Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

Telekom intra pe piata serviciilor bancare

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
intel_inside

intel_inside

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 25.06.2009
Nu știu ce a fost în capul meu dar am zis să-mi fac card la Telekom Banking (defapt Alior). Pe site am întâmpinat o eroare așa că am sunat la call center unde au introdus ei datele manual iar apoi am optat pentru semnarea actelor într-un punct Telekom. Ajuns la punctul Telekom am avut surpriza ca cei de acolo să fie aerieni complet. Aveau carduri, dar le lipsea complet aplicația de banking. În prostia mea, zic să încerc și în alt punct. Aceeași situație, nu aveau habar de nimic, plus lipsă aplicație, dar carduri pe stoc :). Un sfat prietensc, pe hârtie sună totul bine, dar Telekom are aceiaşi oameni slab pregătiți, deci dacă reușiți să aveți cardul, în caz de alte probleme: Dumnezeu cu mila! :kisstogether:

#20
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

View PostAlexEn, on 20 octombrie 2017 - 08:10, said:

Asta cu retragerile gratuite o are si ING-ul daca rulezi vreo 700 (parca) de lei lunar.
Da, dar te ard la cursul valutar "standard" valabil la plati / cash valuta...

#21
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,020
  • Înscris: 18.12.2007
Da, trebuie sa isi scoata si ei banii de undeva.
Important sa sa stii de ce ai nevoie si sa alegi in cunostinta de cauza.

Edited by AlexEn, 26 October 2017 - 14:35.


#22
SmurfK

SmurfK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,149
  • Înscris: 11.04.2015

View Postintel_inside, on 25 octombrie 2017 - 16:18, said:

Un sfat prietensc, pe hârtie sună totul bine, dar Telekom are aceiaşi oameni slab pregătiți

Ei, de parcă nu știai unde ajungi. Telekom mi se par așa, pentru pensionari care duc lipsa vremurilor comuniste. Eu nu am crezut că există așa relație între client și furnizor cum mi-a fost dat să văd la Telekom nicăieri în România. Crezi că o să angajeze oameni competenți pentru serviciile bancare? Tot pârliții ăia o să fie.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate