Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...
 unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 

posta romana nu se dezminte, tot prost lucreaza

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postaltuser09, on 04 martie 2019 - 17:05, said:

Povestea mea:
Ca tot romanul, strangator si fricos, am pus deoparte niste bani albi pentru zile negre. Am tot strans pana lopata cu care ii intorceam din cand in cand, s-a rupt. M-am gandit sa-mi iau o lopata noua, sa-i pun in banca, sa-i ...etc, etc. Pana la urma tot cei care ma iubesc, cei din fruntea tarii mi-au dat rezolvarea, sa cumpar titluri de stat. Impuscam cativa iepuri dintr-un foc: scapam de grija banilor, nu mai imi cumparam lopata, faceam o fapta buna, ajutam ministerul finantelor sa aiba bani de alocatii, pensii, ciubucuri. Am tot auzit la radio, m-am documentat pe internet, am aflat ca de azi (luni 4 martie 2019)pot cumpara de la orice oficiu postal cate titluri de stat doresc. Am luat in spate sacul cu bani, la ora 9.00 eram la posta (se deschide la 8.00). Mi s-a spus sa revin la ora 12.00, nu au primit inca formularele. M-am intors cu banii acasa. Fiind sub presiune (a se citi gura tovarasei de viata si de lupta), pe la ora 13.30 eram iar la posta. Acelasi refuz de a-mi lua banii, inca nu au formularele dar maine precis le vor avea.
Maine sa ma duc? Sau sa acept sa-mi ia banca comision? Cred ca ma duc iar la posta, a inceput sa-mi placa......

Mergi la o Trezorerie, frate.... E inceput de luna si nu prea e nici dkru la ghiseu si poti rezolva rapid.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate