Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @honeybee!

La multi ani @canarel!

Intarzieri mari la deschiderea me...

Lenny Kravitz - TK421
 Recomandare router repeater

Unde se poate face o radiografie,...

bug microsoft store (viteza down...

Memorii RAM cu defect
 Recomandare tastatura TKL (Buget:...

De unde pot descarca ROG Armoury ...

Boloboc digital

Intarziere turnare sapa peste ipat
 Intrebare toyota prius

Recomandare Placa Video

Mai exista in tara canale de tip ...

Huawei Freebuds 5i vs OPPO Enco A...
 

MAX.

* * * * * 4 votes
  • Please log in to reply
4170 replies to this topic

#3223
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,521
  • Înscris: 29.04.2008
Sunt curios cum fac in cazul in care vreau sa am si pachetul HBO pe Digi, si MAX Premium. Fara sa fac un balet cu adrese de e-mail si useri si parole.

#3224
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,064
  • Înscris: 15.02.2012

Vizualizare mesajiladi, pe 19 aprilie 2024 - 16:30, a scris:


Ma asteptam din partea ta sa ne oferi ceva detalii mai multe. Eu sunt abonat RDS cu MAX Pack si as vrea sa stiu cu cine discut mai departe: cu RDS sau cu HBO? Daca sunt abonat prin RDS cum pot apela si Sportul Extra?

Din ce vad pe https://www.paginade...ul-hbo-21564002
Extraopţiunea Sport: Extraopţiunea Sport va oferi o acoperire a evenimentelor sportive printre care turneele Grand Slam de tenis, Marile Tururi de ciclism, Cursa de 24 de ore de la Le Mans, transmisiunile de pe Eurosport 1 şi Eurosport 2 în direct şi multe altele. Utilizatorii pot urmări conţinut sportiv pe 2 dispozitive simultan (în limita a 2 dintre fluxurile disponibile în planul de bază). Extraopţiunea Sport este disponibilă împreună cu oricare dintre abonamentele Max şi va fi 3 EUR pe lună.

Eu inteleg ca pentru Extraoptiunea Sport trebuie sa discuti cu HBO si o poti activa doar cu unul dintre abonamentele Max. Daca este asa cum banuiesc eu, sa fi conditionat pentru Sport de un abonament Max e o lovitura pentru cei ce aveau Eurosport Player. Pe mine nu ma intereseaza filmele si serialele, nu am timp pentru ele, eu caut evenimente sportive.

Am avut Max de la Digi si in seara de 31.10.2023 pe la 22:00 am inchis abonamentul. Ziceam sa-l reactivez de BF cu reducere 50% timp de un an pentru servicii noi. Am uitat sa-l reactivez de BF si sa fiu al naibii daca i-am simtit lipsa.

#3225
CristianRamirez99

CristianRamirez99

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 24.06.2023
Digi trebuie să ofere Pachetul Maxim la MaxPak prețul 20 lei

#3226
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,686
  • Înscris: 26.12.2015
Sigur.

 iladi, pe 19 aprilie 2024 - 20:08, a scris:

Sunt curios cum fac in cazul in care vreau sa am si pachetul HBO pe Digi, si MAX Premium. Fara sa fac un balet cu adrese de e-mail si useri si parole.
Singura variantă la care mă gândesc ar fi:
15 lei Maxpack-ul la Digi + 7 euro (35 de lei) abonamentul Standard prin card bancar. Nu cred că o să se poate plăti un adaos pentru a ajunge la 7 euro.

#3227
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,472
  • Înscris: 11.08.2019
Dar ar putea să pună pachete diverse in funcție de ce variantă vrei să activezi. Mi-ar plăcea prin operator fiindcă nu sunt legat cu plata de o anumită zi, deși nu ar trebui să fie probleme.

#3228
cut3ryan

cut3ryan

    Pro FM <3

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,808
  • Înscris: 04.04.2008
Oricum ar fi ,nu merita mai mult de 20 de lei sa platetesti lunar sa ai MAx,sa ramana 15 lei sa am doar hbo pe tv,ca nu dau mai mult de 5 lei in plus pe aplicatie,sa se stearga la dos ea si pe reclamele lor ( auzi la ei pe banii mei si reclame) ,sa plateasca fraierii.

Edited by cut3ryan, 20 April 2024 - 00:16.


#3229
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,542
  • Înscris: 15.11.2005
eu am gasit solutia, dezabonare, simplu, asta dupa ce am renuntat acum catva ani la netflix si ieri la prime, urmeaza hbo si ma gandesc serios si la sky care vad ca urmeaza trendul celor mentionate deja.
scuze, dupa netfilx a urmat mizeria de disney.

Edited by Mondeo, 20 April 2024 - 09:05.


#3230
bits

bits

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,936
  • Înscris: 11.01.2007
Și cu ce-ai mai rămas, Mondeo? Că le-ai cam enumerat pe toate.

#3231
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,941
  • Înscris: 26.10.2021
Kodi?

#3232
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,574
  • Înscris: 16.12.2006
Piraterie mai exact. ;)

#3233
Morphinus

Morphinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,926
  • Înscris: 29.09.2010
Personal nu mi se pare deranjant daca ramai la alea 2 reclame cum au zis.
Daca il scumpesc iar nu e bai, cativa RON la MaxPak merita, dar sa ofere si ceva continut in cataloagele lor.
Daca salta urat pretul si la abonarea prin operator si agasanti cu reclamele ok sa anulam.

Era o chestie de timp, v-am zis doar, efectul de turma, fiind suficient sa implementeze unul ceva ca pac se iau si ceilalti, password sharing era ok inainte, bum acum nu mai este, fara reclame era ok, bum acum nu si tot asa...
Inca nici nu au inceput sa actualizeze site-ul: https://i.ibb.co/rZZ...4-20-132439.png .

Vizualizare mesajcatalinman, pe 20 aprilie 2024 - 12:20, a scris:

Piraterie mai exact. ;)

Pai aia mai ramane daca tot ce pot sa ofere este bataie de joc.
Revenim iar la explicatia cu regionalizarea, preturi de US, inducerea de artificii si asa numite beneficii, frectie la piciorul de lemn dar catalog de cacao, ca le recicleaza de le-au gasit dracii, pentru "optimizarea costurilor".
Cer mult pentru nimic, parerea mea, fragmentarea este destul de mare, nu este deloc ok pentru beneficiar, exemplu similar fiind si in cazul jocurilor detinute in format digital versus fizic.
Logic ca multi utilizatori se vor indrepta catre obiceiurile vechi.

Edited by Morphinus, 20 April 2024 - 12:33.


#3234
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,427
  • Înscris: 23.05.2003
Eu plătesc abonament la Real-Debrid și Easynews. Se pune? :D

#3235
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,542
  • Înscris: 15.11.2005

Vizualizare mesajbits, pe 20 aprilie 2024 - 11:51, a scris:

Și cu ce-ai mai rămas, Mondeo? Că le-ai cam enumerat pe toate.
cu sky si cu real debrid, pe care il folosesc, nu pentru noutatile extraordinare din ziua de azi ci pentru chestii gen Cheers, Doc Martin, Monk, etc

Edited by Mondeo, 20 April 2024 - 13:26.


#3236
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,428
  • Înscris: 07.01.2009
Pai cu preturile astae de USA sau de Europa de Vest practic astia iti fac un branci serios spre piraterie.
Eu inca mai sper ca va fi un MaxPack premium la maxim 35 RON, vorba lui catalinman, cam atat as da si eu pt 4k.

#3237
darkwings

darkwings

    satana

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,520
  • Înscris: 06.04.2006
eu am eurosport player.am platit in februarie 20 euro reinnoirea de abonament anual iar in aplicatie imi apare urmatoarea plata in februarie 2025 in valoare de 2.99 euro.

#3238
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,428
  • Înscris: 07.01.2009

View Postdarkwings, on 20 aprilie 2024 - 18:30, said:

eu am eurosport player.am platit in februarie 20 euro reinnoirea de abonament anual iar in aplicatie imi apare urmatoarea plata in februarie 2025 in valoare de 2.99 euro.

Si eu am eurosport si urmatoarea plata e martie 04 2025, 1,66 euro, am prins abonamentul ala cu 20 euro anual.
Deci nu stiu daca sa ma abonez la sport si pe MAX, vad eu. Oricum nu ar fi bai la 3 euro.

Edited by SidTheKid, 20 April 2024 - 19:15.


#3239
vibeo

vibeo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,453
  • Înscris: 17.08.2007
Am urmat si eu calea lui @mondeo... tăiat in carne vie, a scăpat doar Disney la care mai tine subscripția si încă doua abonamente (semilegale) la niste furnizori de iptv, apoi idem la streaminguri de muzica (Apple Music  si Tidal, a rămas doar Spotify), ecomia fiind de peste 50 de iepuroi/luna, așa la prima strigare. HBO cu reclame? my ass! Dar nici 10 euro /luna nu cred ca merita.
Cu inflația asta pur si simplu nu mai fac fata, merg banii pe utilități /mâncare/ benzina etc., deși câștig ceva mai mult peste media din tara.
Respect si am respectat politica forumului de a nu încuraja pirateria ,insa ce se întâmplă in ultima vreme e cam prea de tot: servicii tot mai scumpe pentru o calitate din ce in ce mai diluata . Citind mai sus (habar n-aveam ca ele exista pana acum):  stremio + real debrid = big love.

#3240
jumperishere

jumperishere

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 665
  • Înscris: 18.11.2021

View Postiladi, on 19 aprilie 2024 - 20:08, said:

Sunt curios cum fac in cazul in care vreau sa am si pachetul HBO pe Digi, si MAX Premium. Fara sa fac un balet cu adrese de e-mail si useri si parole.
banuiala mea e ca pe Tv se va putea opta doar pt pachetul standard. ori cel cu reclame ori fara reclame
iar daca se doreste abonamentul premium in paralel, atunci facut un cont separat , in paralel cu cel de pe tv

eu asa as face daca as fi BOSS la hbo ... pe model simplist
... altfel ar deveni prea incurcat sa gestionez utilizatorul ..

Edited by jumperishere, 21 April 2024 - 13:53.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate