Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Samsung Galaxy Watch (urmasul lui Gear S3)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1247 replies to this topic

#55
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,027
  • Înscris: 08.08.2002
Scrie undeva ca Orange da Level One Pro cadou, ca pe site nu scrie nimic ?
Sa inteleg ca s-a putut candva comanda la Orange vers. de 46mm si ati primit Level One Pro cadou ? Eu chiar m-am uitat si acum si in urma cu cateva zile si vers. silver 46mm. nu apare/a pe stoc.
Din pacate nu cred ca mai apare in stoc la precomanda vers. de 46mm la Orange ...

Edited by MD, 01 September 2018 - 10:28.


#56
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,586
  • Înscris: 11.07.2006
Mai gasesti cu incarcator cadoula samsungmobilestore.

#57
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,027
  • Înscris: 08.08.2002
Stiu mersi, m-ar fi interesat cu Level One Pro ...

#58
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,586
  • Înscris: 11.07.2006
Ma uitam acum in contul meu din emag si surpriza am de platit 1950lei pentru ceas,mi-au bagat pe gat 450lei incarcatorul wireles care era cadou.Daca nu o sa dea cadou anulez comanda si sa fie sanatosi.

Ps.Am sunat la ei si mi-au confirmat ca am de plata 1499lei si ca acel incarcator este cadou,fiind o eroare de sistem.

Edited by Phonyx, 01 September 2018 - 14:09.


#59
alexandrupope

alexandrupope

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,053
  • Înscris: 21.08.2018

View PostYourFan, on 19 august 2018 - 13:34, said:

Da foarte frumos.

Super

View PostPhonyx, on 01 septembrie 2018 - 13:48, said:

Ma uitam acum in contul meu din emag si surpriza am de platit 1950lei pentru ceas,mi-au bagat pe gat 450lei incarcatorul wireles care era cadou.Daca nu o sa dea cadou anulez comanda si sa fie sanatosi.

Ps.Am sunat la ei si mi-au confirmat ca am de plata 1499lei si ca acel incarcator este cadou,fiind o eroare de sistem.

Nu cred

#60
snodriva

snodriva

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 01.05.2018

View PostMD, on 01 septembrie 2018 - 10:20, said:

Scrie undeva ca Orange da Level One Pro cadou, ca pe site nu scrie nimic ?
Sa inteleg ca s-a putut candva comanda la Orange vers. de 46mm si ati primit Level One Pro cadou ? Eu chiar m-am uitat si acum si in urma cu cateva zile si vers. silver 46mm. nu apare/a pe stoc.
Din pacate nu cred ca mai apare in stoc la precomanda vers. de 46mm la Orange ...
Nu scrie, apare in cos "cadou", eu cand am intrebat daca primesc kitul de incarcare, atunci mi-au zis ca o sa primesc castile

#61
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,586
  • Înscris: 11.07.2006

View Postalexandrupope, on 01 septembrie 2018 - 18:30, said:

Super



Nu cred
Crezi ca mint sau ce,vrei un print screen,of of....

#62
fotbal5

fotbal5

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,119
  • Înscris: 04.12.2015
Eu as fii curios daca incep livrarile inainte de data de 6 septembrie in RO.

#63
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,027
  • Înscris: 08.08.2002
eMag-ul livreaza de ieri !

#64
cox

cox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 15.04.2006
am dat si eu comanda la emag dar inca nu apare pt livrare.

#65
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,586
  • Înscris: 11.07.2006
Azi am fost pe la ei in magazin sa vad daca au ceasul expus,dar inca pauza,poate pe vineri pe la alte magazine.

#66
MMVVDD

MMVVDD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,549
  • Înscris: 11.09.2009
O sa sun eu mâine la samsungmobilestore să văd când livrează în data de 6 sau 7, că la ei scrie că în data de 7  dar nu înțeleg atunci îl pun la curier sau curierul îl livrează la tine

#67
cox

cox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 15.04.2006
la emag aparea livrare in 7....acum nu mai apare nimic.

#68
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,586
  • Înscris: 11.07.2006
Inca imi apare bagat pretul de la incarcator,desi s-a spus ca se remedieaza.

Attached Files



#69
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,027
  • Înscris: 08.08.2002
La Orange pe site scrie "Mai mult, clienţii care lansează o precomandă până pe 6 septembrie vor primi cadou un încărcător wireless pentru ceas şi telefon, plus un cadou surpriză." ... dar in cos acum nu mai apare nimic la comanda. Ieri am sunat si am intrebat si mi-au spus ca dau incarcatorul si un cadou surpriza care nu au voie sa spuna ce este ca este supriza ... ma indoiesc ca vor trimite la cineva si incarcatorul (mentionat clar pe site) si cadou - castile Level One Pro dupa cum scria snodriva ca i-ar fi spus cineva de la Orange.

In showroom-uri emag au ajuns de ieri ceasurile cel putin pentru cine le-a comandat de cateva zile.

Edited by MD, 05 September 2018 - 00:19.


#70
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,586
  • Înscris: 11.07.2006
Pe aici in Oradea inca pauza la emag,poate am noroc az si il vad la mediagalaxy.

#71
snodriva

snodriva

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 01.05.2018
Eu sincer ma indoiesc si de incarcator.. adica acum brusc au incarcatoare wireless ? iar varianta de 46mm e out of stock la ei.
"Buna,
Din pacate, nu vei primi Samsung Wireless charger Black DUO. Acestea s-au acordat in limita stocului disponibil, insa, vei primi castile Level On Wireless Pro."


Cei de la samsungstore mi-au spus ca nu se fac livrari mai devreme de 7 septembrie. Deci probabil din data de 7 pun la curier catre noi. Eu il ridic din magazin, poate am noroc sa fie vineri acolo.

#72
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007

View PostMMVVDD, on 04 septembrie 2018 - 19:52, said:

O sa sun eu mâine la samsungmobilestore să văd când livrează în data de 6 sau 7, că la ei scrie că în data de 7  dar nu înțeleg atunci îl pun la curier sau curierul îl livrează la tine
Am comandat si eu de la ei si i-am sunat sa-i rog sa-l livreze in 7 pana la ora 12 pt ca e cadou, si au zis ca o sa-l am. Sa vedem.

Edited by tudorMembruAnonimutz2000, 05 September 2018 - 08:05.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate