Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Copilul de Aur

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#1
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006
Va place Copilul de Aur,mie nu prea (nu e nevoie sa raspunda la acest topic antimanelistii :notangel: ,l-am facut pt.ca stiu ca mai toate fetele sunt innebunite dupa el).

Edited by Sh0rty, 26 February 2006 - 07:18.


#2
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Pe astfel de thread-uri deschise special pt flame-uri de obicei se lasa cu suspend :D
Subforumul asta, ca toate celelalte din cadrul forumului Muzica, e deschis amatorilor care asculta acest gen muzica si nu pt refulari si aberatii din partea celor care NU asculta acest gen.

Edited by Masterboy, 26 February 2006 - 08:06.


#3
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Eu sunt inebunit dupa copilul de aur, vreau sa il dau la topit in speranta ca obtin macar 3 lingouri de'un kil...

#4
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View PostMasterboy, on Feb 26 2006, 09:06, said:

Pe astfel de thread-uri deschise special pt flame-uri de obicei se lasa cu suspend :D
Subforumul asta, ca toate celelalte din cadrul forumului Muzica, e deschis amatorilor care asculta acest gen muzica si nu pt refulari si aberatii din partea celor care NU asculta acest gen.

Nu l-am deschis ca sa isi bata joc lumea de el am scris chiar la inceput....

Va rog nu da-ti offtopic(daca se poate offtopic la thredul cu sandu ciorba pls)

#5
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
asta e exact motivul pentru care am ramas masca cand am vazut ca s-a facut o sub-arie pentru genul asta de muzica ..
de ce ? pentru ca vor exista numai flame-uri ... hai sa-i lasam sa se exprime si ei ... don`t be ignorant ...
so stop the off-topic ...

#6
Trefort A

Trefort A

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.02.2006

View PostSh0rty, on Feb 26 2006, 07:17, said:

Va place Copilul de Aur,mie nu prea (nu e nevoie sa raspunda la acest topic antimanelistii :notangel: ,l-am facut pt.ca stiu ca mai toate fetele sunt innebunite dupa el).

Despre Copilul asta am o parere... nu pot s-a spun ca mi-e rusine( :puke: )
Insa sunt piese muzicale cu influenta orientala de tip sarbesc-macedonean, in Banat, care imi plac foarte mult.
Manelele din zona aia nu au nimic in comun cu manelele din Bucuresti.
Prefer insa rock. Asta este.

#7
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View Postshobi, on Feb 26 2006, 14:52, said:

asta e exact motivul pentru care am ramas masca cand am vazut ca s-a facut o sub-arie pentru genul asta de muzica ..
de ce ? pentru ca vor exista numai flame-uri ... hai sa-i lasam sa se exprime si ei ... don`t be ignorant ...
so stop the off-topic ...

Este o arie de manele nu vad de ce nu as avea voie sa deschid un thred despre sorin ???

#8
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View PostSh0rty, on Feb 26 2006, 13:58, said:

Este o arie de manele nu vad de ce nu as avea voie sa deschid un thred despre sorin ???
ideea este ca, toamna asta, prin septembrie s-a reorganizat aria de muzica la initiativa mai multor useri .. long story ...
si s-a impartit in mai multe arii ... pe vremea aia erau 2-3 topicuri cu manele. cred eu, prea putine pentru o subarie, and the rest is history

#9
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View Postshobi, on Feb 26 2006, 15:00, said:

ideea este ca, toamna asta, prin septembrie s-a reorganizat aria de muzica la initiativa mai multor useri .. long story ...
si s-a impartit in mai multe arii ... pe vremea aia erau 2-3 topicuri cu manele. cred eu, prea putine pentru o subarie, and the rest is history

Tocmai de asta am deschis acest thred sa se adune manelisti(maneliste)pe softpedia....

#10
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
tine-ti tu manelarii pe alt forum si lasa softpedia asa cum e, ca sta bine! e plin internetul de dobitoci, nu avem nevoie de surplusuri!

[ http://www.clubromania.de/stargallerie/img/13/Img_4377.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

observam un copil de aur :D bine-facut, cu un succes gigant la femei. freza lui lasa moale orice usuratica! ce pot sa zic, un adevarat macho :death:!

#11
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View Postaolex, on Feb 26 2006, 15:19, said:

tine-ti tu manelarii pe alt forum si lasa softpedia asa cum e, ca sta bine! e plin internetul de dobitoci, nu avem nevoie de surplusuri!

[ http://www.clubromania.de/stargallerie/img/13/Img_4377.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

observam un copil de aur :D bine-facut, cu un succes gigant la femei. freza lui lasa moale orice usuratica! ce pot sa zic, un adevarat macho :death:!



[ http://i51.photobucket.com/albums/f362/susanu18/bscap214.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]  aici chiar e macho... :w00t:

#12
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
un tigan in maieu de plasa :D!

#13
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View Postaolex, on Feb 26 2006, 15:26, said:

un tigan in maieu de plasa :D!

tigan sau nu ......il plac toate fetele (mie nu imi place copilul de aur cum canta....dupa cum am zis am deschis topicul ca sa atrag manelistii :D)

#14
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
shorty, ai cam reusit :

5 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
1 Members: shobi


va rog nu va inregistrati, si-asa nivelul mediu al IQ-ului scade dramatic pe forum :(

#15
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View Postshobi, on Feb 26 2006, 15:35, said:

shorty, ai cam reusit :

5 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
1 Members: shobi
va rog nu va inregistrati, si-asa nivelul mediu al IQ-ului scade dramatic pe forum :(

Nu deranjeaza pe nimeni or sa stea in aria ,,manele si manelisti'' pute-ti sa ii ignorati  :D

#16
Clayman

Clayman

    InFlamer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,067
  • Înscris: 28.04.2004
http://makemanele.uv.ro/

#17
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View PostClayman, on Feb 26 2006, 15:53, said:


nu merge si orcum ...asa se faceau manelele acum 2-3 ani....acuma s-au schimbat..

si nu mai postati daca nu aveti ceva de zis ce legatura are siteul cu copilul de aur?

Edited by Sh0rty, 26 February 2006 - 15:06.


#18
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004

View PostSh0rty, on Feb 26 2006, 15:30, said:

tigan sau nu ......il plac toate fetele (mie nu imi place copilul de aur cum canta....dupa cum am zis am deschis topicul ca sa atrag manelistii :D)

alea-s fete? :lol: cum zicea bogdan, un prieten de-al meu, "alea-s` shute`" :lol:!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate