Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Samsung Galaxy Watch (urmasul lui Gear S3)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1247 replies to this topic

#37
quovadis35

quovadis35

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 19.05.2015
Am dat si eu comanda, varianta de 46mm, pe 24.08, tot de pe samsungstore. Mi-am luat si cateva curele de pe ebay, care mi-au placut mai mult. Sper sa se potriveasca cele de s3 frontier la asta. E primul meu smartwatch, nu m-au atras niciodata foarte mult dar de data asta mi s-a pus pata!
Vedeti ca pe siteul samsungstore inca este valabila oferta cu duocharger, nu va mai chinuiti cu emag!

Edited by quovadis35, 28 August 2018 - 16:39.


#38
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 11.07.2006
Eu am comandat 2 curele de pe alie una cu magnet si una cu catarama ambele pe negru,teoretic pe sfarsitul saptamanii viitoare,is curois daca se va onora toate comenzile pe data de 7.09.18 de la toate magazinele.

#39
quovadis35

quovadis35

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 19.05.2015
Eu am luat doua de pe ebay si doua de pe aliexpress. 3 sport si una clasica, de piele,de la Hoco care a fost si cea mai scumpa, 14$. Cat despre ceas, azi m-a sunat cineva de la samsungstore si mi-a confirmat comanda. Ceasul vine pe 7 septembrie sau dupa data asta, mai devreme in niciun caz, am intrebat.

#40
MMVVDD

MMVVDD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,549
  • Înscris: 11.09.2009
Pe mine nu ma sunat nimeni, și l-am cumpărat în 20.08

#41
quovadis35

quovadis35

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 19.05.2015
Nici pe mine nu ma sunau dar le-am trimis email si i-am intrebat ce se intampla. Mi-au spus ca urma sa ma sune aproape de sfarsitul perioadei de precomanda. Banuiesc ca o sa te sune cat de curand!

#42
cox

cox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 15.04.2006
Eu pe 23 am dat comanda la eMAG.. Aveau încărcătorul. Cat v-au costat brățările? Ceva modele?

#43
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 11.07.2006
Cel pe negru cu catarama 11,40$ iar cel cu magnet 4,70$.

#44
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,999
  • Înscris: 13.09.2007
Numai să se potrivească la ăsta nou...

#45
Seraph

Seraph

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 01.08.2006
Aproape orice curea/bratara de 22mm (daca vb de ceasul de 46mm) se va potrivi si pe asta nou, la fel cum s-au potrivit si pe S3. Din punctul meu de vedere nu cred ca se pot face la fel de multe combinatii ok cu Watch-ul de 46mm. La Frontier, fiind negru, mergea sa pui curea cam de orice culoare.

#46
snodriva

snodriva

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 01.05.2018
Daca intereseaza pe cineva, la orange in loc de incarcator dau cadou castile Level On Wireless Pro

#47
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,999
  • Înscris: 13.09.2007
Interesant. Ca si valoare, sunt mai scumpe căștile, aproape dublu, dar ca și utilitate, prefer standul.

#48
snodriva

snodriva

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 01.05.2018
Da, eu am renuntat la oferta celor de la Orange si am dat comanda la samsungmobile store tot pentru stand :)

#49
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,999
  • Înscris: 13.09.2007
Bravo! Să vedem când ne sosesc jucăriile... La Cluj cred că nu ajunge în 7. Dar mai știi...?

#50
snodriva

snodriva

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 01.05.2018
Eu am dat sa ridic direct din magazin, sa vedem cum merge treaba. Il fac cadou Posted Image

#51
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 11.07.2006
Eu pe data de 7 o sa dau o tura prin magazine gen flanco,meciagalaxy,emag sa vad daca au expus,parca tot modelul frontier ma atrage mai mult,o sa vad ce si cum arata.

#52
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,999
  • Înscris: 13.09.2007

View Postsnodriva, on 31 august 2018 - 19:31, said:

Eu am dat sa ridic direct din magazin, sa vedem cum merge treaba. Il fac cadou Posted Image
Ferice de cel ce-l va primi! :)

#53
snodriva

snodriva

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 01.05.2018
sper! Am mers pe versiunea de 46mm si am putine emotii, daca este prea mare ceasul? :)))

#54
Seraph

Seraph

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 01.08.2006
Ii faci cadou si factura si face retur.

Edited by Seraph, 31 August 2018 - 20:40.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate