Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Am inteles ca va intra si un post Digi IT.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

#19
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,239
  • Înscris: 24.05.2014
Urmeaza Digi UFO! :lol:

Edited by mediasettv, 13 October 2017 - 19:47.


#20
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017
Urmează de la concurenţă: UPC Coteţ, Telepom Teve...o altfel dă televiziune.

#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
E doar un zvon nu realitate. Dar,  ideea ar fi buna in secolul vitezei dominat de mult IT.
:)
Daca ar lansa digi asa ceva, ar fi cred cel mai vizionat post. Acum trebuie si un om care sa se ocupe de toata redactia din acest post.
Desi sunt multe fime IT, ar putea sponsoriza un post de genul asta. Daca se poate pe youtube de ce nu si in mass-media.

Edited by megafanro, 14 October 2017 - 12:54.


#22
andreim77

andreim77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,235
  • Înscris: 11.04.2006
Fiindca 99.99% din privitori nu vor intelege despre ce se vorbeste si vor muta repede pe antene, realitatea, taraf, protv.

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postandreim77, on 14 octombrie 2017 - 15:28, said:

Fiindca 99.99% din privitori nu vor intelege despre ce se vorbeste si vor muta repede pe antene, realitatea, taraf, protv.
protv are ilikeit.
la tvr si digi24 parca am mai vazut ceva emisiuni scurte. In rest la altii e un subiect probabil fara interes,

#24
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 03.12.2013
Banuiesc ca acest nou post va fi transformat din Prima TV, avand in vedere ca Digi va cumpara postul detinut de Burci.

#25
GabrielIrimescu

GabrielIrimescu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 17.09.2017
Dacă ar fi fost adevărat, în momentul de față erau zeci de articole scrise sau preluate doar prin prisma faptului că ar fi vorba de un post UHD.

Edited by GabrielIrimescu, 23 October 2017 - 13:33.


#26
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 02.02.2008
Ar trebui sa se numeasca Digi Tech. sau Digi Science, sau hai chiar si Digi Hi (High) Tech. ar fi potrivit. Daca intr-adevar ajunge sa existe un astfel de canal TV, stiu unde va ajunge Buhnici cap de afis...

#27
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,136
  • Înscris: 26.07.2009
Nu cred ca au interes cu "Digi IT", poate unul generalist si cu publicitate. :) Audienta, bani si asa mai departe. Sigur ca este parerea mea, dar daca vor profit (publicitate) nu cred ca obtin mare lucru.

#28
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017

View PostRealZOD, on 22 octombrie 2017 - 21:19, said:

Banuiesc ca acest nou post va fi transformat din Prima TV, avand in vedere ca Digi va cumpara postul detinut de Burci.
Stiu ca era doar un zvon. Au venit noutati?

#29
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006

View PostErwin_Rommel, on 23 octombrie 2017 - 16:43, said:

Stiu ca era doar un zvon. Au venit noutati?

Mare zvon a fost si cu VoLTE ....si acum e disponibil pe 3 tipuri de telefoane!! Posted Image  

Probabil acest nou post, va putea fi receptionat doar de cei ce detin un televizor sau smart marca Samsung !!Posted Image

#30
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Colegul a spus ceva,

View PostGabrielIrimescu, on 23 octombrie 2017 - 13:33, said:

Dacă ar fi fost adevărat, în momentul de față erau zeci de articole scrise sau preluate doar prin prisma faptului că ar fi vorba de un post UHD.

voi înțelegeți altceva.

View Postzyppster, on 23 octombrie 2017 - 13:38, said:

Ar trebui sa se numeasca Digi Tech. sau Digi Science, sau hai chiar si Digi Hi (High) Tech. ar fi potrivit. Daca intr-adevar ajunge sa existe un astfel de canal TV, stiu unde va ajunge Buhnici cap de afis...

Dacă nu era sigur, nu cred că intervenea.

Edited by WShow13, 23 October 2017 - 17:31.


#31
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,720
  • Înscris: 31.12.2013
Bun, și când va intra, totuși ?

#32
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,236
  • Înscris: 22.02.2017
Digi Food poate :)

#33
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 03.12.2013

View PostErwin_Rommel, on 23 octombrie 2017 - 16:43, said:

Stiu ca era doar un zvon. Au venit noutati?

Am pe cineva care lucreaza in echipa de la Cronica Carcotasilor si mi-a spus de cum toti sunt pe picior de plecare cu ocazia vanzarii de catre Burci. Pare ca doar studioul acela il vor lua, intrucat echipamentele si camerele sunt vechi.

#34
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View PostGabrielIrimescu, on 23 octombrie 2017 - 13:33, said:

Dacă ar fi fost adevărat, în momentul de față erau zeci de articole scrise sau preluate doar prin prisma faptului că ar fi vorba de un post UHD.
Corect/Subscriu.

#35
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,136
  • Înscris: 26.07.2009
N-are interes RCS-RDS sa bage bani in Digi IT si chiar nu e nevoie. Poate sa introduca cateva emisiuni pe Digi24, dar nu un post nou. Ar fi mai profitabil unul de desene sau generalist, Voi chiar credeti asa ceva? Eu n-am crezut nici macar o secunda in "Digi IT".

#36
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Deocamdată pare mai plauzibilă informaČ›ia despre postul de cooking. Paprika este la mare "căutare" pentru femei.

DIGI IT cel mai probabil dacă se va lansa vreodată, va avea soarta actualelor canale de documentare ale DIGI. Canale bune, dar despre care nu se vorbeČ™te prea mult. AČ™a că de ce ar lansa un post în 4K?

Btw, DIGI are o pagină de facebook DIGI Sci-Tech sau ceva categorie pe site denumită aČ™a (în ultima perioadă nu am mai urmărit DIGI 24 în online, aČ™a că aČ™tept o confirmare). Deci un presupus post nisat pe tehnologie s-ar putea numi mai degrabă aČ™a.

Edit: propun modificarea titlului în " canal nou marca DIGI: cooking, tehnologie sau generalist?" Cam spre asta evoluează discuČ›ia.

Edited by WShow13, 25 October 2017 - 14:40.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate