Va multumesc !

0 comision. Gasesti la mine cu un cadou in Bitcoin si card.

Edited by AdiTwism, 23 July 2019 - 23:01.


#3
keepcalm

keepcalm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2019

View PostAdiTwism, on 23 iulie 2019 - 22:58, said:

0 comision. Gasesti la mine cu un cadou in Bitcoin si card.
Am intrebat ceva serios mai sus si nu inteleg de ce ma luati la misto.

#4
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008

View Postkeepcalm, on 23 iulie 2019 - 23:10, said:

Am intrebat ceva serios mai sus si nu inteleg de ce ma luati la misto.

Eu nu inteleg de ce ma iei tu la misto. Nu exista comisioane, ce e asa incredibil ? Dai click si vezi cu ochii tai, ca ai mei si ai altora au vazut. Eu vorbesc serios, pana la urma tu decizi daca vrei sa platesti sau nu, eu mi-am facut treaba.

#5
keepcalm

keepcalm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2019
De acord cu tine,insa sunt unele siteuri ce intarzie transferul banilor si unele platesti mai mult si ai servicii ok.Vreau detalii mai amanuntite !

Edited by keepcalm, 23 July 2019 - 23:20.


#6
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008

View Postkeepcalm, on 23 iulie 2019 - 23:17, said:

De acord cu tine,insa sunt unele siteuri ce intarzie transferul banilor si unele platesti mai mult si ai servicii ok.Vreau detalii mai amanuntite !

Pai stiu ca sunt siteuri care intarzie transferul banilor, tocmai de aceea poti avea card cu care sa cheltui pe loc sau sa-ti incarci alte conturi bancare. Mai repede decat instant nu cunosc.

#7
keepcalm

keepcalm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2019
Mai concret sa ma exprim si exact ce am zis in primul post,doresc exemple de siteuri vanzare si cumparare ethereum (subliniez chestia asta+ce recomandati).Nu doresc gen cauta google sau etc,altfel numai postam pe forumul softpedia !

Edited by keepcalm, 23 July 2019 - 23:48.


#8
mannyx92

mannyx92

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 15.04.2017
Nu mai bine te interesezi tu singur pe exchange-uri?Vrei mura in gura? Nu e chiar pentru oricine domeniul asta, mai ales daca ti-e lene sa cauti informatiile necesare.

#9
Kaffir2018

Kaffir2018

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,332
  • Înscris: 15.06.2018

View Postkeepcalm, on 23 iulie 2019 - 23:48, said:

Mai concret sa ma exprim si exact ce am zis in primul post,doresc exemple de siteuri vanzare si cumparare ethereum (subliniez chestia asta+ce recomandati)

Kraken

#10
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View Postkeepcalm, on 23 iulie 2019 - 23:10, said:

Am intrebat ceva serios mai sus si nu inteleg de ce ma luati la misto.

La anumite exchange-uri nu sunt comisioane, acestea sunt incluse in spread... adica platesti un pic mai mult cand cumperi si primesti un pic mai putin cand vinzi

#11
keepcalm

keepcalm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2019

View Postmannyx92, on 24 iulie 2019 - 08:13, said:

Nu mai bine te interesezi tu singur pe exchange-uri?Vrei mura in gura? Nu e chiar pentru oricine domeniul asta, mai ales daca ti-e lene sa cauti informatiile necesare.
Din ce stiu cum am zis mai sus,deaia am si postat pe acest forum sa aflu informatii.Sa caut pe google si etc nu ma ajuti cu nimic(doar spamezi topicul),ceea ce poate face oricine.Uite ''Kaffir2018'',mi-a dat exemplu si nu am nevoie de pareri ca nu stiu etc si etc.Nu ti-am cerut o astfel de parere,am subliniat exact ce vreau sa aflu.

#12
mannyx92

mannyx92

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 15.04.2017
Tu spamezi forumul cu intrebari la care gasesti raspunsul pe google. Aici nu sunt angajati sclavi care cauta raspunsuri pentru tine ca asa ceri tu. Nu va mai creati conturi cu ideea asta.

#13
keepcalm

keepcalm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2019
Nu înțeleg la ce te bagi in seama daca tot zici "caută google".Acest forum a fost făcut să ajute oamenii,eu vreau sa investesc 10000 dolari și nu îmi convine sa arunc pe apa sâmbetei doar că zici caută pe google.Rog adminii sa ia masuri(pentru spam) și să se continue discuția,gen cum a făcut kaffir2008.Va mulțumesc !

#14
V A L I

V A L I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 04.07.2006
Bitstamp.net  dupa mine pare cel mai de incredere.

#15
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,679
  • Înscris: 13.03.2005
La o investitie de 10000 dolari eu nu i-aș bagă pe toți într-un singur exchange indiferent cat de bine văzut e. As căuta cel putin 2 - 3 și as as pune ouăle în mai multe coșuri.

#16
keepcalm

keepcalm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2019
Am întrebat și m-am mai informat în alte părți,am sa aleg tradesilvania.com
Ce părere aveți despre acest site ?

#17
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

View Postkeepcalm, on 24 iulie 2019 - 18:04, said:

Am întrebat și m-am mai informat în alte părți,am sa aleg *************
Ce părere aveți despre acest site ?

Ca e un site care se foloseste de spammeri si post bumperi si aici si pe btctalk sa isi promoveze serviciile. Posted Image

Edited by Jammalan-the-Prophet, 24 July 2019 - 18:34.


#18
mannyx92

mannyx92

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 15.04.2017

View Postkeepcalm, on 24 iulie 2019 - 09:51, said:

Nu înțeleg la ce te bagi in seama daca tot zici "caută google".Acest forum a fost făcut să ajute oamenii,eu vreau sa investesc 10000 dolari și nu îmi convine sa arunc pe apa sâmbetei doar că zici caută pe google.Rog adminii sa ia masuri(pentru spam) și să se continue discuția,gen cum a făcut kaffir2008.Va mulțumesc !
Omule daca tu vrei sa investesti 10k si esti la nivelul asta de informare e clar ce se va intampla cu banii aia.
Daca efectiv ti-e lene sa citesti info de pe site-uri de profil. Mai tarziu o sa intrebi cand sa vinzi si cand sa cumperi ca nu intelegi nimic din grafice...las-o ca nu aiurea ma iau de astia ca tine.
Nu vezi ca oricum prea multe raspunsuri nu ai primit? Ce credeai, ca vor sari oamenii sa iti ofere consultanta free?

Edited by mannyx92, 26 July 2019 - 07:24.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate