Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...
 Stabilire granita intre proprietati

Impamantare boiler Tesy

Cat costa o omologare la RAR N1-&...

Sunt apele termale daunatoare?
 Ati face o reconversie profesiona...

Nokia XR21

Vibratie tevi boiler cand foloses...

Cat stați acasa in medie?
 Parere stare drum Sculeni - Chisi...

Necesit ajutor in gasirea a doua ...

Monitor 4k 27-28' PD USB C

Vacanta Italia
 

Recomandare auto nou 11k euro

- - - - -
  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#109
mirciu88

mirciu88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 19.02.2013
Ce mi-ar fi placut , dar lipsa lor nu e un capat de tara, ar fi fost pilot automat si btooth. Dar cum zice si misuspita, pachetul in ansamblu este mai mult decat multumitor. Nu in ultimul rand, la interior nivelul de calitate este destul de ridicat, din cate masini am apucat sa testez . Pe acelasi nivel cu Opel astra, in mod cert, ca si plastice si finisaje, iar tinuta de drum o pot califica drept eleganta.
Recomand a se profita acum cat mai tine campania asta de discount.

#110
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009
De la ce dealer ai luat-o? O avea pe stoc la ei, sau ti-a adus-o din tara, de undeva?
S-o stapanesti sanatos!

#111
mirciu88

mirciu88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 19.02.2013
Kia Bv, de pe stoc, adusa in vreo 10 zile de la depozit, undeva de la granita de Vest . Indiferent de model am cautat numai de pe stoc pentru ca din motive de finantare, nu puteam sa astept 3 luni dupa una custom.

Edited by mirciu88, 23 January 2018 - 09:49.


#112
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Ai facut o afacere buna cu motorul aspirat , parerea mea . Bravo !

#113
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009
La 12400 intra si btooth si pilot si scaune incalzite si parbriz incalzit. Faina masina, daca prind una dotata asa cu Rabla, desi nu cred, o iau. Am facut drivetest, mi se pare oferta f buna. Motorul are si ceva sfung, dar senzatia e ok, simti ca esti intr-o masina. Plus 7 ani garantie, mi-au aratat fise de service cu ce au schimbat, colegii care se indoiesc de ce acopera garantia la Kia nu au motive sa o faca. Oamenii mi-au spus ca daca la 6 ani si 11 luni au reclamatii la trenul de rulare, schimba pe garantie si nu au auzit sa fie cineva refuzat. Nici nu au avut multe cazuri, tot ei au recunoscut, dar din motive ce tin de fiabilitatea masinii.
Per total, masina are de toate la 12400. Nici nu indraznesc sa cred ca as prinde una asa dotata cu Rabla. Ar iesi in 11000 o masina de highline, vorba VW.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate